Announcement

Collapse
No announcement yet.

2011 Formula 1 UBS Chinese Grand Prix - Shanghai International Circuit

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    valjda nam nece biti potreban,valda cemo trku odraditi u miru

    Comment


    • #92
      Alonso treci put ove sezone 5-ti u kvalifikacijama , neverovatno , oba puta je startao ocajno. Nadam se da ce sutra biti malo bolje jer iza sebe sem Masse nema nekih ozbiljnijih , Renault je skroz dole xD ... Ako Hamilton napadne Vettela , Alonso bi trebao odmah da predje na desnu stranu i prodje Rosberga i napadne Buttona ali videt cemo , jedva cekam xD
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • #93
        uh puno kalkulises miko,svi znamo da je vettela tesko obici na startu i hamilton prvo treba da prodje buttona i tek onda vettel,a ni alonso nece bas tako lako proci,veruj mi miko uvek kad kalkulises pozitivno ispace obrnuto,ali bice interesantno videti kako ce se snaci webber koji startuje sa 18-og mesta

        Comment


        • #94
          Opet 5.mjesto,uredu nisam nezadovoljan.Maksimum u kvalifikacijama.

          Trka ce da bude druga pjesam kao i obicno.

          Mora da bolje Alonso starta nego u prve 2 utrke,ako hoce da ganja podijum,ako hoce da bude oko 5.pozicije onda neka padne nakon starta na 9 kao sto to obicno radi i nema problema.

          Vettela necu da komentarisem.

          Comment


          • #95
            Webber me ne zanima. Pazi Hamilton treba drzati ravnu putanju jer ce Vettel verovatno odmah desno zatvoriti Buttona i Hamilton moze proci a Alonso bi trebao pratiti Hamiltona i drzat se iza njega i pokusat ga kasnije preci ili kroz boxove. Massa obicno ima odlican start bas me zanima kako ce on sa 6-te pozicije , verovatno ce i on drzati ravnu putanju jer mislim da je blizi prvom zavoju i samo treba zakrenuti i moze proci Rosberga.
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • #96
              Ma Rosberg tu moze mnogo da utice verujte,od njega ce dosta da zavisi. ;)
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • #97
                Originally posted by MikoSurvivor View Post
                Webber me ne zanima. Pazi Hamilton treba drzati ravnu putanju jer ce Vettel verovatno odmah desno zatvoriti Buttona i Hamilton moze proci a Alonso bi trebao pratiti Hamiltona i drzat se iza njega i pokusat ga kasnije preci ili kroz boxove. Massa obicno ima odlican start bas me zanima kako ce on sa 6-te pozicije , verovatno ce i on drzati ravnu putanju jer mislim da je blizi prvom zavoju i samo treba zakrenuti i moze proci Rosberga.
                Problem kod Alonsa je jednostavno,dobro si to opazio losa putanja.Nekako drzi se previse blizu bolida ispred i onda na kocenju ga svi preteknu.Losu putanju skroz izabere.

                Mora bolje startati da drzi prikljucak za vodecim vidjeli smo da je dobar 1 na 1 utrkivanju i jos se tu mozemo nadati necemu kroz boksove.

                Comment


                • #98
                  Pa titulu je prosle godine izgubio zbog putanje... Da je sluzao inzinjera i drzao ravnu putanju kako je trebao bio bi 4-ti posle prvog zavoja ali ne on je morao napadati Buttona cini mi se
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • #99
                    Evo i ja da se javim,stvarno sjajne kvalifikacije,naravno Fetel opet ima pol Pastor fantastican zaista.... isto i Rozberg,bas mi je drago zbog njega...Zao mi je Petrova da mu se nije pokvario bolid mislim da bi vozio sjajne krugove,zabrinem se svaki put kada Reno ima problema sa motorom jer njihove motore ima Red-Bul tj.Fetel ali nadam se da ce sutra sve proci kako treba i da ce Fetel pobediti .Za Vebera mi je drago,zna se da njega ne volim...
                    <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                    *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                    *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                    LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                    Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                    JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                    sigpic

                    Comment


                    • Vettel ima dobar bolid , volio bih ga videti u Ferrariu
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • I tu bi bio sjajan,ako je bio sjajan kada je vozio Toro-Rosso bio bi sjajan i u Ferariju...Stvarno je superioran kao npr Lorenzo prosle sezone u motogp-u
                        <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                        *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                        *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                        LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                        Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                        JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                        sigpic

                        Comment


                        • sjajan je on RRV to smo svi vec videli ali mislim da sad ako opet pobedi sampionat ce poceti onda da postaje dosadan a to ne bih voleo,miko ne zavisi samo od hamiltona da li ce se probiti napred zavisi i od buttona i vettela i roseberga i alonsa,bice tu svasta moze da se dogodi ono sto i najmanje ocekujemo

                          Comment


                          • MI se ukljucujemo za 10 minuta. Ovo je nas kanal http://www.ustream.tv/channel/top-crap---biggest-wracks
                            a ovo je nas rezervni za slucaj da nas banuju http://www.ustream.tv/channel/punk-182
                            JUST PUNK

                            NO NATIONS
                            NO RELIGION
                            NO AUTHORITY

                            And most of all PEACE


                            Anarchy

                            Comment


                            • Hahahaha...ladno sam zaboravio da KDS ima nemacki RTL.
                              Izgleda Fetel ce da bude prvi, al videcemo sta ce biti.Rosberg samo ispred njega.
                              Edit: Losa slika.
                              Last edited by Ricma; 17-04-11, 08:44.

                              Comment


                              • Konačno sam gledao F1 i to preko neta na SkySportu (njemački, nije bagovalo ni sekunde i stvarno sam zadovoljan prenosom). Hamiltonu sve čestitike na pobjedi i na tome kako je majstorski prešao Fettela. Ipak junak ove trke Mark Webber čovjek je sa 18. mjesta došao do postolja i da je bilo još 2-3 kruga prešao bi i Fettela. Sada tek počinje sezona...

                                Comment

                                Working...
                                X