Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 24 (4. April - 14. April)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Branislav View Post
    Jebeno postaje na Zapadu! Lakers-i kubure s povrede, sada i Spurs-i kubure s povrede i ko zna sta ce na kraju biti? I sta god bidne Miami ce biti prvak i zato Mamba spremi se da nosis potpis i avatar LBJ-a!
    Nikakav problem ako tako bude,ali sumnjam da ce biti.Ocekivao sam nesto gore,to je OK.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
      Videcemo.
      Mogu oni da odigraju sjajno u PO ali ja pricam da je cinjenica da su u kanalu da spurse bez 4 igraca jedva dobiju kompletni i da protiv propalog Sacramenta moraju da igraju najjaci bukvalno bez odmora.

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Mogu oni da odigraju sjajno u PO ali ja pricam da je cinjenica da su u kanalu da spurse bez 4 igraca jedva dobiju kompletni i da protiv propalog Sacramenta moraju da igraju najjaci bukvalno bez odmora.
        To jeste,ali ne sumnjam da ce se izvuci iz tih problema...
        sigpic

        Comment


        • Haha, kakav tweet.

          Knicks didn't practice but Amar'e did Regis & Kelly while Melo does Letterman. What did KG, Paul & Ray do today, practice? Silly Celtics


          P.S. PO tema ce biti otkljucana kad sve zavrsimo, ne brinite nista.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
            To jeste,ali ne sumnjam da ce se izvuci iz tih problema...
            Da su u govnima i bunaru, jesu. Ali nekako mi se oni uvek izmigolje i na kraju su uvek negde u vrhu. Jedino sto kaze LBJmvp, mozda bi OKC mogao da ih sve prejebe i da se nadje u finalu. Tako da se i ja slazem da ce se LAL vec nekako izvuci iz svega.

            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
            sigpic
            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
            - 4xMVP -

            Comment


            • Suludo je otpisivati Lakerse...jebes ti rezultate u poslednjih par dana,kada su pre toga napravili seriju oko 20-1 cini mi se...Po meni i dalje glavni favoriti za prsten.

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Suludo je otpisivati Lakerse...jebes ti rezultate u poslednjih par dana,kada su pre toga napravili seriju oko 20-1 cini mi se...Po meni i dalje glavni favoriti za prsten.
                Bez obzira na sve sto im se desavalo u poslednjih nekoliko dana, ostajem pri ranije izrecenom stavu da su oni ekipa koja je najbolje tempirala formu pred PO na Zapadu.

                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                sigpic
                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                - 4xMVP -

                Comment


                • Prva dva dana playoff-a imacemo 4 utakmice u ,,pristojnim terminima".
                  Prvo u 19:00 , a onda i u 21:30 po nasem vremenu.
                  Tako dva dana za redom.
                  How do you know you've found Lebron James' cell phone?



                  It vibrates and receives calls, but doesn't have a ring!



                  :dw::lol1: :pp:

                  Comment


                  • Ljudi, jos jednom se izvinjavamo zbog manjka aktivnosti na forumu, ali vidite sta radimo, trebalo bi veceras da bude zavrseno.

                    Hvala
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Originally posted by T-Mac View Post
                      Ljudi, jos jednom se izvinjavamo zbog manjka aktivnosti na forumu, ali vidite sta radimo, trebalo bi veceras da bude zavrseno.

                      Hvala
                      Ja blage veze nemam o cemu se radi

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Ja blage veze nemam o cemu se radi
                        Treba ovog banovati

                        Idi citaj PO temu

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Treba ovog banovati

                          Idi citaj PO temu
                          Tako??? Sad sam sa ispita i ucio sam zadnjih 3 dana po ceo dan pa ne znam ali sad sam procitao i opet ne shvatam? o.O

                          Comment


                          • Neke kratke prognoze pred PO ?!?!

                            Comment


                            • Ma salim se mvp...samo da ti polozis ispit

                              Garnett bice i toga kada otvorimo temu za PO da svi mozemo da diskutujemo

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Ma salim se mvp...samo da ti polozis ispit

                                Garnett bice i toga kada otvorimo temu za PO da svi mozemo da diskutujemo
                                Jebacu ti sunce samo polako ;)
                                Last edited by LBJmvpFORlife; 15-04-11, 20:35.

                                Comment

                                Working...
                                X