Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izvinjavam se na off topic( ioanako ce sve u kantu).
    Zar se ovde ne vidi da je nesto deblja?
    Necu vise, Darka mi..

    http://bleacherreport.com/articles/4...e-2010-us-open

    Blejk je bio lik!

    Comment


    • Originally posted by Panchev9 View Post
      Hvala, mada se moj mozak pogubi kada vidi inche.
      Takodje i majabl.
      Ali ne znam kako vama ne deluje servis linija deblja na US openu, nego na FO.
      Za ovu drugu znam jer sam igrao na sljaci, ali u NY nisam.
      100% sam siguran da je u NY deblja.
      Ne vjerujem, tj. meni se ne cini tako... Ali znam da ja mrzim kad meni neko pogodi liniju na terenu, koliko god ona bila siroka...
      Mada, ta sirina nije toliko bitna... linija moze biti sira samo iznutra. Ovo sam napisala malo cudno... Hocu da kazem da su dimenzije terena (i polja unutar terena) standardne, a linije moraju da budu unutar tih dimenzija (vanjska ivica linije je granica polja)... Tako da ta debljina moze da ima samo vizuelni efekat... ;)
      Last edited by eM; 04-06-11, 00:38.

      Comment


      • Originally posted by Panchev9 View Post
        Izvinjavam se na off topic( ioanako ce sve u kantu).
        Zar se ovde ne vidi da je nesto deblja?
        Necu vise, Darka mi..

        http://bleacherreport.com/articles/4...e-2010-us-open

        Blejk je bio lik!
        To nije servis linija, to je osnovna linija... ;)
        A osnovna linija moze da bude i deblja (cini mi se do 10cm, ali to nema veze sa podlogom), a sirina servis linije je 5cm. ;)

        Comment


        • Sirine servis linija su uvek iste

          Comment


          • Originally posted by majabl View Post
            To nije servis linija, to je osnovna linija... ;)
            A osnovna linija moze da bude i deblja (cini mi se do 10cm, ali to nema veze sa podlogom), a sirina servis linije je 5cm. ;)
            Auuu ala sam zabrazdio.
            Igrao sam sa likom koji je stalno djidao, pa sam mu govorio nemoj da gazis servis liniju nogom i tako ostade;).
            E od sada se vracamo "osnovnoj". A i nema "gazitelja".
            Hvala puno i sorry za off

            Comment


            • Osnovna ili servis isto je to, bitno da je linija, Feki je ispogađao sve moguće, neslužbeni svjetski rekord Majo kad ti neko pogodi liniju, zaratuj sa sudijama ili baci reket i bude lakše

              Comment


              • Evo koliko bodova brane posle RG-a do kraja

                Nadal 6265
                Federer 6040
                Djokovic 4130
                Murray 3875
                sigpic

                Comment


                • Ako Rafa odbrani Wimbledon, pitanje da li će ga Novak prestići do kraja sezone, zaboravio sam na 500 poena iz Barce Nije baš pitanje trenutka kada će ga prestići, tek se sad vidi težina poraza

                  Comment


                  • Originally posted by notorious View Post
                    Ako Rafa odbrani Wimbledon, pitanje da li će ga Novak prestići do kraja sezone, zaboravio sam na 500 poena iz Barce Nije baš pitanje trenutka kada će ga prestići, tek se sad vidi težina poraza
                    Ali mislim da Noletu treba finale Vimbldona i on je prvi,cak i ako Nadal,odbrani i Vimbldon...Ali ja cisto cisto sumnjam da ce moci sve da odbrani Nadal,tako da ocekujem da Nole bude prvi,makar na kratko.

                    Comment


                    • Novak i finale Wa,nekako ne ide,Novak se najgore snalazi na travi i polufinale bi bio sjajan rezultat
                      sigpic

                      Comment


                      • Novaku treba osvajanje Wimbledon-a!
                        Kakvo kalkulisanje sa finalom ili polufinalom?!

                        Comment


                        • Originally posted by Gari NS View Post
                          Ali mislim da Noletu treba finale Vimbldona i on je prvi,cak i ako Nadal,odbrani i Vimbldon...Ali ja cisto cisto sumnjam da ce moci sve da odbrani Nadal,tako da ocekujem da Nole bude prvi,makar na kratko.


                          U ovoj konstalaciji snaga, Rafa ima realne šanse da osvoji Wimbledon. To mi je realnije nego da Novak uđe u finale, zato to prvo mjesto nije baš tako blizu

                          Comment


                          • A sta se desava sa tom Nadalovom Barcelonom?
                            Jel se kasnije "proknjizava"?

                            Comment


                            • Malo vesti vezane za W:

                              andreapetkovic Andrea Petkovic
                              Quick news on doubles in Wimbi: I am playing doubles with beautiful Ana Ivanovic and mixed doubles with beautiful @feliciano_lopez
                              andreapetkovic Andrea Petkovic
                              For anybody who asks: Yes, looks do play a role in my choice of partners ))
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Andy Murray says he’s committed to working with Darren Cahill through the grass-court season. Murray has been working with the ESPN analyst for the past two months through the Adidas Player Development program. He also works with Adidas coach Sven Groenefeld.

                                "I've improved a lot since Indian Wells and Miami," said Murray, who fell in the Roland Garros semifinals to Rafael Nadal. "We'll get the chance to work with him over the grass-court period and see how it goes. He will be there the week before at Wimbledon, and it'll work probably similar to how it was here: he does TV during the tournament, but Sven will be there. They'll be around from probably the finals weekend of Queen's through till Wimbledon. I have enjoyed working with them and I feel like I'm playing well again. So until I don't feel that way or I don't feel like they can help...It's been very short term thing, so I'm sure I can still learn a lot more from those guys, and I look forward to it."
                                http://www.tennis.com/articles/templ...2425&zoneid=25

                                Svidja mi se info, kao da ga je smirio malo... A i Endi nikad nije bio bolji na sljaci... cini mi se da je bila dobra saradnja... Vidjecemo sta ce biti na travi... ;)

                                Comment

                                Working...
                                X