Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Monfa View Post

    Nikad mi nije bio gotivan, stalno neke predaje neko muljanje
    Ispostavilo se da mu je sve to ipak vise odmoglo u karijeri. A inace Odesnik je bio talentovan igrac,mogao je da razvija taj svoj talenat i bude top 50 igrac recimo ali se on ocigledno odlucio za laksi put.

    Comment


    • Ono što je zanimljivo je to da nikada(bar se ja ne sećam-ne računajuću Čilića i Troickog),ni jedan teniser iz top 30 nije bio suspendovan zbog dopinga,ma koliko se o njima u tom kontekstu pisalo.Ili su oprezniji ili zaista čisti,ili ih štite iz ATP-a jer se tu okreće veliki novac od sponzorskih ugovora.
      A Odesnik je budala parekselans-ako je jednom napravio glupost,zašto je ponovio?Ima još nešto,što nema direktne veze sa Vejnom(on je kriv svakako)-ovi iz Agencije svake godine menjaju pravilnik,pa ono što je do 31.12.moglo,od 01.01.ne može.Teško je i to ispratiti.
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Originally posted by Marija81 View Post
        Ono što je zanimljivo je to da nikada(bar se ja ne sećam-ne računajuću Čilića i Troickog),ni jedan teniser iz top 30 nije bio suspendovan zbog dopinga,ma koliko se o njima u tom kontekstu pisalo.Ili su oprezniji ili zaista čisti,ili ih štite iz ATP-a jer se tu okreće veliki novac od sponzorskih ugovora.
        A Odesnik je budala parekselans-ako je jednom napravio glupost,zašto je ponovio?Ima još nešto,što nema direktne veze sa Vejnom(on je kriv svakako)-ovi iz Agencije svake godine menjaju pravilnik,pa ono što je do 31.12.moglo,od 01.01.ne može.Teško je i to ispratiti.
        upravo to (malo zbog ugovora/novca, a malo i zbog popularnosti tenisa jer zamisli kakav bi haos izbio da suspenduju zbog dopinga nekoga iz samog vrha..)

        Comment


        • Ono što je zanimljivo je to da nikada(bar se ja ne sećam-ne računajuću Čilića i Troickog),ni jedan teniser iz top 30 nije bio suspendovan zbog dopinga,ma koliko se o njima u tom kontekstu pisalo.
          Mozda zato sto niko iz top 30 nikad nije koristio doping.

          Comment


          • Giljermo Kanjas je bio top 10 igrac kada je suspendovan.

            Comment


            • Originally posted by DejZ View Post
              Giljermo Kanjas je bio top 10 igrac kada je suspendovan.
              Taj isti Canas je 2008 uz jos par njih senzacionalno dobio Rogera,2009 se Mirka porodila.
              2013 opet grozna Rogerova sezona,2014 Mirka se poradja.
              To bih ja nazvao planiranjem porodice i ciscenjem organizma
              Ali lakse je oplest po fizikalcima Djokovicu i Nadalu nego po umjetniku Rogeru koji se nakon 5h brutalnog tenisa protiv Nadala u Rimu 2005 (mislim da je taj turnir bio) ni oznojio nije

              Comment


              • Ta 2 poraza su se se desila 2007. godine
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Izgleda da nije sigurno da ce Delpo da igra Majami
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by Niki View Post
                    Mozda zato sto niko iz top 30 nikad nije koristio doping.
                    Niki,pa lepo sam napisala da ili nisu koristili ili ih nisu "uhvatili"
                    EDIT:Na Gaskea potpuno zaboravih.'Fala Tuto
                    Last edited by Marija81; 20-03-15, 03:57.
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Čilić otkazao Miami opet radi ramena,očito da je platio preveliku cjenu radi promjene serviranja prošle sezone,ali opet kad gledaš osvojio je US open,a to nije mogao ni sanjati,teško je biti pametan sad,čini se da mu je ova sezona izgubljena što se tiče nekih boljih rezultata...šteta

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Izgleda da nije sigurno da ce Delpo da igra Majami

                        Tu je,trenira,e sad' da li će igrati ne znam.Žreb je 23.03.
                        https://twitter.com/MiamiOpenTennis/...724800/photo/1
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Znam, ali pojavile su se neke vesti da postoji mogucnost da preskoci i Majami, nista jos nije zvanicno.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • https://www.facebook.com/JuanMartinD...type=1&theater
                            Upravo objavio i potvdio učešće
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • http://www.perfect-tennis.co.uk/tenn...-court-speeds/

                              Evo linka za interesantan clanak posvecen brzini svih terena , nez dal je neko vec kacio, po ovome ispada da je us open brzi od wimbledona

                              Comment


                              • Meni se ne cini da je u Dubaiju medium, nego medium-fast, a mozda i fast. Isto i Bazel, mora da je brzi, nije medium sigurno.
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X