Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pokusavaju na sve nacine, neverovatni su, sad iznad svega zelim da im se osveti sa jos jednim peharom sa AO, uzme ga i ni jednu jedinu rec da ne progovori !!! Eto zanemeo, pukle glasne zice !!!

    Comment


    • Manite se ego tripa aman...
      Niko ne zeli da vas unisti jer je tamo "neki" Novak Djokovic Srbin ;)

      Druga stvar, ako nisi nista lose radio nemas zasto ni da se sekiras zar ne???
      Pa taj pomenuti Nadal se "po dopingu" provlaci vec 10 godina pa ipak uze 14 gs-ova/ostade, za sada, sve samo na prici!?

      Uostalom naravno da ce ga pitati x puta o tome kada se "nicim izazvan" nasao da palamudi "kako je neko hteo da pridje njemu sa "nepristojnom ponudom" preko nekoga iz njegovog tadasnjeg tima ali da on ipak nije znao i da nije uopste stiglo do njega" ali na kraju krajeva ipak zna da je bilo nudjeno 200.000$/evra/cega god!!!??? Koji k je uopste tako nesto mumlao ako "nista nije stiglo do njega"!!!??? Nego sta nego ce ga pitati jos xxx puta o tome...

      Comment


      • ^ovo je meni neshvatiljivo razmisljanje, na jos jednom forumu sam video istu logiku sa pitanjem: ako nije bilo licno upuceno njemu, kako onda zna da 200k u pitanju?

        Pa da li ste realni ljudi, ljudi iz njegovog tima nisu neke random osobe, to su njemu bliski prijatelji pre svega, pa potom i saradnici, stvari se raspravljaju, razgovaraju o svemu i svacemu, pa vecina ljudi bi bitala cisto iz radoznalosti.

        @Stefan-Kobe, novac bi bio jako los motiv. Te godine Novak ima 2 Mastersa osvojena a Slem rezultati su takvi da je bilo kakva pomisao na neku ozbiljnu zaradu od namestanja suluda pomisao. Jedino AO je 4 runda, na RG je SF, na WB je takodje SF, USO je finale, samo ljudi uglavnom (ne mislim pritom na tebe ovde) imaju kratko pamcenje. Gledao sam uzivo taj mec i jednostavno, losa forma, svestan da ne moze duboko na turniru, eventualno je tankova, pritom je vadio umnjak i kaze da nije trenirao tu nedelju pred turnir. Losa forma je i kasnije potvrdjena, kad je izgubio sva 3 meca u grupi u Shangaju.

        Comment


        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
          Odakle znas da nema sanse da je namestio?
          Stefane,

          Nisi dobro rekao. Znam da nisi imao losu namjeru, ali u tvojoj izjavi se stavlja naglasak na tome da je Novak mozda namjestio. Dakle Novak treba da se brani iako nije nista napravio. Tom metodom mozes svakoga optuziti za bilo sto.

          Optuzba mora da se bazira na dokazima ili barem ozbiljnim indicijama.

          U tenisu postoji problem. Sve zavisi od jednog igraca. Ako on podbaci, to se odmah uzima kao indicija da je ili tankovao ili namjestio mec. Ponekad podbaci jer je bolestan ili ispraznjen. Tankovanja ima, polutankovanja ili nedovoljnog zalaganja jos i vise. (To je kad u mecu koji nije previse bitan stvari krenu naopako a igrac ne cini sve da preokrene nego se preda.) Namjestanje je dosta rijetko. U protivnom bi se ATP raspao.

          Ponavljam, nije svaki neocekivani rezultat ili nedovoljni otpor porazenog indicija da je mec namjesten.

          Comment


          • Ljudi, pa Britanci su Nudili Djokovicu jos ranije drzavljanstvo i sve moguce i nemoguce uslove. Mogao je on vec tada da resi svoje egzistencijalno pitanje lagano, pa je odbio.
            A tada je imao mnogo veci motiv da tako nesto prihvati, jer su tada bili u dugovima do guse i tada je tek pocinjao da se probija ka svetskom vrhu i totalno mu je bila neizvesna buducnost kao vrhunskog tenisera.
            Ako je u tom trenutku odbio legalnu stvar (iz mnogih razloga, prevashodno patriotskih a potom i zbog casti i postenja), zasto bi koju godinu kasnije kada je vec finansijski obezbedjen i te kako, prihvatio nesto sto je jos nelegalno i kosi se sa svim principima, stavovima i osobinama koje podrzava, brani i poseduje Novak Djokovic.
            Koje su ovo gluposti od prica to nije zdravo. I zna se sta je njihov pravi cilj. Da se poremeti Novak.
            Ali verujem da je Djokovic mentalno jak, da ne dozvoli da ga ovakve nebuloze poremete. U proslosti nam je mnogo puta pokazao da jeste.
            Last edited by Sandugp; 21-01-16, 07:23.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • On je odbio britansko drzavljasntvo zato sto je trazio paket tj. 3 za 1, on (najverovatnije Srdjan) je trazio i za bracu, Britanci su to odbili.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                On je odbio britansko drzavljasntvo zato sto je trazio paket tj. 3 za 1, on (najverovatnije Srdjan) je trazio i za bracu, Britanci su to odbili.
                P naravno, hteli su Britanci, ali su onda videli onog sredjeg Marka (Kengura kako ja volim da ga zovem) i odustali Bilo je nesto tipa: "Da uz ovog ide i Federer pride, neka hvala necemo."
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                  Odakle znas da nema sanse da je namestio?
                  Pa nije igrao protiv nekog no name igraca, nego protiv Santoroa, koji je bio sposoban da dobija i najbolje, pogledaj samo sta je radio Safinu.
                  A ako pogledas da je posle toga otisao na zavrsni masters, gde je glat izgubio sve meceve i da mu je to bila prva sezona gde je igrao jako od januara do novembra, nije uopste cudno sto je pred kraj godine ostao bez snage i energije.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Sandu,

                    Svako dokazivanje da Novak nije namjesti jer imao ponudu Britanaca je isto tako pogresno. To je pravdanje. Pravdas se ako si nesto napravio.

                    Samo jedna pozicija je OK: "Novak to nije napravio. Spekulacije me ne zanimaju. Nadjite nesto drugo za prodaju novina."

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Sandu,

                      Svako dokazivanje da Novak nije namjesti jer imao ponudu Britanaca je isto tako pogresno. To je pravdanje. Pravdas se ako si nesto napravio.

                      Samo jedna pozicija je OK: "Novak to nije napravio. Spekulacije me ne zanimaju. Nadjite nesto drugo za prodaju novina."
                      Princip je dobar, ali kada se radi iskljucivo o Novaku, tj kada bi ja branio samog sebe na primer, tako bi reagovao. Ali ovako moram i po koji detalj iz proslosti, cisto da podsetim ljude ko je u stvari Novak.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Ja ne bih mogla za nikoga da garantiram, a i niko ovde, dali je neko mestio meceve, dali se neko dopingovao itd. To treba dokazati. Mi ovde govorimo o nasoj percepciji nekoga i analize dali je logicno da se nesto desi, a naravno utecaj ima i subjektivnost i emocije koje gajimo prema nekoga.
                        Ali, ocito ova afera oko namestanja meceva vec obelezava ovaj AO. Mozda target nije samo jedan igrac, mozda je namestanje daleko prisutnije nego smo svesni. Ne verujem da je sve ovo samo zbog Djokovica, ali za sada je jedini koji se (in)direktno dovodi u vezu sa konkretnim sumnjama. Razumljivo da je "najzanimljiviji" jer je prvi igrac sveta. Svojevidan pritisak jeste i treba pametno odigrati, jer samo on zna koliko i dali uopste ima istine u tome.
                        Ne verujem da moze imati toliki uticaj na njegovu igru, jedino ako ga poremeti to sto se uopste dovodi u vezi time.

                        Comment


                        • Djokovic je sam novinarima dao plodno tlo za njihovo pisanje, jer je iako ga niko nije optužio počeo da se brani:
                          "Niko mi nije prišao direktno, već preko ljudi koji su bili u mom timu. Naravno, odmah smo to odbili. Čovek je želeo da priča sa mnom ali nije došao do mene. Nije bilo ništa od toga. U to vreme je bilo ljudi koji su pričali o tome, ali nisam ništa slično čuo u poslednjih 6-7 godina", objasnio je Đoković.
                          Novinari kao novinari, osjetili su krv i nastavili napad, vodeći se onom:gdje ima dima ima i vatre.

                          Da je ovo ciljano usmjereno protiv Novaka zbog toga što je broj jedan ili još "gluplje" zato što je iz Srbije je smijesno.

                          Moje lično mišljenje je da ima namjestanja u tenisu ali na nižem (celendzer) nivou a kod vrhunskih tenisera mislim da je nebuloza.Ne može njemu niko dati para onoliko koliko on zaradi na tom turniru (tu računam i na sponzore) a posebno mu ne može dati slavu koju vrhunski teniser stiče godinama da bi je sad prosuo za "sitne" pare.
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                          Comment


                          • Originally posted by LegendaBL View Post
                            Djokovic je sam novinarima dao plodno tlo za njihovo pisanje, jer je iako ga niko nije optužio počeo da se brani:
                            "Niko mi nije prišao direktno, već preko ljudi koji su bili u mom timu. Naravno, odmah smo to odbili. Čovek je želeo da priča sa mnom ali nije došao do mene. Nije bilo ništa od toga. U to vreme je bilo ljudi koji su pričali o tome, ali nisam ništa slično čuo u poslednjih 6-7 godina", objasnio je Đoković.
                            Novinari kao novinari, osjetili su krv i nastavili napad, vodeći se onom:gdje ima dima ima i vatre.

                            Da je ovo ciljano usmjereno protiv Novaka zbog toga što je broj jedan ili još "gluplje" zato što je iz Srbije je smijesno.

                            Moje lično mišljenje je da ima namjestanja u tenisu ali na nižem (celendzer) nivou a kod vrhunskih tenisera mislim da je nebuloza.Ne može njemu niko dati para onoliko koliko on zaradi na tom turniru (tu računam i na sponzore) a posebno mu ne može dati slavu koju vrhunski teniser stiče godinama da bi je sad prosuo za "sitne" pare.
                            Osim toga, izlaze se pitanju: "Zasto nisi prijavio." Nije pemetno postupio, ali opet, ko zna sto sve moze da bude iza toga.

                            Comment


                            • Kome se prijavljuje mafija?
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Kome se prijavljuje mafija?
                                Mogao je meni da prijavi, sredio bi ja to za njega.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X