Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by amnesiac View Post
    Iskreno, ova priča "vi" (obraćajući se navijačima drugog igrača) mi je na nivou srednjoškolskog uzrasta, a stalno je koristiš.

    Ne pada mi na pamet da učestvujem u takvoj anketi, koliko sam potresen ishodom iste.
    1.
    Navijaci medjusobno znaju da se obracaju jedni drugima sa vi. Srednjoskolci i stariji. Uz to, na ovom forumu se to vi cesto, mozda cak i pretezno, upotrebljava u sali.

    2.
    Prica ko je bolji Nadal ili Federer je izuzetno zanimljiva. Jedna od najzanimljivijih u tenisu. Puno puta je pricana i jos ce vise kako vrijeme bude odmicalo. I proci ce dugo prije nego bude do kraja ispricana. I Nadal i Federer ce se povuci prije nego se to desi.

    3.
    Ti sam biras u kojoj ces anketi ucestvovati. Kao i svi drugi. Smatrao si da je prica Nadal-Sampras dovoljno zanimljiva oi ucestvovao si, ako pak smatras da je prica Nadal-Federer nezanimljiva, naravno da neces.
    Last edited by NI; 29-09-15, 17:18.

    Comment


    • Originally posted by amnesiac View Post
      Iskreno, ova priča "vi" (obraćajući se navijačima drugog igrača) mi je na nivou srednjoškolskog uzrasta, a stalno je koristiš.

      Ne pada mi na pamet da učestvujem u takvoj anketi, koliko sam potresen ishodom iste.
      Jel zaista mislis da ce na ovom forumu rezultat ovakve ankete da bude u korist Nadala (u koliko je to uopste bitno)? Ne vidim zasto ne bi ucestvovao, to jogunjenje i protivljenje necega (ja necu da se igram sa vama) je meni na nivou predskolskog uzrasta. Mislim niko nikoga ne prisiljava ovde ni na sta, ali opet zasto se ne bi malo igrali?
      Verujem da nisi potresen ni malo (zaista verujem) ali me nervira to primanje na NI-jeve lagane provokacije. Od tebe to nisam ocekivao (ocekivao sam od Bojane )
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Salu Sandu. Ide i peckanje. Provokacija je pretesak rijec.

        Od njih (federerovaca) shminka je tu nenadmasan.

        Comment


        • A zašto se svaki konkurentski par ne odvoji u posebnoj temi da bi bilo pregledno? I razumnije. Ovako imamo jedan par za koji se glasa a diskusije se vode o potpuno različitim igračima koji sa dotičnim parom nekma nikakve veze.

          Comment


          • Novak o 17 Federerovih komada

            `Lagao bih kad bih rekao da ne razmišljam o tome. Naravno da razmišljam. Ako nastavim dobro brinuti o svom tijelu i zadržim ovakav mentalni pristup, gdje se konstantno držim istog životnog stila i navika, mislim da će mi to povećati dugotrajnost i dati mi šansu da osvojim još nekoliko Grand slam titula.`

            Znači utrka je i zvanično počela

            Comment


            • Originally posted by shminka View Post
              Novak o 17 Federerovih komada

              `Lagao bih kad bih rekao da ne razmišljam o tome. Naravno da razmišljam. Ako nastavim dobro brinuti o svom tijelu i zadržim ovakav mentalni pristup, gdje se konstantno držim istog životnog stila i navika, mislim da će mi to povećati dugotrajnost i dati mi šansu da osvojim još nekoliko Grand slam titula.`

              Znači utrka je i zvanično počela
              Polako. Nadal je jos daleko a ne Rodzer. Koliko je nekoliko? vise od 1 manje od 5. U svakom slucaju manje od 7. Bio bi smijesan da kaze da mu je cilj 17. Pa on ima 28 godina i karatak je onoliko koliko je Mekinro osvojio tokom citave karijere, jedan vise nego je Beker osvojio.
              Last edited by NI; 30-09-15, 12:58.

              Comment


              • Neozbiljno je uopste razmisljati o tome, nepotrebna izjava bez obzira na kontekst. I Nadalovih 14 su jos uvek long shot. Treba se fokusirati na prvi naredni slem, sve ostalo je nebitno.
                Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                Comment


                • I ko je sledeci par, dosta su Pancho i Laver bili
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    I ko je sledeci par, dosta su Pancho i Laver bili
                    Tako zuris sa zapocinajnjem stare, dosadne price?

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Tako zuris sa zapocinajnjem stare, dosadne price?
                      Ne, nego da odradimo i to, pa da krenemo na nesto zanimljivije
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • @Prskaj, gledao sam taj meč i Dolgopolov je forsirao DS iz čiste nemoći da nešto uradi u izmjenama, čak ni Troickog to nije previše doticalo. Ovdje je Kuerten bio baš isfrustriran i često su te loptice dolazile u presudnim momentima. Taktički je nadigran od prilično lošijeg igrača na šljaci.

                        Ipak sam ja odlučio i donio pobjedu Panchu Laver nije imao nikakvu šansu čim su forumaši vidjeli da se Bojana inati

                        Navras16145 Nakon 2 turnira u Kini moraćeš mijenjati brojke, predviđa se njihov rast

                        Comment


                        • Originally posted by notorious View Post
                          @Prskaj, gledao sam taj meč i Dolgopolov je forsirao DS iz čiste nemoći da nešto uradi u izmjenama, čak ni Troickog to nije previše doticalo. Ovdje je Kuerten bio baš isfrustriran i često su te loptice dolazile u presudnim momentima. Taktički je nadigran od prilično lošijeg igrača na šljaci.
                          Ma znam, vidi se to i po rezultatu, nego se uvek rado setim tog meca, koliko sam se samo smejao tog dana...jedan od zanimljivijih turnira generalno
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • notorious,

                            Ne baksuziraj, navras ce napraviti sto treba da napravi.

                            Comment


                            • Originally posted by notorious View Post
                              Navras16145 Nakon 2 turnira u Kini moraćeš mijenjati brojke, predviđa se njihov rast
                              Ima razmak Korigovacemo, to je najmanji problem
                              Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                              Comment


                              • Originally posted by Navras 16145 View Post
                                Ima razmak Korigovacemo, to je najmanji problem
                                Ne moze toliko cesto da se menja nick, sad si ga urekao
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X