Announcement

Collapse
No announcement yet.

F1 igre za kompjuter i konzole

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da naprave patch u velicini cele igrice, nece im pomoci. I ne zele da im pomogne, ovo je za najsire moguce mase. Ja cekam F1 Racing Stars, klasicna arkada iz zezancije, tu me briga i za fiziku i za dinamiku.

    Comment


    • Iduca godina bice jedna od najvaznijih za sim trkace, posto ce izaci tri igrice od kojih se mnogo ocekuje

      http://www.wmdportal.com/projects/cars/ studio koji je napravio i Shift 2, ali ovo bi trebalo biti nesto sasvim drugo. Igrica je u fazi testiranja, sa velikim apdejtovima svakog petka. U zavisnosti od varijante placa se 10 ili 25 eura i moze da se proba sve sto su do sada uradili, a oni koji su u igricu ulozili mnogo veci novac mogu se nadati da ce ga povratiti kada igrica izadje i krene da se prodaje, a u medjuvremenu mogu da ucestvuju u razvoju. Grafika je toliko dobra da bole oci

      http://rfactor.net/web/rf2/ konacna zamena za legendarni rFactor, takodje moze da se proba beta verzija, po slicnom sistemu kao pCars. Igraci za sada zameraju mnogo slabiju grafiku u odnosu na gornju igricu ali njima je ionako dobar osecaj voznje bio najvazniji, i tu su vec u ovoj fazi razvoja postigli mnogo. Kada igrica bude zavrsena, i kada moderi krenu da ubacuju nove staze i automobile, bice ovo cist klasik

      http://www.assettocorsa.net/?lang=en ovo je stiglo kao veliko iznenadjenje, mali razvojni tim koji polako ali sigurno pravi monstruma od igrice, po realnosti voznje mozda bude i najbolja. Sredstva su im ogranicena pa pazljivo biraju kako ce teci razvoj igrice i na sta ce trositi novac, ali ono sto su do sada pokazali izgleda sjajno

      Plus, Simbin bi trebao da zavrsi RaceRoom Racing Experience, a od njih se uvek ocekuju velike stvari
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Moze li se na F12012 napraviti da kad igram sezonu vozim 3 kruga a ne celu trku ili 6 ;) tj kad kazem celu trku msm na ono 25% pa moram 15 krugova voziti xD
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • ja igram f1 2012 i nemam nikakvih problema... inace, sami mozete da izaberete koje cete gume staviti a ne da vam sami stavljaju...

          Comment


          • Nego znas li kako da napravim 3 kruga po stazi na karijeri
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Mene nervira cinjenica sto mi u svakoj sezoni kisa pada u Ostinu i u Brazilu i nikako tu da napravim rezultat vredan pomena.Te dve staze i SPA mi tako idu na zivce zbog kise da samo cekam da se zabijem bilo gde i da zavrsim trku.Meni je smesno sto sam za vecinu kontakta ja kriv, valjalo bi da u sledecoj verziji ubace obavestenje da znam da li je neko dobio drive-trough penalty, jer ovako imam osecaj da samo ja dobijam kazne.Zamenio sam Masu u Ferariju i posto zavrsavam trecu sezonu verovatno cu nastaviti tamo kao prvi vozak u nadi da ce se titula konstruktora osvojiti sledece sezone, inace cu preci u poslednjoj sezoni u RB ili McL kako bih i tu laskavu titulu osvojio.Ocekujem da cu ja u cetvrtoj sezoni biti prvi igrac, a da ce Alonso biti moj potrcko.Igracu ovo jos dve nedelje i to bi trebalo da je to, verovatno ako sledeca godina bude ista ili je necu skinuti ili cu samo za jedan dan preci sve dodatke koje su ubacili.

              Comment


              • Marked, da se vratimo na ozbiljne stvari... Gde mogu da se nadju set-up fajlovi za svaku stazu za rFactor? Ne uspevam da nadjem...

                Comment


                • Originally posted by Vanja #66 View Post
                  Marked, da se vratimo na ozbiljne stvari... Gde mogu da se nadju set-up fajlovi za svaku stazu za rFactor? Ne uspevam da nadjem...
                  Evo ti ovaj link čisto radi reda ako ubodeš nešto.
                  http://www.rfactorcentral.com/setups/
                  Prvo, tu kače setupe oni koji misle da su izmislili toplu vodu, ali to nisu pravi setupe.Sakrivaju i čuvaju svoje prave.Drugo, nećeš naći za sve staze, a pogotovo je teško naći za F1 staze.Treće, našao si stazu, ali sad trebaš još i mod da ubodeš.Šanse da nađeš setup za sebe su ti vrlo male.
                  Savet: Prvo mi reci koji mod voziš.Nadam se da pratiš RFT seriju.Sad je izašao RFT 2012.Nisam ga još probao, ali kažu da je dobar i da ima fiziku FSR moda koji inače vozi najjača online liga na svetu a nagrada je tipa novčana.Setup je najbolje da napraviš kao što se i u pravoj F1 to radi.Odabereš strateški jednu stazu za koju misliš da je all-round.Na njoj sastaviš osnovni setup i budžiš ga posle dok obaraš vremena.Taj setup sačuvaš u zaseban folder kao osnovni i posle ga samo od staze do staze prilagođavaš.Najbolje staze sa osnovni setup su pre svega Španija, a i Indija je jako dobra za to.
                  Ovo ti je najbolji sajt za uputstvo podešavanja: http://www.rfactor-league.com/TuneToWin/TuneToWin.html
                  Kad sam praviš setup, ma koliko bio loš, plus će biti što je tvom vozačkom stilu prilagođen.Timski kolega i ja kad smo vozili, ja sastavim setup i pošaljem njemu totalno isti.On bude više od pola sekunde sporiji od mene, a nekad čak i sekundu, ali zato me je na Španiji uvek dobijao čak i sa mojim setupom.

                  P.S. Ne moraš da si no-lifer ili ne znam šta da bi složio osnovni setup.Podesi samo gear ratio za početak.Onda diferencijal i krila.Krila za početak možeš da staviš 30-30 ili 35-35.Vešanje ne diraj još uvek.
                  Last edited by MarkedOne8; 09-12-12, 22:22.
                  ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                  "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                  I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                  sigpic

                  Comment


                  • Vanja, jesi se snašao?
                    Evo ti linkovi za RFT 2012 mod:
                    http://maszosz.hu/page.php?3841
                    Tu imaš i uputstvo kako da središ KERS i DRS da rade.Možeš i da dođeš kod nas na public server ako hoćeš da se vozikaš.
                    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                    sigpic

                    Comment


                    • Ne stizem previse do foruma, banem do Jergovica kad mogu (2 puta dnevno max), on skoro jedini sad i piskara... Imam dosta za fax ovih dana, nadam se da cu za vikend uspeti da odradim sta si mi rekao... Hvala, da ne zaboravim.

                      Comment


                      • dodjite u najbolju ligu na balkanu .. http://www.balkansimracing.com/forum/

                        broj 1 po rejtingu.. ima i tv prenos .. 9 sponzora velikih ... preko 100 vozaca prijavljenih za sezonu .. po trci 30+ vozaca .. cak i novine pisu o nama .. 2 sampionata kruzni ( wtcc ) i brdski ( fiat 500 abarth )

                        http://www.brzkrug.com/balkanautomot...-od-trke-u-kui

                        https://www.facebook.com/media/set/?...2241113&type=3

                        inace ja sam osnivac i vlasnik
                        www.balkansimracing.com/forum

                        Real cars. Real racing. Dobrodosli

                        Comment


                        • Jer neko zainteresovan da vozi rfactor igru online sa nekim F1 modom?

                          Comment


                          • Marked, šta misliš da spojiš ovu temu sa F1 simulatori i video igre, dole u poslednjem podforumu...

                            Comment


                            • Razmisliću. Nemam vremena sve do srede. Sve ću to da sredim ASAP.
                              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                              sigpic

                              Comment


                              • Ma opušteno, kad stigneš, još odavno sam mislio, nego sve zaboravim da pomenem jer mi tema nije pred nosem... Mislim da nema potrebe da stoje odvojeno...

                                Comment

                                Working...
                                X