Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Stefan-kobe View Post
    Taj termin brzu travu, sporu travu je prava glupost. Trava je trava, i podloga koja nimalo ne lezi Nadala. Znam da je sadasnja trava sporija nego 2001 recimo, ali ipak je to trava i kretanje tamo je skroz razlicito nego na ostale podloge. Igrao Nadal i na prebrzi beton, peglao je i tamo Federera i neke ostale, ne brini za to.
    Stefane, koliko mečeva si gledao devedesetih? Naravno, ne tačan broj, to je nemoguće, već otprilike. Čitav meč, ne highlights.
    Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

    Comment


    • Originally posted by Niki View Post
      Ovaj tvoj post i glas koji si dao, nikako ne idu jedno uz drugo.
      Pijan sam bio dok sam pisao post, istina stoji u mom glasu.

      Amnesiac, samo jedan, postavio ga CW pre neko vreme, da te ne izlazem mislim da je Kuerten protiv nekoga bio, ali ne secam se. A mozda i nije bio iz 90ih, nego iz ranih nultih. Ali odgledao sam mnooogo highlightse i neke fantasticne bitke onako kroz najbitne poene. Zasto?

      Znam da je trava sporija danas, poenta mi je bila da je trava bas trava, kretanje ti je krajnje limitirano i nije ni blizu onoga na sljaku. Nadal se privikao na to, promenio svoju igru skroz za travnati deo sezone, a Sampras to nije uradio za sljaku. Zato sam i rekao da je Rafa prilagodljivi teniser, ali prema odredjenih to nije tako. Ja se ne slazem s time i niko ne moze da me ubedi u suprotno.
      OVAKO

      Comment


      • Originally posted by shminka View Post
        Muller, Haase, Petchner
        Beneto, Falla
        OVAKO

        Comment


        • Da podebljamo prednost Rafaela Daleko najbolji igrač na šljaci svih vremena, ostale GS turnire osvojio preko najvećih rivala, za mene dovoljno

          Originally posted by Stefan-kobe View Post
          Pijan sam bio dok sam pisao post, istina stoji u mom glasu.

          Bićeš banovan kad teta Olja vidi da si pijan dolazio na forum

          Comment


          • Svih Rogerovaca glasali za Samprasa
            OVAKO

            Comment


            • Nema Roger nikakve veze s tim što je Sampras mimo šljake bolji na svakoj podlozi od Rafe

              Comment


              • Da da, sasvim slucajno su glasali svi za Samprasa.
                Da stave sporedbu Nadal vs Sousa glasace svi za Sousa, znamo to. Dobro osim tebe, ti si prikriveni fan Rafe.
                Objasnio Prle sto i kako, dovoljno je to.
                OVAKO

                Comment


                • Rutinski je to Rafa riješio i bez mene

                  Sad ide duel Laver-Pancho

                  Comment


                  • Tu ide glas kod Lejvera naravno.
                    OVAKO

                    Comment


                    • Originally posted by shminka View Post
                      Rutinski je to Rafa riješio i bez mene

                      Sad ide duel Laver-Pancho
                      I ko tu da ti glasa?
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Hahahah.
                        “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                        Comment


                        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                          Svih Rogerovaca glasali za Samprasa
                          I ja to juče pomislio. Rafa im nabio komplekse.

                          Comment


                          • Originally posted by gokara View Post
                            I ja to juče pomislio. Rafa im nabio komplekse.
                            Nikako. Sve su one pratili karijeru Samprasa, mnogo bolji igrac nego Nadala.
                            Nema veze, svako ima svoje mislenje, ali mislim da nije bas slucajnost to sto su svi glasali sa Samprasa.
                            OVAKO

                            Comment


                            • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                              Nikako. Sve su one pratili karijeru Samprasa, mnogo bolji igrac nego Nadala.
                              Nema veze, svako ima svoje mislenje, ali mislim da nije bas slucajnost to sto su svi glasali sa Samprasa.
                              Slazem se sa Stefanom da ce vecina Rodzerovaca glasati za Samprasa, ali ne zbog toga sto glasaju protiv Rafe, nego sto im je Sampras srodniji teniser. Jer ako gotive Rodzera samim tim gotive i njegov nacin igre a onda ce gotiviti i Samprasa. Ja znam relativno dosta ljudi koji su presli sa Samprasa na Federera kada se Pit penzionisao.
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Originally posted by prskaj View Post
                                Slazem se sa Stefanom da ce vecina Rodzerovaca glasati za Samprasa, ali ne zbog toga sto glasaju protiv Rafe, nego sto im je Sampras srodniji teniser. Jer ako gotive Rodzera samim tim gotive i njegov nacin igre a onda ce gotiviti i Samprasa. Ja znam relativno dosta ljudi koji su presli sa Samprasa na Federera kada se Pit penzionisao.
                                Vidi Prskaj, tu imas poentu, ali budimo realni, osim recimo Shminka, ko drugi Rogerovac voli Nadala? Mozda ima neki, ali od ove standardne ja takav nisam primetio. Da se ne razumemo pogresno, meni uopste ne smeta to jer svako ima pravo na svoje mislenje i meni nikako ne smeta to.
                                Last edited by Stefan-kobe; 25-09-15, 21:08.
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X