Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ClayWarrior View Post
    Zvanicno Mekinro sa 59 i Lendl sa 37.. u malo drugacijim dvoranama
    Dvorana je dvorana
    Podloga je vec druga stvar ...
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by ClayWarrior View Post
      Zvanicno Mekinro sa 59 i Lendl sa 37.. u malo drugacijim dvoranama
      U majku im bolesnu...surovo. Koja se sve podloga tad kretala u dvoranama?
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Tepik najcesce
        -Tepih Drakce tepih!!!-
        -Znam cale samo se zajebavam, cekam te da se ukljucis.-
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • "Ivan Lendl won 66 indoor matches in a row between October 1981 and January 1983."

          Comment


          • Slusam ja zvanicni ATP a pri tom zaboravim nesto sto sam i sam brojao

            6. februara 1983. dobio ga je Mekinro u finalu Filadelfije, prekinuvis mu niz od 66 dvoranskih pobeda... ovaj ATP je stvarno blesav. Uzeo je Bazel, Bec i Keln u oktobru 1981. na betonu, ali su pobede do kraja niza uglavnom bile na tepihu, sigurno preko 90%. Zao mi je sto nemam njegove meceve iz tog perioda na dvoranskom tepihu, ono je bilo izivljavanje
            Last edited by ClayWarrior; 14-11-14, 19:31.
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment




            • Gde je nestao ovaj covek?
              "But Pascal what are you saying?"

              Comment


              • Oci mi ispadose ali Mekinro mi je na 53

                Znaci 66 za terminatora i 53 za Dzona
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • Opet tesko uporedivi podaci 70/80 se daleko vise igralo u dvorani .
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Karijera Lejtona Hjuita se polako ali sigurno blizi kraju, ali nece propustiti sezonu na toliko voljenoj travi. Posto ce Rafter uzeti rad sa podmlatkom, Lejton je gotovo sigurno novi DC selektor od iduce godine

                    http://m.couriermail.com.au/sport/te...e1d06247bccf40
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Koje rivalstvo se ima smatrati najvecim ili ti kako je Novak Fedal-u dao pedalu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Pa meni je njihov match-up definitivno nazanimljiviji od svih na touru, gotovo uvek bude kvalitetan mec. Samo bih voleo da su malo blizi po godinama, bilo bi jos zanimljivije

                        Comment


                        • Pregled kategorija turnira koje su igrali YE Number 1 igraci od 1990. Federer je postavio standarde koje ce nadam se svi postovati u buducnosti, a vidi se i jasno povecanje znacaja Masters 1000 turnira od promene rankinga 2000. Od te godine u nedeljama kada se igraju Mastersi vise nije bilo drugih turnira, samim tim ni vrdanja

                          Last edited by ClayWarrior; 15-11-14, 10:55.
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Svaki njihov mec je prica za sebe. Tesko je pronaci slicnost izmedju dva njihova susreta a kamoli vise njih ukalupiti u jedinstven obrazac. Ma koliko da se dobro poznaju u vecini slucajeva jedan drugom spreme neko iznenadjenje. Osnova i potka kao tkacki elementi igre su im razliciti ali su slicni u posedovanju velikog broja kombinacija, citaj varijacija, kojima dve navedene niti igre spajaju. Varijacije im omogucavaju posedovanje vise planova igre od uobicajenih A ili B.
                            Kolotecina proizvodi dosadu dok razlicitost zna da odvede u neizvesnost a neizvesno po pravilu rezultuje zanimljivost.
                            sigpic

                            Comment


                            • Kakva je to glupost, niti može blizu Novaku i Rafi a kamoli Fedalu, čisto zbog toga što su ovi večinu mečeva odigrali kao 1. i 2. na svijetu

                              Comment


                              • Lik prvo treba da nauci sta je Pro tenis, odnosno da je to zavrseno mnogo pre rodjenja obojice
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X