Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    Imam razloga da vjerujem da je tvoj komentar dobronamjeran. Pa da je tebe pitam istota tako dobronamjerno.

    Federer dobija dva ekstar trofeja svake godine. I jedan i drugi su dodijeljeni po subjektivnim kriterijumima, kao kad se bira mis svijeat ili najbolja knjiga protekle godine ili... Ne smtras li da je to manjak dobrog ukusa da Federer konsatntno dobija oba subjektivna trofeja?
    Ja ne glasam za SE nagradu, to glasaju teniseri, tako da to pitanje treba njima da se postavi.
    A sto se tice fans favorite nagrade, apsolutno je zasluzuje, dobio je ove godine 65% glasova fanova, svuda ima neverovatnu podrsku.

    Ekstremno mi je drago sto je dobio nagradu navijaca, a sto se tice SE nagrade, samo je zanimljivo citati hejterske postove
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Moj post je kritican, ironican, mogu prihvatiti da ga neko nazove i sarkasticnim, iako je to pretjerano. Ali sigurno u njemu nema mrznje.

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Moj post je kritican, ironican, mogu prihvatiti da ga neko nazove i sarkasticnim, iako je to pretjerano. Ali sigurno u njemu nema mrznje.
        Kad sam rekla hejterske postove, nisam mislila na tebe
        Ali i dalje stojim iza svog prvobitnog posta, da ne idu onakvi postovi uz tebe.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Ispade da samo Federer igra tenis zadnjih 12 godina(cini mi se da je Nadal jednom uzeo nagradu ako se ne varam),a ostali teniseri ne predstavljaju ovaj sport u najboljem svetlu fer potezima na terenu i van njega.Da se razumemo,ovo nema veze sa Novakom,posto ima mnogo vise fer igraca od velike cetvorke,ali mozda ja nisam skapirao ovu nagradu lepo,nemojte mi zameriti.

          Comment


          • De si Žile?
            Ma pusti ove, daj tamo neki video mix
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Svakim danom me impresionira nivo diskusije na ovom djelu foruma.

              Prosle hefte Nole osvoji zasluzeno Pariz prica se o Roletu

              Danas izglasana nevazna nagrada od strane ostalih tenisera profesionalaca i prica se o tome ko je zasluzio nevaznu nagradu. Eto kao Role lobira okolo da dobije Edberga, pametnijeg posla nema sa 4 djece, multimilionskom fondacijom i karijerom tenisera
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Imam razloga da vjerujem da je tvoj komentar dobronamjeran. Pa da je tebe pitam isto tako dobronamjerno.

                Federer dobija dva ekstar trofeja svake godine. I jedan i drugi su dodijeljeni po subjektivnim kriterijumima, kao kad se bira mis svijeta ili najbolja knjiga protekle godine ili... Ne smatras li da je to manjak dobrog ukusa da Federer konsatntno dobija oba subjektivna trofeja? Ne pada li ti na pamet da je to posljedica neobjektivnosti medija.
                Ziva legenda, Goat, najveci sportista danasnjice, na gostujucim terenima pravi domace igrace gostima, itd...
                Ja mislim da su to kriterijumi po kojima dobija ovu nagradu.

                Comment


                • Najbolji sportista danasnjice je i zvanicno Novak Djokovic, a dobice Laureus i za tekucu godinu sigurno.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Svakim danom me impresionira nivo diskusije na ovom djelu foruma.

                    Prosle hefte Nole osvoji zasluzeno Pariz prica se o Roletu

                    Danas izglasana nevazna nagrada od strane ostalih tenisera profesionalaca i prica se o tome ko je zasluzio nevaznu nagradu. Eto kao Role lobira okolo da dobije Edberga, pametnijeg posla nema sa 4 djece, multimilionskom fondacijom i karijerom tenisera
                    Nema sumnje da se on ne bavi lobiranjem, radi se o tome da je većina igrača lenja i neće da razmišlja ko stvarno zaslužuje tu nagradu, već je po defoltu daju Rodžeru već 128. put uzastopno. Nemoguće da na turu nema još fer igrača ili da je on baš toliki svetac da toliko odskače.

                    Ovo nije nikakava kritika Rodžeru, već kritika igračima koji glasaju.

                    Comment


                    • Meni je glupo i pricati o toj nagradi Edberga, beznacajan kip
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Cela godina je poprilicno prosecna sto se tice nivoa tenisa koji je prikazan, tako da sumnjam da ce se sad nesto bitno promeniti.
                        Još gore je bilo između 2004-2007 kad je Rodžer dominirao dok Rafa i Novak nisu napunili 20 dina.

                        Comment


                        • Bilo je samo pitanje vremena kad ce neko da napise ovakav post.
                          Ajde nadji mi jedan mec koji je bio ekstra kvalitetan i kojeg ces se secati za jedno 5 godina.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Bilo je samo pitanje vremena kad ce neko da napise ovakav post.
                            Ajde nadji mi jedan mec koji je bio ekstra kvalitetan i kojeg ces se secati za jedno 5 godina.
                            Ne znam, možda i nema meča kojeg ću se sećati, ali ne kapiram zašto imaš poriv da uvek indirektno omalovažavaš novakovu dominaciju.

                            Comment


                            • Originally posted by gokara View Post
                              Ne znam, možda i nema meča kojeg ću se sećati, ali ne kapiram zašto imaš poriv da uvek indirektno omalovažavaš novakovu dominaciju.
                              Nije omalovazavanje njegove dominacije, cak i da hocu, ne mogu to da uradim jer brojke dovoljno govore, ali je cinjenica da nismo gledali spektakularan tenis i zato je njegova 2011. mnogo jaca od ove godine.
                              Ove godine smo gledali los do prosecan tenis, bez ijednog ekstra kvalitetnog meca, sto je porazavajuce za sam tenis.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Gojko ne brukaj se moli te brat.

                                U periodu 2004-2007 nije bilo sve zajedno dosadnih meceva koliko ih je bilo u ovoj godini
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X