Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne mogu nikako u istu ribriku `iznudjene greške` situacije u kojima u defanzivi uspiješ jedva ramom malo udariti lopticu koja ode u publiku...i recimo zakucavanje udarca u mrežu, nakon odličnog protivnikovog slice udarca koji pada plitko u polje, kojeg je preteško izvući iz te pozicije

    Comment


    • Originally posted by notorious View Post
      Ako je iz punog trka ili tako nesto, u slucaju da se lepo namestio dobija neiznudjenu
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Ne ovo je Noto morao malo da zagolica mastu svih prisutnih ....
        Ne mogu shminkeru u pravu si, ali ne mogu takve situacije ni u viner, realno.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Ne moze biti iznudjena greska, ako igrac jedva ramom dodirne loptu, to je po meni viner.
          Zna se sta je iznudjena, kad je igrac po ogromnim pritiskom i doveden u situaciju da mora da igra tezak udarac tj. low percentage udarac.

          ukratko, shminka je u pravu
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Uopste nije bitno ko je u pravu ili u krivu, vec kako to da onda zvanicna statistika takve poene ne racuna kao vinere? I u sta treba racunati takve poene. Znaci imamo dve solucije viner ili iznudjena greska. Po defoultu se zna sta je viner a sta je iznudjena, a takvi poeni se uklapaju u iznudjenu po striktnom opisu i pravilima. Malo i jeste glupo trpati ih u iznudjene, ali jednostavno takvi poeni ne mogu nigde drugde ni da se strpaju, a ne mozemo da ih ignorisemo, tj da se pravimo da e nisu ni desili.
            I za mene je Eva Grin najbolja riba na svetu, a realno nije tako.... Tako da to sta je sta za koga, uopste nije relevantno, niti mrvu.
            "Za mene je to viner!" Sta koga zabole sta je to za tebe ili mene ili bilo koga!?!?!
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • u tom se slučaju obratiti ljudima koji prave zvaničnu statistiku

              Comment


              • Originally posted by shminka View Post
                u tom se slučaju obratiti ljudima koji prave zvaničnu statistiku
                A zasto kada sam ja zadovoljan njihovim racunanjem, tj rade ljudi svoj posao kako treba Tako da nemam (bar za sada) nikakvog povoda da im se obracam.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Fali tenisu igrač/budala kao Kirijos. Mnogo su se profinili... A znamo da je to sve fejk.

                  Comment


                  • Comment




                    • Mec koji sam postavio u selekciji Analize meceva, ako neko hoce nesto da doda
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Sad je Rajan Harison rekao Kokinakisu da ima da ga sahrani, posle poraza u kvalifikacijama za Cincinati.

                        Comment


                        • B92: Federer: Bolji sam igrač nego pre 10 godina http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...nav_id=1028199

                          Kratko i jasno rece covek da se vise ne tupi ovde.

                          Comment


                          • Koliko "bolje" igra FH videli smo na Wimbledonu...

                            Comment


                            • Originally posted by cacanin View Post
                              B92: Federer: Bolji sam igrač nego pre 10 godina http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...nav_id=1028199

                              Kratko i jasno rece covek da se vise ne tupi ovde.
                              Ladan tuš za fEnove
                              I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

                              sigpic

                              Comment


                              • Govorio je on slične stvari i ranije
                                http://www.tennis-x.com/xblog/2013-12-13/14304.php
                                Ovo je izjava iz decembra 2013., svega nekoliko mjeseci nakon što je izgubio od Tommya Robreda na US Openu 3:0. Naravno, kad bi to odgovaralo istini, vjerujem da bi Robredo, Seppi, Strakhovski, Gulbis i ostala boran... ovaj elita bijelog sporta koji su ispisali tenisku istoriju bili veoma ponosni na sebe.

                                Što kaže Zdravkelja - vidjeli smo. Mada da bi čovjek primijetio neke stvari ni oči nijesu potrebne. Mozak je i više nego dovoljan.
                                Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                                Comment

                                Working...
                                X