Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ferrari

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa samo Hamilton i Magnusse... ne? Je li bio još neko?

    Videćemo šta će Mercedes raditi narednih godina. Oni su rekli da ako ne osiguraju Hamiltona da će ići na Alonsa. Interesuje me koga bi ubacili i kada umesto Rosberga. Mislim da Hamilton ne bi debitovao za McLaren već 2007. da su imali bolji bolid 2006. Isto to bih rekao i za Magnussena. Ferrari je uvek imao popunjena mesta, možda čak i više od toga u poslednjih 15-ak godina. Al' da su mogli da naprave mesto, mogli su. Ali ja nisam za prerano ubacivanje novajlija u vatru jer nije fer prema tim momcima. Od njih 3-4 iz generacije treba odabrati pravog, a oni koji ne budu izabrani možda nikada neće imati ikakvu F1 šansu. Za to razvijanje šampionskih potencijala su tu GP2 i GP3 koji nažalost ne rade toliko dobar posao.
    Last edited by MarkedOne8; 11-04-15, 20:58.
    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Alen P View Post
      Prve vtitule u Meklarenu od kako ja pratim su osvojii Prost, Sena,Hakinen, u Vilijamsu Rozberg, Mensel, Hil, Vilnev, pa RedBul. U Ferariju niko.
      Koiko je samo debitanata imao Meklaren u zadnjih 10 godina. Nepamtim kad je neko debitovao u Ferariju
      Kimi?

      Comment


      • Ja sam pomešao debitante i vozače bez osvojene titule. Kao što Vanja reče, to je Raikkonen ako se gleda s tehničke strane ali je on po meni praktično tada već bio x2 šampion. (2003,2005)
        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

        sigpic

        Comment


        • Kimi bio dokazan sampion kad je dosao u Ferari i trebao je daje pravde imati bar jednu titulu.

          Comment


          • Očigledno ne vide poslovni prosperitet u tome da razviju svog šampiona. Možda bi F1 timovi trebali da imaju veća prava na karijere vozača te da njima trguju kao u drugim sportovima. Mislim da bi to bilo boljei za jedne i za druge.
            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

            sigpic

            Comment


            • Kimi je najprecenjeniji vozac u poslednjih 15 godina.
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • A da ti druže moj odeš na jedno hladjenje, a?

                Odem na F1 trku da vidim šta se piše, ti tamo spamujes o auticima u krug, dodjem ovde u drugu temu, opet ti dodjes i spamujes, da ne upotrebim neke druge reči.

                Comment


                • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                  Kimi je najprecenjeniji vozac u poslednjih 15 godina.
                  Čoveče shvati, ovako nećeš da privoliš ljude da gledaju onaj smor od Naskara, gde se ide samo u levo

                  Comment


                  • Ja sam reko moje misljenje o Kimiju, i kakve to veze ima sa Nascarom???
                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • A mogu i da obrazlozim. Kimi je usao u F1 kao veliki talenat i "cudo od deteta" da bi sa Mclarenom izgubio 2 titule jednu protiv Sumija 2003 a drugu protiv Alonsa 2005. Zatim odlazi u Ferari sa kojim osvaja jedinu titulu prvaka sveta i to srecno jer je Mclaren otkriven u spijunazi i ni jedna titula nije mogla zavrsiti u Vokingu vec u Maranelu! Posle toga ga bije Masa koji ne vazi za preterano dobrog vozaca cak sta vise za mene je on prosek, zatim Kimi je isteran iz Ferarija, otiso voziti reli gde se isto nije proslavio(ali to razumem), kasnije se vraca u Ferari da bi bio isprasen od Alonsa a sada ga i Fetel dobrano prasi. Rezime: Kimi je P-R-E-C-E-NJ-E-N
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • Dobro sam se nasmejao.

                        Vidi, forumaši znaju koliko puta sam pisao o Raikkonenu i stvarima koje se ne vide golim okom običnog gledaoca. Pisao sam i o Alonsu. Mislim da sam dobrano smorio i njih a vala i sebe.
                        Vidi se koliki si ‚‚poznavalac" moto sporta kada ne vidiš dalje od wikipedije. Ti si prvi i jedini čovek u realnom svetu i internetu od koga sam čuo da je Raikkonen kriv za neosvajanje titule 2005. godine. Ali ti kad bi jednu jedinu trku otpratio njega od starta do kraja, video bi zašto je ‚‚precenjen". U stvari ni trku ne moraš da odgledaš. Dovoljno je jedan highlights sa preticanjima da odgledaš.
                        Last edited by MarkedOne8; 12-04-15, 06:40.
                        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by MarkedOne8 View Post
                          Ti si prvi i jedini čovek u realnom svetu i internetu od koga sam čuo da je Raikkonen kriv za neosvajanje titule 2005. godine.
                          A sta je trebao ju je osvojiti? Zasto? Sta je on to pokazao osim da je imao najbrzi bolid.
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • Koji je inače bio vandal-proof, mogao si da ga preko pustinje preteraš, uopšte se nije kvario...

                            Dajmo malo ozbiljnosti, aman...

                            Comment


                            • http://38.media.tumblr.com/e05f3a117...dtoao1_500.gif
                              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                              sigpic

                              Comment


                              • Pazi Maurizia što fura znojnice i tetovaže...

                                Comment

                                Working...
                                X