Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Moze on da trazi i da moli sta god zeli, kad god budu igrali Federer i Djokovic, publika ce biti 90% na strani Feda.
    Jel' ovo vazi i ako budu igrali u Srbiji.

    Comment


    • Ili u Kini, ili Italiji?
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        A sta je bilo za RG?

        Vi onda imate bas nisko misljenje o Rogerovoj inteligenciji ako mislite da ce doci do njega i da ce ga potresti.
        Izjava je peckanje u okviru psiholoskog rata. Ona nece potresti Federera ali ce razumjeti poruku. A poruka je jasna: "Nemojte se bojati za GOAT-a. Nas to ne zanima. Nas zanima nesto drugo (vece)."

        Vidi, u mart 2014. Bekerova stolica se ljuljala. Novak je bio izgubio od Vavrinke na AO i Federera u Dubaiu. Antibekerovski lobi je likovao: "Vece je mart a Novak je bez titule." Onda su se Nova i Federer sreli u finalu IW. Bio je jako tezak i izjedancen mec. Novak je dobio 7:6 u trecem. Beker je izjavio poslije meca nesto us stilu:

        "Ovo je veliki uspjeh za Novaka jer je i pored svag uspio da pobijedi Federera. On je bitno bolji od Federera itd."

        Potpuno suprotno od ovoga sada. Jer tada je bio nesigura u sebe, u Novaka, u buducnost Novakove karijere.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Moze on da trazi i da moli sta god zeli, kad god budu igrali Federer i Djokovic, publika ce biti 90% na strani Feda.
          I nije cilj da okrene publiku, niti je to moguce, zapravo ce ih ovim samo jos vise razgneviti. Ko zna, mozda ga na sledecem mecu gadjaju trulim paradajzom? Malo karikiram ali poenta je u reakciji medija, a imam utisak da je u Njujorku predjena granica i da se na takvu atmosferu sve manje gleda blagonaklono.
          Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

          Comment


          • Originally posted by skeptik View Post
            Jel' ovo vazi i ako budu igrali u Srbiji.
            U Srbiji nece igrati

            @Vladan
            U Kini je isto Role omiljeniji, kineski novinari su to izjavili
            Ali ajde u Italiji i Kini moze da bude 60-40 za Roleta, ako vam toliko znaci
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by skeptik View Post
              Domaca al' jaka. Samo uzivaj. Drago mi je zbog tebe jer si Novakov najveci navijac ovde.
              Hvala na komplimentu, ali ja sam daleko do najveceg Novakovog navijaca iako veceras bas uzivam.

              Comment


              • Ali nema sile da tamo moze da bude 90-10 i histerija kao u Parizu, Londonu ili Njujorku. Zaboravih i Melburn, i tu Novak moze parirati.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Pa iskreno cisto sumnjam, saznace mozda, neko ce mu reci kad-tad ali je suludo pomisliti da ce ga to dotaci previse. Isto kao sto se svasta prica i pise i za Novaka, doping je aktuelan na drustvenim mrezama vec neko vrijeme pa mislis da to Novaka opterecuje?

                  I Federerova izjava da zna kako sa Novakom, a da je samo Nadal unikatan je previse maha uzela danas kod Novakovih navijaca, a opet to do Novaka vjerovatno nece ni stici, ako i stigne kao da je bitno previse.

                  Znas i sama da svi oni kad ispadnu prije finala kazu da nece ni gledati finale, gledaju li ili ne mi to ne znamo, meni je to apsurd ali je njima uglavnom tenisa preko glave i nisu ludi za njim sem ako sami nisu na najvecoj pozornici. Sujetni su naravno, ne bi bili takvi sampioni da nisu. Pogotovo ih ne zanima nista u vezi tenisa ne sad na kraju sezone. Idu na odmore, ne prate vijesti iz svijeta tenisa, cisto sumnjam bas da citaju i prate sve zivo kao mi mozda neki i rade to, ali ovi velikani bas tesko.
                  Pa sam Novak je tokom trajanja wtf-a izjavio da ne cita novine, jer mora da se koncentriše samo na tenis, sto implicira da ih inace cita i u toku je sa nekim stvarima o kojima se pise i spekulise. To je potpuno prirodno i niko time ne vredja niciju inteligenciju, niti osudjuje takvo ponasanje. Koliko god oni bili najveci teniseri svih vremena, a neki malo manje, ne mogu pobeci od onog ljudskog u sebi.
                  To sto je Federer izjavio o Nadalu i Djokoviu,Novaku je dobro poznato u formi mišljenja koji Federer ima o njemu i koje je vec izreceno toliko puta. Sigurna sam da oni osluškuju medjusobne izjave, ali time ne zelim da kazem da su istima optereceni i da ce to ostaviti emotivni trag na njihovoj dusi
                  Sto se navijaca tice- princip je isti, bilo kom taboru pripadali, sve su ostalo nijanse

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Meni to nekako ispod nivoa, nije on navijac kao mi pa ajde da se provociramo i peckamo, posebno ne kad je ovakav trenutak, a on je sjajan za svakog ko navija za Djokovica. Ali ajde sve i ako je tako on sad navlaci i gnijev Novakovih navijaca, sto je potpuni apsurd. Ovo Novak nikad nije i nece raditi i to je fakat. I da mu pomaze svakako ne. Stavise. Borba s vjetrenjacama se gubi u startu.
                    Ja licno mislim da se Novak, ako nista drugo, bar precutno saglasio sa ovakvim istupima. Ne bi Beker smeo bez njegovog odobrenja da se zalece. Cilj je pridobiti medije, navijaci su tu manje bitni.
                    Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                    Comment


                    • Ma ne vredi, NI i Navras gledaju u Bekera kao u Boga, on da izjavi neku ortodoksnu glupost, oni ce naci neku skrivenu poruku i reci da je genije.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        A sta je bilo za RG?

                        Vi onda imate bas nisko misljenje o Rogerovoj inteligenciji ako mislite da ce doci do njega i da ce ga potresti.
                        Nigde nisam rekla da ce ga potresti. Naprotiv!
                        Sto se finala RG-a tice, izjavio je da ga nece gledati, ovde su cak neki od njegovih navijaca pisali kako ima preca posla(gleda Bazel) i svoj zivot, da bi gledao finale, a onda ga fotgrafisu kako sedi u lozi i na telefonu upravo prati mec

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          U Srbiji nece igrati
                          Ma daj. Pa igrao je Federer za DC protiv Srbije u NS. Nije ni igrao protiv Novaka pa opet 90% publike nije navijalo za njega. Ili mozda jeste. Ispravi me, bila si tamo.

                          Comment


                          • I kad smo kod navijaca neki dan sam procitao jednu zanimljivost. Nije ni cudo sto je Novak najuspjesniji u Australiji na Slemovima ipak je publika tamo najbolja prema njemu, a on uziva kad je voljen. Zaista Novak sve radi kako treba i opet nema dovoljnu podrsku ako pricamo o Americi i Zapadnoj Evropi. Tako Anri nekad nije mogao da razumije zasto nije voljen kao Ronaldinjo, a sve radi kako treba
                            sigpic

                            Comment


                            • U dva stvarno vazna meca izmedju Novaka i Federera ove godine (Wibledon i USO) i jednom plu-vaznom (finale WTF), publika je bila totalno na Rodzerovoj strani. To Novaka nije ni najmanje smelo, nasuprot ucinilo je da zaigra bolje. Tu je velika zasluga Bekera. On je balkanski inat pravilno kanalisao.

                              No ne mislim da ova izjava ima primarno veze sa publikom. Istina kaze da Novak postuje Federera kao najboljeg ikada. Medjutim, ja citam da ona u prvom redu kaze: "Mi nemamo namjeru da stanemo, ali ne ad bi stigli Federera, to je ionako nemoguce, nego eto, svidja nam se da pobjedjujemo. "
                              Last edited by NI; 23-11-15, 22:51.

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Hvala na komplimentu, ali ja sam daleko do najveceg Novakovog navijaca iako veceras bas uzivam.
                                Bio si u Londonu. To te za mene kvalifikuje za najveceg. Znam da si skroman pa neces da priznas ali je te takvog smatram.

                                Comment

                                Working...
                                X