Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Hvala na podrsci,nego ajd' sad nebitno je to,nek svako bude "nepismen" ovako kao ja sa zavrsenim fakultetom,eto to im zelim...A znas kako kazu nije bitno sta je rekao nego ko je rekao tako da ajde sad da stavimo tacku ovde...
    Nego mene interesuje vase misljenje,o sezoni na sljaci? Jel tu Nada apsolutan i ko bi mogao jos da ga ugrozi?
    sigpic

    Comment


    • #92
      Sto se tice senzone na sljaci ja sam naviknut da Rafa sve osvoji. I bice mi inznenadjennje da bilo ko drugi osvoji neku titulu na sljaci a da i Rafa igra na istom turniru.

      Comment


      • #93
        Ne bash jer ne znam ko je Baloteli...
        al mogu da pretpostavim...

        Teniseri su danas pod okom medija i znamo mnogo vishe o njima i njihovom zhivotu nego shto je potrebno.Ako nekog ne cenim iz nekog razloga,mozhe ici u prilog nedolichno ponashnanje te osobe jer je to prosto ono shto ne cenim i smatram nesportskim.Prosto ne obracam pazhnju na te stvari jer ono shto vidimo na terenu ne govori mnogo o tim ljudima,vec govori tipichne stvari o svima nama.Svako se iznervira,prosta stvar,i siguran sam da ni oni ne vole da se tako ponashaju.Samo na osnovu tih eksplicitnih momentata nedolichnog ponashanja mozhemo suditi jer drugo ne znamo nishta o tim ljudima,pored toga da li su nam simapatichni na oko ili ne.Schiavone meni nije nimalo simapatichna,ali ume da igra dobar tenis nekad i to je ono zanimljivo kod nje.
        “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
        Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

        Comment


        • #94
          Brajkula, niko nije rekao da niko NE SME da kaze nista lose protiv Feda, Nadala, Djokovica (posto se najvise oko njih i vrti), vec smo mi koji gotivimo Feda, cak neki koji ga i ne gotive, reagovali na zanimljivo pisanje (ne smem da psujem), odredjenih ljudi, koji su apsolutno umanjili znacaj svega sto je osvojio, naravno to moze svako da procita. Tu je nastao problem, i svadja iliti rasprava. Jedno je imati svoje razloge, validne ili ne, sto se toga tice, ali preci granicu i umanjiti sve sto je postigao, je ipak preterano.

          P.S. Slazem se Nyman sa tobom oko ranijeg posta.

          Comment


          • #95
            Hehe,bas te briga za Balotelija i ne treba da znas ko je,tako je najbolje
            A i ja nesto mislim da ce Rafa da izdominira na sljaci ne zbog toga sto igra trenutno svoj najbolji tenis,nego mi jednostavno niko drugi ne pada na pamet od ostalih igraca ko bi mogao da ga ugrozi...A Novak?Sta mislis hoce li moci on nesto da uradi?
            sigpic

            Comment


            • #96
              Originally posted by Denzel80 View Post
              Hehe,bas te briga za Balotelija i ne treba da znas ko je,tako je najbolje
              A i ja nesto mislim da ce Rafa da izdominira na sljaci ne zbog toga sto igra trenutno svoj najbolji tenis,nego mi jednostavno niko drugi ne pada na pamet od ostalih igraca ko bi mogao da ga ugrozi...A Novak?Sta mislis hoce li moci on nesto da uradi?
              Napisacu ti samo jedno ime u koga verujem da ce na slaci da iznenadi Huan Manuel Del Porto ;)
              Naravno ocekujem dosta i od Djokovica, jer decko jednostavno gazi redom

              Nikola 89, opusteno druze, nadam se da smo se razumeli i prekidamo o tome vise...naravno do sledece prilike, kada cemo sve ispocetka

              Comment


              • #97
                Ko ti je Huan Manuel Del Porto?jel to neki glumac
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • #98
                  Pa ja bi mnogo voleo da Delpo krene sa svojim najboljim tenisom,mada ne verujem da ce se to desiti sad na sljaci...
                  sigpic

                  Comment


                  • #99
                    Originally posted by AK47 View Post
                    Ko ti je Huan Manuel Del Porto?jel to neki glumac
                    ahhahaha....lapsus druze Huan Martin

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Ko ti je Huan Manuel Del Porto?jel to neki glumac


                      Nakon sto sam procitala onoliko smaranje oko Federera (ne mislim da Federer smara, vec je ova diskusija bila stvarno dosadna ), ovo me bas nasmijalo...

                      Comment


                      • Comment


                        • Ross hutchins will be my new coach alongside dani starting in barcelona! Can't wait to get startedd, full statement on personal website
                          twitter...

                          Comment


                          • Preduhitrila si me majo

                            Ja verujem da je to prvoaprilska sala, Hacins je jos uvek aktivan igrac...

                            Comment


                            • Hehe, pa i meni je cudno, a osim toga - na sajtu mu pise nesto sasvim drugo...

                              Comment


                              • Zeza se Andy, evo ga sledeci twitter

                                andy_murray Andy Murray
                                Felt like I needed another yes man
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X