Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Кад погледам како зарађују фудбалери, тенисери су за њих сирочићи.

    "Катастрофа", мислио сам ако Новак схвати у току игре да нема шансе да му парира на овој спорој подлози и падне у неку апатију и лоше расположење, безвољност и томе слично, у тим околностима може да буде резултат јако лош. Али ако Новак покаже на терену у игри да за то не да "пет пара" и распали своју артиљерију и све нас увери да му подлоге не занче много, бићу најсрећнији навијач на свету.
    Last edited by Žika; 02-04-11, 18:05.
    sigpic

    Comment


    • Ma da u odnosu na fudbalere nista,evo npr Conga godinama u vrhu a ne bi imao love da kupi jednu prosecnu vilu na Beverlly hillsu... Da je tako rankiran fudbaler imao bi to sve sto je Conga zaradio u karijeri za godinu dana...Ne znam sto sam se za njega uhvatio prvi mi pao na pamet a i skoro sam gledao koliko je zaradio u karijeri...
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Denzel80 View Post
        Ma da u odnosu na fudbalere nista,evo npr Conga godinama u vrhu a ne bi imao love da kupi jednu prosecnu vilu na Beverlly hillsu... Da je tako rankiran fudbaler imao bi to sve sto je Conga zaradio u karijeri za godinu dana...Ne znam sto sam se za njega uhvatio prvi mi pao na pamet a i skoro sam gledao koliko je zaradio u karijeri...
        ма било ко, није важно, тенисер свој први милион, враћа дугове, а нема плату само трошкове... јако сам се зачудио када јуче репортер у дискусији рекао да привх 100 добро живе од зараде, а чак и до 200. у првих сто можда они који су пали, а раније били у првих 20. .. изненадио сам се када сам чуо да Жигић има недељну плату 200.000.- евра... па то је 800.000 месечно, а који тенисер то може да заради осим први на ранг листи...
        sigpic

        Comment


        • Ma smesno je porediti mnogo vise zaradjuju,pa Tevez koji je npr medju prvih 20 fudbalera sveta ima platu 15 miliona godisnje,dakle samo platu ne racunam pare od transfera...Sto znaci da ce za 3 godine da zaradi ono sto je Federer pravio dosta duze... Ali dobro po meni ipak zasluzeno,mislim da su mnogo velike plate u fudbalu i da bi trebalo nekako da se skresu budzeti,ali da treba da imaju najvecu platu-treba...Ipak je to najvaznija sporedna stvar na svetu...
          sigpic

          Comment


          • http://www.pressonline.rs/sr/sport/n...OD+DIVCA!.html
            A mene zbog ovoga dusa boli,i sto su ona,ta sarapova i kurnjikova,skoro najvise zaradile od ovog sporta u obe konkurencije...E to je tek za pricu...(sad ce da me prebaci opet)
            sigpic

            Comment


            • Nema Zigic 200.000 platu nedeljno sigurno... mozda mesecno zaradi toliko ali za nedelju nikako. U godini ima 50 nedelja i puta ovih 200.000 dolazi se do prevelike cifre. Pa i Xavi prima manje od toga jbt

              U tenisu se sve svodi na rezultate, kakvi su rezultati takva i zarada...

              Comment


              • Nema Zigic ima mozda 2-3 miliona,najvise ima Tevez cini mi se ili Rooney...Ali ovde nije tema da pricamo o tome...A ja vise cenim fubalere iz jednog razloga,tenis je spoert za imucne i onaj ko ga trenira moze da se desi da uspe jer ko zna koliko je medju nama talenata a nema se za jedan trening...A fudbal je probao da igra svako drugi,ja sam pri trenirao fudbal 2-3 godine i kad sam video da nema nista od mene batalio sam...A to nije slucaj sa tenisom,dakle samo pojedini mogu da ga treniraju,sto znaci da su sanse da se uspe vece,a konkurencija visestruko manja...
                sigpic

                Comment


                • Mora da se ulaze u sport,da se finansiraju mlade nade,a ne ovako,Kanada je npr. stvorila Raonica,a na ovim prostorima ce roditelji bez icije pomoci morati da finansiraju treninge svog djeteta.Novakovi nisu imucni,znamo sta su prosli da bi on postao igrac,Jankov otac kroz pakao prosao isto,itd...
                  sigpic

                  Comment


                  • Preskup je to sport za mlade... znaci ne moze svako to priustiti sebi. Jedan reket je oko 100e, mada nisam siguran bas oko cena Putovanja, trenere sve to placas sam. Ne moze to svako, mislim da treniranje uopste nije problem koliko finansije.

                    Comment


                    • Dobro Vlaadane i da je tako,opet koliko roditelja je spremno tako da rizikuje sve? Dakle opet je mnogo mali broj onih koji mogu da treniraju taj sport..
                      sigpic

                      Comment


                      • Apsolutno,ali ta Kanada znas i sam kakvu tenisku istoriju ima pa finansira mlade nade,a na ovim prostorima to nikad nece doci,nazalost...
                        sigpic

                        Comment


                        • Da,od toga nema nista,kako u teniu tako i u sportu,tako i u svim ostalim oblastima...
                          sigpic

                          Comment


                          • Fudbaleri su zestoko pretplaceni i jos oni zaradjuju i kad su povredjeni i kad ne igraju, kad su u losoj formi, a teniseri kad su povredjeni nemaju nikakvu zaradu, kod njih vazi koliko igras toliko zaradis.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by nidragan View Post
                              Kad vec govorite o Federeru,koga postujem i volim da gledam,voleo bih kad bi neko ko dobro poznaje njegov rad kaze sledece:Negde sam cuo da je ranije na turnirima Federer ispoljavao svoje emocije,cak se svadjao sa sudijama.Da li je to tacno,a ako jeste voleo bih da znam pojedinosti i koji je razlog danas da se to ne vidi?
                              Sve hocu da odgovorim na ovo pitanje i zaboravim...
                              Da, kao tinejdzer je bio neverovatan na terenu, ali nije se svadjao sa sudijama koliko se svadjao sa samim sobom, stalno gundjao kad ne odigra dobro, kad napravi neku glupu gresku, bacao reket itd.
                              Ali onda je shvatio da tako gubi previse snage, da gubi koncentraciju i da sa takvim stavom nece daleko stici, a mec koji je bio bitan da on promeni svoj stav je mec protiv Safina u Rimu, sa kog je gledao higlightse i gde su vise prikazivali kako on i Safin lome rekete i kako se bune, nego dobre poene ima na you tube-u taj video, pokusacu da ga nadjem ;)

                              edit: nasla sam video

                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by goodboy
                                pa ako danas dobije nadala, nema sumnje nole ce bit najaci definitvno.nema od fedexa vise nista,protiv ove dvojice nema sta vise da trazi nazalost to ce osiromasit tenis jer samo ce se svest na ovu dvojicu .
                                Ne bih trčao pred rudu.
                                Setimo se WTF-a u Londonu, nije bilo tako davno.
                                Još će Fed debelo da zagorčava život i Noletu i Rafi.

                                Comment

                                Working...
                                X