Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    Da li stvarno mislis da ja nemam nikakve veze sa ljudima koji prate i vole tenis?
    Ma ok NI, Fed je tesko djubre, milione navijaca je doveo u zabludu, srecom tu su Beker i Boca Obradovic da nam otvore oci a da, i ti
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Ma ok NI, Fed je tesko djubre, milione navijaca je doveo u zabludu, srecom tu su Beker i Boca Obradovic da nam otvore oci a da, i ti
      Da li za tebe postoji sredina kad je Federer u pitanju?

      Comment


      • http://www.b92.net/sport/rolandgarro...nav_id=1002283

        Sto mislite o ovome, pa pustite te manekene "dobre"...

        Slazem se u potpunosti sa izjavom ovog čike.

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Da li za tebe postoji sredina kad je Federer u pitanju?
          Evo skroz sam otvorena da me ubedis u suprotno, kakav je to Fed covek po tvojim saznanjima?
          Ako ne mozes da spomijnes imena na forumu, posalji mi pm
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by BockoBG View Post
            http://www.b92.net/sport/rolandgarro...nav_id=1002283

            Sto mislite o ovome, pa pustite te manekene "dobre"...

            Slazem se u potpunosti sa izjavom ovog čike.
            Nadal ima jos koji RG u sebi, ali mislim da je sa slamovima van sljake zavrsio.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Evo skroz sam otvorena da me ubedis u suprotno, kakav je to Fed covek po tvojim saznanjima?
              Ako ne mozes da spomijnes imena na forumu, posalji mi pm
              1.
              Maestro sa reketom. To je najvaznije. On je teniser.

              2.
              Svajcarac. Znas kao se kaze "Ako vidis Svajcarca da skace kroz prozor, ne pitaj zasto, sakaci za njim."
              "Ruthless" u odbrani sopstvenog interesa.

              3.
              U svakom pogledu covjek na svom mjestu. To nije kontradiktorno sa tackom 2.

              4.
              Biznismen. Povezano sa 2.
              Savrseno je ovladao tehnikom prezentacije u medijima. Stvorio sliku kojom zaradjuje milione. Ta slika je zapravo njegov biznis.

              5.
              Tast. To je zapravo njegova jedina slabost. Zapravo kraljevski prepotentan. Za razliku od Novaka koji je sarmerski prepotentan.
              Last edited by NI; 09-06-15, 14:42.

              Comment


              • E ovo pod 5. me odusevilo, nema dalje
                Znaci to sto je kraljevski prepotentan to je kupilo publiku, ali sarmerska prepotencija nije
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  E ovo pod 5. me odusevilo, nema dalje
                  Znaci to sto je kraljevski prepotentan to je kupilo publiku, ali sarmerska prepotencija nije
                  Super Bojana.

                  Em sam te nasmijao, em samo se dogovorili oko 4 od 5 tacaka. To je 80%.

                  Comment


                  • Svako od njih je biznismen, posebno ako pricamo o tako velikim imenima kao sto su Djokovic, Fed i Nadal, sva trojica imaju svoj neki znak, brend koji guraju i pokusavaju da unovce.
                    Ti si Novakov navijac, pa ti je Djokovic sarmerski prepotentan, a ja recimo ne vidim nista sarmantno kod Djokovica
                    Jedino u cemu se 100% slazemo je da su prepotentni, ali to se ocekuje od sampiona u individulanom sportu kao sto je tenis.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Ti si Novakov navijac, pa ti je Djokovic sarmerski prepotentan, a ja recimo ne vidim nista sarmantno kod Djokovica
                      1.
                      Gdje sam ja rekao da je Federer kralj? Nigdje.

                      Ja sam rekao da se Federer ponasa kao da je kralj Rodzer. I to ne Rodzer I. To bi podrazumijevalo da ce biti Rodzer II. Gledao sam ga ja uzivo i najaci utisak mi je bio da nama (publici) salje poruku stavom, drzanjem, govorom tijela...: "Za vas je danas veliki dan jer ste sreli kralja Rodzera, koji ne samo da je kralj, nego je dobar kralj koji voli svoje podanike tj obozavatelje."

                      2.
                      Gdje sam ja rekao da je Novak sarmatan? Nigdje.

                      Ja sam rekao da Novak misli da je sarmantan. I njega sam gledao uzivo. Najaci utisak mi je bio da on nama (publici) salje poruku stavom, drzanjem, govorom tijela...: "Cure stigao sam. Potrudite se."
                      Last edited by NI; 09-06-15, 16:08.

                      Comment


                      • NI, dok sam nasla post, jos imaj na umu da apa ne navija za Feda.
                        Ovo je od prosle godine, kad smo bili u NSu, ta lepa vremena

                        Originally posted by apacrow
                        Kao prvo uzasna uzasna organizacija. Nije se znalo ko pije, a ko placa. Na mojoj akreditaciji nije bilo slike, vec samo ime i prezime, kao i kompanija koju predstavljam, ali to niko ziv nije kontrolisao. Dakle, mogao je da udje ko god je hteo. I to u tunel, pored igraca, pored svlacionica i svega. Sa akreditacijama su bile svekrve lokalnih politicara, kao i tetke, surnaje i ostale slicne prilike.

                        Druga stvar je da za obezbedjenje nije postojao niko sem Federera, i u par navrata su bili toliko navalentni, da su i njega smorili, ali kapiram da se navikao na to. Prosao covek pored mene, ja mu bacio kosku sa dobar mec, a on se kiselo osmehnuo. Wawrinka brat ruzan ko noc. Znam da nije neki utisak, ali morao sam. Iskreno.

                        Kapirao sam da je Federer nesto vislji, ali su on i Wawrinka skoro iste visine. Mislim, mozda ce nekom zvucati kao fraza, ali Federer bas zraci pojavom. Ono, vidi se da je lik, i da to kapira, dok je Wawrinka klasicni raspadac ispred dragstora. Ali, covek ima slem.

                        Sto se tice prvog meca kojeg sam ispratio od pocetka do kraja, tenis je bio na nivou osrednjih challengera, pa mozda i slabije. Imao sam goste, neke Britance, koje je smorio tenis posle pola sata, tako da su jedva cekali da se zavrsi prvi mec kako bi otisli do restorana, a kasnije i u neki nazovi lounge bar. Tu su se tek mogle sresti zesce gradske face. Ono ljudi sto se pojavilo od zvanica je nestalo posle pet minuta, kad su shvatili da se Djokovic nece ni pojaviti. Narod ko narod. Posle meceva je valjda neki koktel u Djovaku, to sam kulturno preskocio. Neka hvala.

                        Na kraju, stigao da ogledam par poena drugog meca, i to pred kraj, tako da nemam tu sta puno da podelim.

                        Uglavnom, organizacija ravna katastrofi, Federer je true star, nasi na nivou nekih juniorskih challengera. Mislim, kapiram ja sve to, ali daleko je to od nekog tenisa. Bozoljac smesan lik koliko se tripuje. Boca od prvog minuta juri klince s flasicama, i dodaje peskire, valjda to jedino i zna.

                        Najveci smor mi je sto se nisam uspeo videti s forumasima. Tacnije, skontao sam dve forumasice, ali su tribine bile fizicki odvojene, sto je takodje ogroman minus. Da bi se video s nekim ko je bio na Zapadu na primer, moras van Spensa, pa okolo skroz, da se penjes gore... Mislim... Trista cuda...

                        Sutra nema tih para za koje bi isao, pogotovo sto sam se vracao dva sata autom po zaledjenim vojvodjanskim drumovima koji su ovih dana kao ruski rulet.

                        Btw, Federer ispostovao maksimalno sve. Ljudina, iako mi se nije cinio takav.

                        2/10
                        Vezano je za tvoju prvu tacku, on ima taj stav: I'm the boss, and I know it
                        A posto znam bas puno Fedovih navijaca, sto u pravom zivotu sto u virtualnom (i muskih i zenskih), to je prvo sto svima upadne u oci i sto sve odusevi.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          NI, dok sam nasla post, jos imaj na umu da apa ne navija za Feda.
                          Ovo je od prosle godine, kad smo bili u NSu, ta lepa vremena
                          Apa je imao drugi utisak od mene. Je li to nesto cudno?

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            Apa je imao drugi utisak od mene. Je li to nesto cudno?
                            Naprotiv, to je normalno, ali ti od pocetka ove rasprave govoris da imas neke bitne informacije o tome kakav je Roger, a na kraju se ispostavlja da je to samo tvoje misljenje i tvoj utisak.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Naprotiv, to je normalno, ali ti od pocetka ove rasprave govoris da imas neke bitne informacije o tome kakav je Roger, a na kraju se ispostavlja da je to samo tvoje misljenje i tvoj utisak.
                              Bojana,

                              Ja sam na pocetku rekao da je misljenje da Rodzer nije tako perfektan rasprostranjenije nego ti mislis. To je sve.

                              I jos jedna stvar. Rodzer se ne ponasa kao sef nego kao kralj. Ti se ponasas kao sefica, ne u diskusji negu u odrzavanju reda na forumu. I moras da se ponasas kao sefica. Dakle koristis autoritet koji imas kao moderator. I to je u redu. U protivnom bi forum otisao u 3 materine.

                              Kralj je vise od sefa. Karlj je "Njegovo visocanstvo". Kralj ocekuje specijalno ponasanje i postovanje prema njemu. I sto je vaznije, smatra da je to sto je neko u njegovom prisustvu cast za doticnog.

                              Comment


                              • Vala dok ne naprave dete nekoj sobarici ili kuvarici na W, ne mogu se smatrati ljudima.....nijedan od njih
                                sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                                Comment

                                Working...
                                X