Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Ne mogu da verujem da ste ozbiljno o ovome raspravljali celo popodne/veče, čudili se i osuđivali!!!
    Da li je moguće da ste i poverovali?
    Ja ne mogu da verujem da jen ekom prosvetnom radniku pala napamet ideja da da ime skoli po Novaku Djokovicu, i jos uvek se cudim tome
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Koliko znam među prosvetnim radnicima ima i takvih monstruma, kao što su pedofili... Zar nisu hapsili neke skoro?...
      Tako da shvatiti ozbiljno baš sve što se kaže i napiše, pa makar to došlo i od prosvetnih radnika...
      Last edited by miloolja; 14-06-11, 22:26.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Koliko znam među prosvetnim radnicima ima i takvih monstruma, kao što su pedofili... Zar nisu hapsili neke skoro?...
        Tako da shvatiti ozbiljno baš sve što se kaže i napiše, pa makar to došlo i od prosvetnih radnika...
        mislim da si otisla bas u preveliku krajnost...
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          mislim da si otisla bas u preveliku krajnost...
          Zasto?Pa potpuno je u pravu.Sigurno si cula za takve slucajeve.Makar procitala u novinama...
          Jedan je Obradovic Zarko!

          Comment


          • Slažem se da sam preterala... samo sam htela, pa ispala banalna i previše, da to što je neko nešto, u ovom slučaju prosvetni radnik, ne daje mu se za pravo da je sad popio svu pamet ovog sveta.
            Rekao neko nešto i sada svi
            Ako je uopšte i došao takav predlog od njih...
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Ok, shvatam ja to, ali da svi nastavnici jedne skole se sloze oko toga i da nema nikog ko ce da im kaze: alo ljudi, daj stanite, razmislite malo, promeniti ime skole Bora Stankovic u Novak Djokovic je van svake pameti...ja to ne mogu da shvatim
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Hvala Bogu da se nisu izglupirali, to bi verovatno bio najveci idiotluk u istoriji skolovanja, a ima stvarno idiotskih slucajeva u poslednjih par godina...

                Comment


                • Ovo su mogli i nas da pitaju

                  Jimmy Connors not sure Andy Roddick can win another Grand Slam
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • A mora se to Amerima lepo reci i objasniti, sta ces...

                    Comment


                    • Sto je najgore nije preterala, imao sam ja u osnovnoj pedofila od profe.

                      Comment


                      • Jimmy Connors doesn’t think much of today’s men’s tennis rivalries and says they don’t compare to his with John McEnroe. "Today’s rivalries can be soft. As I look back, there was so much more that went into it than [playing] tennis," Connors said in a conference call to promote World TeamTennis. "It was like the Los Angeles Lakers against the Boston Celtics. Tennis was the stage, but tennis was almost secondary. Our rivalry was true, deep. I would have played him on crutches! There was nothing quiet about it. I wasn’t afraid to let him know [how I felt] and he wasn’t afraid to let me know."
                        Ja mislim samo da su teniseri nekada bili mnogo iskreniji i impulsivniji, sa ovim danasnjim rade na samokontroli, sportskom ponasanju i postovanju jos od malih nogu... Ne mislim da su se Connors i McEnroe manje postovali nego Nadal i Federer, niti da je njihovo rivalstvo bilo vece... stvar je samo u kontrolisanju i prikrivanju emocija... ;)

                        Comment


                        • Originally posted by majabl View Post
                          Ja mislim samo da su teniseri nekada bili mnogo iskreniji i impulsivniji, sa ovim danasnjim rade na samokontroli, sportskom ponasanju i postovanju jos od malih nogu... Ne mislim da su se Connors i McEnroe manje postovali nego Nadal i Federer, niti da je njihovo rivalstvo bilo vece... stvar je samo u kontrolisanju i prikrivanju emocija... ;)
                          Ne mozes da verujes koliko se uopste nisu postovali

                          Vec u maju 1979. (Mekinro polako pocinje da postaje sila i rusi poredak Konorsu i Borgu) se videlo koliko se ne trpe, verovatno i mnogo ranije. Igralo se finale WCT-a u Dalasu i Mekinro je u petak uvece pobedio Dzimba u 1/2 a kasnije u nedelju Borga u finalu.. Konors nije docekao subotu u Dalasu vec je unajmio privatni avion samo da sto pre ode odatle iste veceri. Na jednoj egzibiciji su se za malo potukli a Mekinro je kasnije u svojoj knjizi prebacivao Konorsu sto se nije vise zalagao u Davis Cup-u, nazivaju ga pri tom, potpuno zvanicno i podbadacki, punim imenom i prezimenom. Mekinro je bio uzasno nezgodan ali nije ni Konors bio mnogo bolji.. jos 1975. je vodio pravi psiholoski i verbalni rat sa Lejverom pred egzibicioni mec pocetkom te godine u Las Vegasu, svadjali su se bukvalno oko svega, cak i oko toga da li loptice treba izvaditi iz kutija par dana pre meca ili ne (mislim da je na kraju bacan novcic). Kada kao mlad nije pokazivao postovanje prema hodajucoj legendi sporta sta smo mogli da ocekujemo u velikom rivalstvu sa sunarodnikom i jos temperamentnijom osobom!

                          Federeru i Nadalu takve stvari nikada ne bi bile dozvoljene, mediji su danas previse jaki a u tenisu se vrte basnoslovne pare da bi to neko pokusavao da podriva, posebno dvojica najboljih iz protekle decenije
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by ClayWarrior View Post
                            Federeru i Nadalu takve stvari nikada ne bi bile dozvoljene, mediji su danas previse jaki a u tenisu se vrte basnoslovne pare da bi to neko pokusavao da podriva, posebno dvojica najboljih iz protekle decenije
                            To sam pokusala da kazem... da zive u njihovom vremenu i da nisu "dresirani" od djetinjstva... i da je tenis danas kao sto je bio tada... vjerovatno bi se i njih dvojica tako prepucavala i izazivala... A koliko Federer i Nadal iskreno postuju jedan drugog znaju samo njih dvojica... i mozda uzak krug ljudi oko njih...
                            To je vrhunski sport, svi su oni sujetni i ovo sto se Federer i Nadal danas stalno druze i propagiraju neko zdravo i lijepo rivalstvo je njihov posao, a ne njihov iskreni odnos...
                            Ali dobro, meni je u ovom slucaju drago sto je tako, iako bi ponekad bilo zanimljivije gledati prepucavanja i podbadanja...

                            Comment


                            • Ma problem je danas sto je svet niotkuda postao preosetljiv, na svakakve sitnice i gluposti. Mozes tuziti koga hoces za neke sitnice koje se izjave.

                              Sad prosto imaju posebne ljude koji sa bave njihovim imidzom i sto se tice javnih izjava, uglavnom, tako je kako je.

                              Comment


                              • Originally posted by Nikola_89 View Post
                                Ma problem je danas sto je svet niotkuda postao preosetljiv, na svakakve sitnice i gluposti. Mozes tuziti koga hoces za neke sitnice koje se izjave.

                                Sad prosto imaju posebne ljude koji sa bave njihovim imidzom i sto se tice javnih izjava, uglavnom, tako je kako je.
                                Tacno, ne znam koliko ljudi ovde prati motosport, ali tamo je postalo: Nema preticanja ako ce neko biti ugrozen. A pod ugrozen ne misle na to da ce izleteti sa staze nego da ce biti ugrozen njegov sampionat ako mu uzmes neki poen, pa se sad tamo vozi vozic automobila i motora umesto da svako gleda sebe, mrzi vozaca ispred sebe u toku trke, a posle trke da ode sa njim na pice, sto je negde normalna stvar.

                                Znam da ovo nije bila sustina toga sto je Nikola_89 napisao, samo sam hteo da dodam u prilog prici da smo postali preosetljivi, narocito se to odnosi na sportiste, ne sve, ali dobar deo njih. Bar tako deluje...

                                Comment

                                Working...
                                X