Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eM, dobro nam dosla nazad
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Stav je da su ove RG glavonje smecari najobicniji
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Na tavanu, u stali, na vrhu Ajfelove kule, u spajizu, u restoranu, na restoranu, na stolu, ispod stola, na polomljenom stolu, u kolima, na kolima, na polomljenoj sofersajbni, u starinskim zamagljenim kolima, na livadi, u potoku, u rijeci, na moru, u moru, sa S7 Edge snimajuci u moru, u bazenu, u tudjem dvoristu, u parku.
        Ti k'o da si pisao onaj tekst za grupu " Familija"...

        Originally posted by Mr. Wolf View Post
        Stav je da su ove RG glavonje smecari najobicniji
        Van priče o Šarapovoj , moram se složiti.
        Najgore organizovan GS ...
        A svi znamo propuste u prethodnih par godina.
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Pa i treba da je kazne, ako ona ne cita ili njen tim sta je dozvoljeno a sta nije, onda i treba da nastrada.
          A da ne pricam da je njeno objasnjenje zasto je koristila taj lek smesnije od onog Troickog da se plasi igle...
          Ispisali ste gomilu komentara pa samo da se javim jer je ipak vrlo zanimljiva tema.
          Naravno na stranu Śarapove što je i logično.
          Ona taj lek koristi odavno i sad se neko seti da ga stavi na listu pa čekaj kako odjedanput sad ljudima to daje "pomoć" , a juče je bio samo "neki tamo lek"
          Sa ovim se vidi da je ovo samo politika i traženje načina.
          E sad da kažem i oko WC: svaki turnir treba samostalno da donosi odluku kome će dati WC i šta im je logično u tom izboru. Ko god da se vratio sa kazne , a pogotovo ovakve ima pravo da dobije WC ako organizator želi da dodeli, a sad vi kažite jel kriva Maša što je zbog svojih uspeha popularnija od njih svih zajedno???
          Ona Bušar koja se dizala u nebesa se u pravom svetlu pokazala u narednom meču pa je to bio dokaz da ljubomora čini čuda.
          Eto ove su uspele da se reše Marije za RG i sam imaju šansu da pokušaju da ga osvoje jer ipak u moru loših mora neka isplivati.
          Za Troickog neću ponovo da se javljam mislim da sam pisao i to koliko je ....
          Edit:
          Vidim prikupiće Maśa gomilu novih navijača samo zbog hajke, a ove kojih nigde nema na "bitnim mapama" samo nek tračare... Svi znamo da tračara neće dobiti novih prijatelja odnosno u ovom slučaju dodatno podršku nego samo može biti suprotno.
          Ali ove pošto nemaju uspeha , moraju da pričaju jer drugog reśenja nemaju
          Last edited by NEMANJA97; 17-05-17, 23:38.

          Comment


          • Originally posted by Marija81 View Post
            Držimo se tenisa.
            Novak, Endi, Rodžer i Rafa ne bi bili banovani ni sekunde.
            Ali bi zato Basilašvili ili Rajev Ram bili trajno banovani iako je maksimum 4 godine...
            Da li si 100% ozbiljna Maki?
            Originally posted by Samuraj View Post
            Pa ako je iko umisljen od teniserki onda je to Sarapova. Eto bez razloga je ostale ne vole.

            Meni je odvratna ona pojavom.
            Ona odvratna kao pojava a gospodin sa avatara nije?
            Originally posted by Mr. Wolf View Post
            Stav je da su ove RG glavonje smecari najobicniji
            Mogli bi za promenu posle nekoliko desetina godina da ubace neku sijalicu ili tendu da narod ne kisne dok gleda meceve uvece.

            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Originally posted by NEMANJA97 View Post
              Ispisali ste gomilu komentara pa samo da se javim jer je ipak vrlo zanimljiva tema.
              Naravno na stranu Śarapove što je i logično.
              Ona taj lek koristi odavno i sad se neko seti da ga stavi na listu pa čekaj kako odjedanput sad ljudima to daje "pomoć" , a juče je bio samo "neki tamo lek"
              Sa ovim se vidi da je ovo samo politika i traženje načina.

              E sad da kažem i oko WC: svaki turnir treba samostalno da donosi odluku kome će dati WC i šta im je logično u tom izboru. Ko god da se vratio sa kazne , a pogotovo ovakve ima pravo da dobije WC ako organizator želi da dodeli, a sad vi kažite jel kriva Maša što je zbog svojih uspeha popularnija od njih svih zajedno???
              Ona Bušar koja se dizala u nebesa se u pravom svetlu pokazala u narednom meču pa je to bio dokaz da ljubomora čini čuda.
              Eto ove su uspele da se reše Marije za RG i sam imaju šansu da pokušaju da ga osvoje jer ipak u moru loših mora neka isplivati.
              Za Troickog neću ponovo da se javljam mislim da sam pisao i to koliko je ....
              Edit:
              Vidim prikupiće Maśa gomilu novih navijača samo zbog hajke, a ove kojih nigde nema na "bitnim mapama" samo nek tračare... Svi znamo da tračara neće dobiti novih prijatelja odnosno u ovom slučaju dodatno podršku nego samo može biti suprotno.
              Ali ove pošto nemaju uspeha , moraju da pričaju jer drugog reśenja nemaju
              Procitaj lepo i pazljivo post koji je ostavila eM.

              A recimo i ovo je bio lek krajem 19. i pocetkom 20.veka, sa sve decicom nacrtanom na etiketi

              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by notorious View Post
                I šta ste zaključili? Može li u jednoj ili više rečenica s kojim stavom ćemo kao predstavnici foruma izaći u javnost?

                Maja sve do danas nije imala primjedbi na vaše postove pa se nije ni javljala.
                Ne javlja se, ali prati. I to pomno, a to je bitno.
                Cak i repke deli. Ume da bude objektivna i to je super. Sto ne znaci da uvek jeste.

                A Bojana se uhvatila njenog posta kao pijan plota. Taj post je sustinski nebitna stvar i ako mi je drago da je neko nasao vremena da detaljno obradi tu temu. Jer mi ovde pricamo o celnicima RG-a i njihovoj odluci da li da Mariji Sarapovoj (bivsoj sampionci tog turnira btw) daju wc ili ne. Mariji Sarapovoj koja je (voleli je mi ili ne) velika igracica i jedna od retkih teniserki sa sva cetiri slema u svojoj kolekciji. Mariji Sarapovoj cija popularnost prevazilazi skoro sve ucesnike ovogodisnjeg RG-a. Ako ne i sve. Mariji Sarapovoj koja je trenutno teniserka sa odsluzenom kaznom, znaci cista i koja ima (ili bi barem trebalo da ima) potpuno jednaka prava i obaveze kao sve ostale teniserke. Mariji Sarapovoj koja bi po svim pravilima i po svim dostignucima potpuno zasluzeno trebala da dobije WC za ovaj turnir. Bez ikakvih zamerki, dvoumljenja, nejasnosti i nelogicnosti. I cijim ucescem na ovom turniru organizatori mogu samo da dobiju - i to mnogo, a nikako da izgube.
                Toliko od mene na ovu temu.
                PS, Bojana mrzi Mariju jer je Marija lepsa od nje.
                Last edited by Sandugp; 18-05-17, 07:59.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Evo, Sampras je '99. bio gori no.1

                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • cacanin, ne, treba da im se oduzme organizacija i premeste Slem u neku drugu zemlju, ciji ce celnici znati da cene tenisere i navijace u svakom smislu. Ovim debilima zelim dvonedeljne pljuskove, nek se u blatu igra

                    --------------------------------------

                    Upravo o tome je cela stvar, devojka je odradila svoje, a ovi se jos izivljavaju. Neki se ovde prave ludi, ne bih da ulazim u razloge
                    Last edited by Mr. Wolf; 18-05-17, 11:44.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Originally posted by cacanin View Post
                      Da li si 100% ozbiljna Maki?
                      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                      Apsolutno.
                      S' tim da mislim da niko od njih ne bi bio toliko glup da koristi nedozvoljena sredstva.

                      Što se tiče RG rekoh već , organizaciono najgori GS...
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Nide ne pronađoh diskusiju o novim pravilima koja hoće da uvedu.

                        Comment


                        • Zato sto ih nece uvesti, to je samo za onaj turnir nextGen u Milanu
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by Centurion View Post
                            Nide ne pronađoh diskusiju o novim pravilima koja hoće da uvedu.
                            Poprilično debilna neka od njih. Štoperica za servere, ubija draž igre. Nema prednosti već odlučujući poen. Nema neca.....Neko se igrao i pokupio mešavinu pravila iz drugih sportova, još su samo trebali i neko vremensko ograničenje meča uvesti.

                            Comment


                            • Od svega mi se jedino dopada to što nema prednosti , pa bi gemovi bili kraći...
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by Marija81 View Post
                                Od svega mi se jedino dopada to što nema prednosti , pa bi gemovi bili kraći...
                                Izbacivanjem tog pravila to nije ista igra. nema razloga da budu kraći gemovi, bolje je da smanje broj obaveznih turnira i naprave bolji način bodovanja.

                                Comment

                                Working...
                                X