Announcement

Collapse
No announcement yet.

2011 FORMULA 1™ Petronas Malaysian Grand Prix - Sepang International Circuit

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dusan1610 View Post
    Kako da vas razlikujem? Ko je trivun, a ko je Lorenzo?
    Ja sam onaj koji vozacima daje glupe nadimke.
    JUST PUNK

    NO NATIONS
    NO RELIGION
    NO AUTHORITY

    And most of all PEACE


    Anarchy

    Comment


    • Originally posted by Lorenzo-fan View Post
      Ja sam onaj koji vozacima daje glupe nadimke.
      Ko ima dublji glas, ti ili trivun?

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Stvarno se trudim da vidim nesto,ali to je cista Fernandova greska!
        Fantastican start Sumija,bar tu sa propalim bolidom moze da pokaze klasu!

        Hamilton je kaznjen zato sto je vise od jednog puta mjenjao putanju prilikom odbrane pozicije sto prema novom praviliniku nije dozvoljeno

        Comment


        • Ali prilikom tog manevra nije mijenjao putanju,pogledaj snimak
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Ali prilikom tog manevra nije mijenjao putanju,pogledaj snimak
            Mjenjao je u toku Alonosovi napada u tim krugovima,STO NIJE PO PRAVILIMA!


            Kad si vec spomenuo da nije mjenjao putanju prilikom sudara,pogledaj na ovom klipu 0:18 samo Hamiltonov bolid i reci mi sta misli.

            Comment


            • E kamera odozgo sve govori,preko nje nisam gledao malo prije,isao je u desno,bazobrazan je Luis,kad se samo sjetim sta je uradio protiv Petrova prosle godine,ipak je zasluzeno kaznjen
              sigpic

              Comment


              • Svi su odmah okrivili Alonsa cak i ova dva komentatora.Mada su oni Britanci pa me ne cudi.


                Vidi se na ovom klipu prava istina.

                Comment


                • Koja glupost!!! Najbolje je da posle kvalifikacija, svi po redu kako se kvalifikovali, odvezu tih 50--60 krugova.
                  Ne razumem, zabranjeno im je obilazenje, defanzivna voznja............f1, trebalo bi ukinuti i vozace.
                  Ionako im iz boksa sve govore, stanje guma, pritisak u njima, bukvalno sve. Pa gde je tu umece samog vozaca?
                  Ovako, bolje da im daju dzojstike, pa da se takmice virtuelno.
                  Nije uopste cudno sto sve manje ima zainteresovanih TV kuca za prenose. Glupa pravila unistice totalno svako uzbudjenje trkanja.

                  Comment


                  • Pa ne smije da ulazi u putanju drugog bolida,mora da drzi svoju,tu koju je odabrao ;)
                    A TV kuce su vise nego zaintresovane,nego su prava toliko skupa da televizije sa ovih prostora to ne mogu da plate.U Hrvatskoj je grupa Kreator uzela prava i 7-8 lokalnih televizija ce zajedno prenositi F1,u BiH TV1 u saradnji sa Mrezom plus,mora vise telelvizija da se okupi da bi mogli to da plate...
                    sigpic

                    Comment


                    • A pazite ovo,naravno nije kaznjen ;)

                      sigpic

                      Comment


                      • Ma F1 postaje dosadna,svi koji vole pravo trkanje nek gledaju MotoGP,SBK ili neke druge trke automobila,ovo je smesno vise.
                        sigpic

                        Comment


                        • Apsolutno se slazem S-Nash. Ovolika pravila i uvodjenje tako mnogo elektronike, svim pravim ljubiteljima automoto trka, ubija zelju za gledanjem.
                          Sve vise F1 postaje uzasno dosadan za gledanje(nije moje misljenje, vec ljudi koji su ucestvovali u F1, na ovaj ili onaj nacin).
                          Inace, samo mala ispravka--Fetel je koristio kers, koji se kvario, pa je posle iskljucen.Bez njega, po recima samog Fetela, najverovatnije ne bi pobedio.Malo pre sam ponovo odslusala njegov intervju.

                          Comment


                          • zasto onda vettela nisu kaznili na snimku se vidi da je i on to radio,a hamilton i alonso su u isto vreme krenuli u drugu stranu i neverujem da je hamilton to namerno uradio,ali jedno je sigurno bernie unistava trke

                            Comment


                            • To pravilo je mnogo glupo,ispada da ne smes da branis poziciju.Pa to je trkanje,ej ljudi jeste normalni.Kad se samo setim kad sam bio mali kako sam uzivao u voznjama Sumija,Mike,Kimija,Kultarda,Montoje i ostalih.Ovo danas je smesno.
                              sigpic

                              Comment


                              • po meni to menjanje putanje je sasvim ok jer to daje draz trci i mnogo je zabavnije

                                Comment

                                Working...
                                X