Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ferrari

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vanja #66 View Post
    Zato sam i naveo Magny Cours, riknuo mu auspuh, ne verujem da to nije bila posledica sto ga je gario kao ludak... A cini mi se da je to imalo svojih posledica.

    Kasnije trke su mi ostavile krajnje bled utisak, imao je i problema potpuno nevezanih za njega (Singapur i pit iza Masse), ali ponekad mi je izgledalo kao da ne daje ni 70% svojih mogucnosti...
    To je bila dobro kontrolisana trka dok se nije pojavio problem sa auspuhom,nije tu bilo nekog preteranog forsiranja,a i nije jedna od tih trka za koje kazem da je Raikonen na njima izgledao premotivisan.

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      Ne mozes ocekivati od njega da kaze da je problem motivacija, znaju oni kako treba da se ponasaju sa medijima. A poznato je da njega cesto boli ona stvar, prosto je takav karakter, zato ga i volimo.
      Nije nerazumno sumnjati u iskrenost izjava koje vozaci daju za medije,ali te sumnje imaju smisla samo ako imaju neku osnovu.Ne znam od koga su potekle te price o nedostatku motivacije kod Raikonena,verovatno je to nekome ko povrsno prati F1,i cuje/procita nesto slicno to najprihvatljivije objasnjenje,dovoljno je malo se ozbiljnije informisati pa da citava prica oko navodno nemotivsanog Kimija izgubi smisao.

      Comment


      • Uz dužno poštovanje prema mojim dobrim drugovima Vanji i Nebojši, ali mislim da je dstroj u pravu i da je sad pogodio srž priče.
        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

        sigpic

        Comment


        • Da ne idem više van teme, još samo ovaj video da postavim.
          Nadam se da će se na kraju ispostaviti da je ovo Ferariju bila poslednja vozačka titula u F1.
          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

          sigpic

          Comment


          • Nadam se da ces jednog dana malo iskulirati...

            Comment


            • nemoj ko da te je cuo..ferari ce osvojiti jos titula i titula...
              www.balkansimracing.com/forum

              Real cars. Real racing. Dobrodosli

              Comment


              • Vise bih zeleo da sledece sezone izdominiraju Perez i Alonso i da se osvoji dvostruka titula, nego Alonso da bude ove sezone sampion.
                Titula konstruktora je samo potvrda dominacije u odnosu na druge bolide.
                Tvrditi da Ferrari nikada nece biti sampion je isto kada bi se reklo da Boston u NBA-u nikada nece osvojiti sampionski prsten.

                Comment


                • BREAKING: Wili Weber: "Ralf (Schumacher) poised to replace (Felipe) Massa" at Ferrari for 2013.

                  Source: Loof Lirpa F1


                  Ne znam koliko je ovo pouzdano ali neka ga zameni ko god hoce, bio to Ralf ili neko drugi
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • 2013. nema sanse, pre ce sekire da padaju nego sto Perez nece tamo voziti, ali ove godine nije iskljuceno. Uopste.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Ne pratim ja to nesto preterano ali ne znam iz koje je price Ralfa izvukao
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by ClayWarrior View Post
                        Ne pratim ja to nesto preterano ali ne znam iz koje je price Ralfa izvukao
                        Tesko je naci vozaca u sred sezone, pogtovo koji hoce da dodje u ovakav Ferari i da bude pudlica Alonsu. Ralf zvuci kao dobar izbor, skolovan vozac, nije pretnja, prakticno bi bio tester i bice spreman da zrtvuje rezultat. Meni to zvuci kao dobar match. Verovatno bi Sutil bio bolji izbor, ali posle svih problema sa zakonom, ne verujem da ce hteti da rizikuju.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • ralf ce biti gori od masse ... nije vozio f1 od 2008 ako se ne varam ( 2007 zadnja sezona ) ... bolje je neka puste massu da odvozi ovu sezonu do kraja pa cemo vidjet za dalje..

                          http://www.f1srbija.rs/index.php/f1-...massa-vs-perez

                          http://www.f1srbija.rs/index.php/f1-...-se-oduzi-timu
                          www.balkansimracing.com/forum

                          Real cars. Real racing. Dobrodosli

                          Comment


                          • Ralf ce biti kao Karthikayen... Gde je on sad uopste, DTM?

                            Ice, ovo sto si ostavio za Massa vs. Perez je i meni palo napamet, ali covek ima jos jedan dobar faktor, to sto Sauber nije u centru paznje, vozac se lakse opusti i vrati u stanje koje mu treba...

                            Comment


                            • ralf u dtm ... ali nije sjajan bio ovih zadnjih godina..videcemo ga ove godine..
                              www.balkansimracing.com/forum

                              Real cars. Real racing. Dobrodosli

                              Comment


                              • Ne znam koliko može da znači, ali ako je istina da se Kimi mučio zbog sistema za upravljanje koji je za desnoruke a sam Kimi je levoruk, da li slična priča može da važi i za Masu?Zašto baš Masa, poznato je da mu više leže staze sa levim krugovima kao što su Turska, Brazil, Singapur... S druge strane, Masa je u Ferariju još od 2006. godine.Ako mu je skretanje odgovaralo 2006. pa nadalje ne verujem da bi nešto promenili tako da mu odmognu.Ne mora da znači, ali je ipak delom moguće.
                                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X