Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ferrari

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima Vettel jos da zri... Bolje da dovedu Neweya 2014, pa Vettela sa pocetkom od 2016, kad je bolid definitivno spreman (u slucaju da im i ova promena pravila zestoko naskodi). I da se krene u novu dominaciju! Sem toga, zar nije Vettelu ugovor do kraja 2014, sa mogucom obnovom za sigurnu 2015?

    Comment


    • Alonso ima novu devojku.

      Jest da je datum od pre pola godine, ali ovo nije lose... Cura je cista 10! Nista bez slovenskih gena...





      Evo i nesto vise o njoj...

      Comment


      • Cek cek zar nije bio sa jos jednom Ruskinjom pre ove ili je to ta ?
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Ovo je Svajcarkinja, ali sa ruskim korenima... Vest je s kraja decembra prosle godine, tako de je vrlo moguce da je to ta za koju si ti cuo/procitao. Ja nisam imao pojma, trazio sam vesti ili traceve oko Rossija i Marqueza u Repsol Hondi sledece godine, a na sajtu gde sam nasao jednuo od njih, video sam sa strane i ovu lepotu, a uz njenu sliku videh i naslov da je ona Alonsova nova devojka...

          Comment


          • Sad sam proverio , to je ta , ali i dosta je lepsa na ovim tvojim slikama
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment




            • Eh, da nije Nandova...

              Comment


              • Pa sta i ako je
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • http://www.auto-motor-und-sport.de/f...=1728005124001

                  http://www.auto-motor-und-sport.de/b...e-5155587.html

                  Glavni clanak i slike Piolinih animacija F2012 sa novitetima za Valensiju i Silverstone. Nema novog prednjeg krila, jer se nije koristilo na trci...
                  Last edited by Vanja #66; 11-07-12, 13:31.

                  Comment




                  • Sad ce i na avatar!

                    Hvala Marked!

                    Comment


                    • Massa prema svemu sudeci ostaje Dobro je , samo da se malo popravi ali sasvim nebitno dok je ,,timski,, igrac
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Ovo uopste ne valja.Jos jedan dokaz da Ferari puca samo na titulu vozaca, a konstruktorska im ne treba.

                        Mada ovo samo znaci da to mesto cuvaju za Fetela od 2014 godine cim ce Masa da potpise jednogodisnji ugovor.

                        Ostaje da vidimo gde ce zavrsiti Perez kojeg sam ocekivao da ce preci na kraju sezone.

                        Comment


                        • Nigde nisam nasao potvrdu toga... Stavise, ni Lotus jos uvek nije potvrdio Kimija za 2013. Prizeljkujem to skoro, skoro kao da se Rossi vrati u Yamahu (sto se i desilo na kraju), nije jos uvek iskljuceno.

                          Ali realno,to bi Kimiju bio samo jednogodisnji prelaz... Ne znam gde bi mogao nakon toga. U McLaren pored Lewisa?

                          Comment


                          • - Nisam ljut na Grožana. Nije to namerno uradio. Takođe, on je na 12 trka učestvovao u sedam udesa, to ne smemo zaboraviti
                            - Osećao sam se kao da me je udario voz. Posle udesa sam osetio bolove u leđima, nisam mogao da dišem, pa sam zbog toga sačekao doktore za svaki slučaj, jer nisam znao da li se radi o nekoj ozbiljno povredi. Srećan sam što se ništa više nije desilo, a mogao sam mnogo gore da prođem sa ozbilljnim povredama glave. Za pet dana ću ponovo biti u bolidu i to me čini radosnim

                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Da se razumemo, da je on taj koji juri kao Hamitlon recimo (i jos da je lider sampionata pobedio ili makar bio na podijumu), tesko da ne bi bio ljut. ;) Mada, ja da sam na njegovom mestu bih trazio vecu kaznu i ne bih stajajo sa zeljama da se on i Maldonado drasticnije kazne - tako da za te reci u svakom slucaju...

                              Al, majku mu, mogao je Grosjean da saceka makar do Singapura.

                              Comment




                              • Najznacajnija promena delova na F2012 vidjena juce. Izmenjeni su stubovi za prednje krilo, kamere su locirane ispred prednjeg vesanja. Zeli se jos cistiji vazduh ispod nosa i jos glatkiji prelaz preko vesanja. Pretpostavljam da su kroz sezonu shvatili da je ovo mozda bolja opcija. Mozda je grba na nosu nesto glatkija, ali tesko je utvrditi...

                                Osim toga testirala su se skoro (a mozda i bukvalno) sva vec koriscena prednja krila... Rekao bih da su podelili posao u segmente ili da smatraju da je jedino vredno sa test-vozacima proveravati protok vazduha spreda. Prvo mi je palo napamet ovo drugo, ali prvi razlog je realniji. Saznace se veceras...

                                Comment

                                Working...
                                X