Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A sta ima veze Novak sa ta izjava Rogera? On je rekao da je sada bolji igrac nego pred 10 godina i to je to. Naravno da je kompletniji, mislim da je Zdravkelja objasnio za to. Isto i Novak je sada kompletniji nego te 2011 kada je bio furiozan i mozda odigrao najbolji tenis u svoju karijeru. Normalno je to, kako vreme odmice igrac sazreva...
    OVAKO

    Comment


    • Originally posted by Stefan-kobe View Post
      A sta ima veze Novak sa ta izjava Rogera? On je rekao da je sada bolji igrac nego pred 10 godina i to je to. Naravno da je kompletniji, mislim da je Zdravkelja objasnio za to. Isto i Novak je sada kompletniji nego te 2011 kada je bio furiozan i mozda odigrao najbolji tenis u svoju karijeru. Normalno je to, kako vreme odmice igrac sazreva...
      Pa gde sam ja pomenuo da ima Novak veze? Procitaj gore ko je pomenuo Novaka u celoj prici.

      Comment


      • i Rafa je ove godine najkompletniji

        al ništa je to kako će biti kompletan za 5 godina

        Comment


        • Rafa igra najbolje ikada.
          Pustite Rafa ove sezone, od sledece bice ok ako nema neku povredu naravno.
          OVAKO

          Comment


          • Originally posted by cacanin View Post
            Pa gde sam ja pomenuo da ima Novak veze? Procitaj gore ko je pomenuo Novaka u celoj prici.
            On je rekao da mu je najdraza pobjeda 1/2 finala 2011. I sta je tu problem?
            OVAKO

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Zar je uopste bitno da li je Djokovic "drao" najboljeg Federera ili nesto losijeg Federera. Bitno je da ga je pobedjivao, tj da protiv jednog od najboljih igraca svih vremena (po mnogma i najboljeg) trenutno ima izjednacen skor, sa velikom verovatnocom da ce ici u plus.
              Ne znam sta jos vise hocete, dfa napisete da je Novak pobedjivao vanzemaljce, hobotnice i ostale....???
              ja nista matori, vidis da ionako ne pisem nista celu sezonu... pa rekoh da iz hobija malo iscimam zaklete novakovce kad ga vec spominju u tekstu o RF

              Comment


              • Originally posted by FeliLopez View Post
                ja nista matori, vidis da ionako ne pisem nista celu sezonu... pa rekoh da iz hobija malo iscimam zaklete novakovce kad ga vec spominju u tekstu o RF
                Na tebe i ne mislim .... ali nebitno
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by cacanin View Post
                  Izjavio je i da mu je najdraza pobeda u karijeri 1/2 RG 2011. Sve je jasno, ko hoce da razume .
                  Los covek, jbg.

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Zar je uopste bitno da li je Djokovic "drao" najboljeg Federera ili nesto losijeg Federera. Bitno je da ga je pobedjivao, tj da protiv jednog od najboljih igraca svih vremena (po mnogma i najboljeg) trenutno ima izjednacen skor, sa velikom verovatnocom da ce ici u plus.
                    Ne znam sta jos vise hocete, dfa napisete da je Novak pobedjivao vanzemaljce, hobotnice i ostale....???
                    Lepo rečeno, samo sam bog zna s kim se raspravljaš.

                    Originally posted by Stefan-kobe View Post
                    Rafa igra najbolje ikada.
                    Nadal je negde rekao da je bolji, ma šta to značilo, nego ranije?


                    Originally posted by cacanin View Post
                    Izjavio je i da mu je najdraza pobeda u karijeri 1/2 RG 2011. Sve je jasno, ko hoce da razume .
                    Može link?

                    Na slepo ipak pretpostavljam da mu je to najdraža pobeda u karijeri za 2011. Sumnjam da bi i najmanje dragu pobedu u GS finalu fiktivno menjao za nju.

                    Ovde je problem što Federerovi navijači razdraženi izjavom imaju nešto da rasprave. Malo je smešno dokle to ide, s jedne strane miljenik im je najbolji ikad i nemaju pojma oni koji se usude da pomisle drugačije, a ako taj njihov miljenik kaže "čekaj, stani, izvini" odmah ni on nema pojma.
                    Last edited by Novak GO!; 18-08-15, 12:11.
                    I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

                    sigpic

                    Comment


                    • Znam ja a zna jos podosta ljudi ovde...
                      Nisi u toku ...
                      Mada sada vidim da si "nov", tako da nije ni cudo sto nisi u toku.
                      Btw hvala na pohvali.
                      Last edited by Sandugp; 18-08-15, 12:30.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Krajnje nekorektna izjava Federera kontra poklonika mu. I uopšte ko je on da izjavi kako je bolji od onog negdašnjeg Federera? Mislim, stvarno.
                        Last edited by pecaros; 18-08-15, 12:31.
                        sigpic

                        Comment


                        • Svako ko se ikad bavio nekim sportom razumije šta je Federer mislio pod pojmom "bolji" igrač. Svo ostalo pisanje je samo cisto ubijanje vremena i provokacija drugih
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                          Comment


                          • Recimo za priliku da sam poput mnogijeh novakovaca tenis otkrio famozne 2011-e ali ću i tako neiskusan smelo ustvrditi kako bi ovaj ovako mator Federer i bez misitčnog forhenda ali sa sadašnjom nadgradnjom volej igre kao i efikasnijim servisom uz primetan pomak na bekendu 2008-e osvojio Vimbldon.
                            Last edited by pecaros; 18-08-15, 13:18.
                            sigpic

                            Comment


                            • Nek` ga dobije u Sinsinatiju

                              Comment


                              • Nešto mi govori da u Sinsinatiju zbog spleta više puta viđenih 'okolnosti' neće biti prilike za Fedal derbi.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X