Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali sigurno najbolji dani, i to jos za zenu, nisu 34 pune godine

    A vala Djokovic nije mogao da bude na vrhuncu samo 2011. godine, sa 24 i da posle toga padne...to sto je on bio nesposoban i sto nije iskoristio sanse, to je druga prica, ali fizicki je bio jak i nista mu nije falilo.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Srecom nije njegov slucaj bio opasan kao kod Soderlinga ili Ancica, a imao je i Izner mono pa se vratio bolji nego ikad. Ima tu vise stadijuma. A i tada je stigao do polufinala AOa, finala RGa i Wa i osvojio USO. Ali nije igrao mocan tenis kao ove godine npr, iako nije osvojio Slem.
      sigpic

      Comment


      • Stvar je u percepciji njegove igre. Ona izgleda mocno, ali egzekucija manjka. Premalo iskoristenih brejk lopti u kljucnim mecevima i plus taj FH vise nema egzekuciju koju je imao prije 10 godina.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Nisam znao da je Aki pored finansija i fudbala ovoliki stručnjak i u oblasti sporta preko mrežice , boga mi iznenađuješ me iz dana u dan
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Igrao sam ja brate tenis kao dijete, al eto roditelji me natjerali da prestanem kad sam upisao srednju. Do prije par godina mi je falilo objektivnosti, ali sada kako nema previse navijackog aspekta jer je Roger osvojio sve sto se moze osvojiti i sada igra kao bonus mogu fino da sagledam situaciju i kazem kako jeste.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by Lord Gangrena View Post
              Nisam znao da je Aki pored finansija i fudbala ovoliki stručnjak i u oblasti sporta preko mrežice , boga mi iznenađuješ me iz dana u dan
              Veci je on strucnjak za tenis nego za fudbal ... provereno...

              A sto se objektivnosti tice tu je Buda licno .... i ranije bio a sada pogotovo ....
              Last edited by Sandugp; 15-12-15, 13:18.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Veci je on strucnjak za tenis nego za fudbal ... provereno...
                To je tacno, tenis poznajem iz svih uglova, jer sam igrao, a fudbal sam naucio gledajuci druge
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post

                  A sto se objektivnosti tice tu je Buda licno .... i ranije bio a sada pogotovo ....
                  Apsolutno, sigurno nije bilo objektivnijeg forumasa, ne samo na ovim prostorima, na internetu generalno.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ne dirajte mi objektivnost, sta cu kad mrzim gubiti i po pitanju Roleta i Arsenala objektivnost mi granici sa realnoscu.

                    Sto se drugih ljudi i timova tice, nastojim vala da budem objektivan sto je vise moguce.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      To je tacno, tenis poznajem iz svih uglova, jer sam igrao, a fudbal sam naucio gledajuci druge
                      Ali kakav si KRALJ kada sam za sebe pises da si objektivan, nema ko drugi da te pohvali, pa sam morao ja


                      Inace Bojana fino navodi trenutnu temu da ide kuda ona to zeli, cim se malo zakomplikuje njea strana ona odmah, onako iskusno menja tok price. Bojana, Bojana ....
                      A za to sto ste mi dirali Pecu, cete tek da odgovarate ...
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Ali kakav si KRALJ kada sam za sebe pises da si objektivan, nema ko drugi da te pohvali, pa sam morao ja


                        Inace Bojana fino navodi trenutnu temu da ide kuda ona to zeli, cim se malo zakomplikuje njea strana ona odmah, onako iskusno menja tok price. Bojana, Bojana ....
                        A za to sto ste mi dirali Pecu, cete tek da odgovarate ...
                        Sandu, volim i ja tebe
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Inače Šandu mi je na pm rekao da je plaćen od Akijeve strane da ga hvali , korupcija na nivou
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                            Inače Šandu mi je na pm rekao da je plaćen od Akijeve strane da ga hvali , korupcija na nivou
                            Da znate svi, niko nista Gangu u poverenju da ne prica ... na dupe ce da progovori, samo da kaze i to obavezno u najgorem trenutku
                            Ala si me ofirao sada, a taman pocela lova lagano da kaplje .... otvorio se Akisa fino.... i sad propade i taj dil ....
                            Pa ti Gang, gradis kucu preko mojih ledja izgleda



                            Prosi lik na mostu i nailazi covek i ostavi mu 100 eura. Lik pun srece, sledece nedelje isti lik prolazi i opet: Pap! 100 jura... Za nedelju dana ista prica ... i tako nekoliko nedelja.
                            Odjednom situacija se ponavlja, ali lik pocinje prosjaku da ostavlja 50 eura umesto 100. Prosjaka to zaintrigira i jednom prilikom ga upita:
                            "Izvini prijatelju, ti si mi svake nedelje ostavljao po 100 eura, ali odjednom si pre nekoliko nedelja poceo po 50? O cemu se radi?"
                            "Pa ynas kako je druze, nemam sada toliko para, poceo sam da gradim kucu, troskovi na sve strane." odgovara mu ovaj
                            "Picka ti materina!" razbesneo se prosjak "Gradis kucu preko mojih ledja!"


                            Tako i Gang, meni ovim potezom "uzima hleb iz usta" tj "gradi kucu preko mojih ledja"
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Niko ne psominje da je Role te 2008. u januaru bolovao od mononukleozekoja je zavrsila par karijera, al neka bio covjek spreman za penziju.
                              Cekaj bre!? Vi stvarno i dalje furate pricu o mononukleozi?
                              "But Pascal what are you saying?"

                              Comment


                              • Originally posted by thrillseeker View Post
                                Cekaj bre!? Vi stvarno i dalje furate pricu o mononukleozi?
                                Ne kao izgovor, nego kao razlog za pad fizicke spreme i samim time pad samopouzdanja. Da nije imao mono, mozda bi ta godina bila bolje, iako je tada osvojio 5. US Open i zlato u dublu. Koga vise boli briga, jedino mi je krivo sto je izgubio Wimby, ostalo je bezveze.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X