Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Igraci glasaju sa fair play, a nominovani su bili, ako se dobro secam, Kei, Cilic i ne znam ko je bio cetvrti, a fanovi glasaju za nagradu Fan Favorite.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Mislim Dimitrov

      Comment


      • Originally posted by Stefan-kobe View Post
        Cekaj, neli igrace glasaju? Daj se dogovorite vec jednom. Moras i sam da priznas da Fed ima najvecu fan bazu i naravno da ti navijaci nece glasati (ako vec glasaju oni) da je Nadal vise fair play nego Fed, jel tako?

        Ja govorim ovde kako stvari stoje realno, a mislim da to nije tesko da se primeti na terenu. Ne moze niko da me razuveri da je Roger vise fair play igrac nego Raonic ili Nisikori, ali oni nemaju slem, nemaju masters i zato ih niko nece glasati, a clanovi su top 10.
        Za jednu nagradu glasaju navijači a za drugu igrači.

        Kako se fanovi skupljaju, lošim ponašanjem, psovkama ili nečim pozitivnim (igra, ponašanje, donacije)
        Kako si ti postao Rafin fan?Da li bi ti glasao za nekog drugog u anketi?Tako je i neko postao Rogerov ili od nekog drugog tenisera i svako glasa za svog favorita, sta tu ima cudno.
        Sad sto Roger izgleda ima najviše fanova to neka se drugi pitaju što oni nemaju toliko.

        Za drugu nagradu glasaju igrači, a ona je tek dokaz ko je kakav jer ko zna ponašanje igrača izvan terena bolje sem njih samih?Šta mislis kad bi mi tako glasali na forumu (samo clanovi) a usput se i druzimo van foruma za nekog od nas i onda dodju neki posetioci foruma i kažu eto Stefan nije zaslužio tu nagradu jer piše ovo ili ono, a oni te ne znaju van foruma kao mi koji imamo pravo glasa?Čije je mišljenje relevantnije?
        Last edited by LegendaBL; 05-11-14, 14:33.
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

        Comment


        • Ma to je sve namjesteno, namijesta se izbor na forumu za najljepsu teniserku i najljepseg tenisera, a kamoli ovo.
          sigpic

          Comment


          • Anketa, top 10 ovdje, da izglasamo Stefana Kobea za ovu godinu

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Pa Nadal je najpopularniji posle Feda, to mi je skroz logicno
              Kako sada da se vratim na nagrade kada je u medjuvremenu diskusija dosla do cokolade.
              Mislim da se ove nagrade odnose na ovu godinu, gde Nadal sigurno nije bio drugi po rezultatima, tako da se sve svodi ko najvise fanova ima a ne kakve rezultate. To nagradu pravi besmislenu jer Federer je strasno popularan i to je fenomen sam za sebe, ali tom logikom moze on celu sezonu da nema niti jednu pobedu a opet da bude igrac godine.

              Comment


              • Svake godine ista diskusija.
                božanstvo vs others..
                Originally posted by gokara
                Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                Comment


                • Svake godine isto. Koga uopste zabole za glupe nagrade ?!
                  Naravno, Vladan iskusno navuce nekoliko ljudi i posle samo dodaje
                  Ocekivano, Dino i Jagodica nece propustiti ovakvu priliku.

                  Sto se nagrade tice - Kei ju je zasluzio.
                  Last edited by Mr. Wolf; 05-11-14, 17:32.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Originally posted by DinoFC View Post
                    Logicno da ne postujem ali ne mozes biti toliko slijep od ociju da ne vidis sta se desava na tribinama kada doticni igra. Histerija, nepostovanje prema protivniku u najvecoj mjeri, nema aplauza kada protivnik odigra najbolji poen ikad.
                    Mene podsjecaju na one bisere koje padaju u trans kad Tim Cook izadje s novim Iphoneom i kaze "ovo je najbolji smartphone svih vremena".80% njih nema pojma o zivotu,intelektualno su ograniceni i histerisu za necim jer im je neko rekao da je to najbolje i da to moraju da imaju

                    Comment


                    • Koliko se primate, e to je za Edberga, ali Edberga u primanju

                      negde na pola citanja sam se zabrinula da me na sledecoj strani ceka diskusija "sta Nole zapravo misli kada kaze k****" ili "zasto Noletovo j*** se nije isto kao Berdihovo isto to" (mislim zasto moje belo nije dovoljno belo )
                      in another life
                      I will love you again, RF.

                      Comment


                      • Al što ste dušebrižni oko Novakovog psovanja, lizanja i sl. radnji, a čovek nije ništa dobio, niko mu nikada nije ništa dao što nije zaslužio...
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Vi ste se razmahali oko Federera...

                          Npr ja uopste ne mislim da je on dusa od coveka na terenu, ali volim tu njegovu aroganciju. Nagrada je btw smesna i nema nekog dubljeg smisla.
                          in another life
                          I will love you again, RF.

                          Comment


                          • Originally posted by Niki View Post
                            Kako sada da se vratim na nagrade kada je u medjuvremenu diskusija dosla do cokolade.
                            Mislim da se ove nagrade odnose na ovu godinu, gde Nadal sigurno nije bio drugi po rezultatima, tako da se sve svodi ko najvise fanova ima a ne kakve rezultate. To nagradu pravi besmislenu jer Federer je strasno popularan i to je fenomen sam za sebe, ali tom logikom moze on celu sezonu da nema niti jednu pobedu a opet da bude igrac godine.
                            Pa nagrada je Fan Favorite, to i jeste u prevodu ko ima najvise fanova
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Kada stanes na stranu nepravedno kaznjenog kolege ili kada nepravedno kaznjenom drugu i kolegi pomognes onda za to ne dodeljuju nagrade a i sto bi, samo si pokazao da si covek.
                              sigpic

                              Comment


                              • Pa Dimitrov i Nisikori imaju vise fanova od Novaka i Mareja npr.
                                Ocigledno su glasali Federerovu fanovi za Dimitrova, Nisikori ipak ima Aziju iza sebe, mada smo vidjeli koliko je i tu Djokovic jak. Dimitrov i Nisikori zajendo na fb nemaju milion lajkova, Djokovic pet i po miliona o sponzorima i podrsci na najvecim terenima svijeta i da ne pocinjem.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X