Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Stefan-kobe View Post
    I ovo je slucajno uradio.
    Taktika Stefane, ne budi neobrazovan
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Originally posted by MareLFC View Post
      Na kom je to mecu Roger prekinuo Novaka?
      Polufinale AOa 2011.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Psuju neki kao kocijasi, Novak i Endi prvi, ali nikad protivnika.
        ahaahahahaahahaahahahahahaahahahaahahahaahahahahah aha


        doduse, Novak ne psuje protivnika, ali mu zato salju i blizu familiju posalje gde ne treba
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment




        • Comment


          • Tesko, zna se u kom smislu su nase psovke tipa jbm mu... ajde vise u pm... oca mu... i sl. to nije direktno upuceno, nego u smislu iscudjavanja, sta radis, ma daj vise covjece je li moguce i sl.

            Samo je apsurdno da Federer dobija ove nagrade jer ih sigurno ne zasluzuje ovoliko puta.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Bas zato sto je naucio stalno da brza ima los skor u petom setu. Ocajnih 23:19, Nadal je na 16:5, Djokovic na 22:8.
              Bitno ima nagradu fair play igraca, sta ce mu drugo. Bitno da servira za 10 sekundi u toku celog meca, njega ne treba odmor.

              Shminkac, bar se Rafa izvinio i dosao do mrezi da uradi to. A Federer... Plus i ja ne kazem da je Rafa trebao da osvoji tu nagradu, ne uporedjuj bezveze neke stvari.
              OVAKO

              Comment






              • ali prvo mu je lepo pruzio ruku, pa onda dok ne gleda opleo
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  ahaahahahaahahaahahahahahaahahahaahahahaahahahahah aha


                  doduse, Novak ne psuje protivnika, ali mu zato salju i blizu familiju posalje gde ne treba
                  Nisi fer Bojana Novak psuje iskreno i na maternjem pa mi svi to razumijemo, a Roger to hinjski upakuje na nekom jeziku koji mi ne razumijemo pa zato i dalje mislimo da je on fin
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                  Comment


                  • Originally posted by LegendaBL View Post
                    Nisi fer Bojana Novak psuje iskreno i na maternjem pa mi svi to razumijemo, a Roger to hinjski upakuje na nekom jeziku koji mi ne razumijemo pa zato i dalje mislimo da je on fin
                    a ko zna sta tek kaze u sebi i toko zna na kojem jeziku
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Federer i Nadal su losi gubitnici, ne znam sta je toliko tesko da se to shvati. Marej je najdobar pobjednik, on se cak i ne raduje kad pobedi, vidite samo kako je on proslavio titulu na USO 2012. Djokovic najbolji gubitnik definitivno.
                      OVAKO

                      Comment


                      • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                        Federer i Nadal su losi gubitnici, ne znam sta je toliko tesko da se to shvati. Marej je najdobar pobjednik, on se cak i ne raduje kad pobedi, vidite samo kako je on proslavio titulu na USO 2012. Djokovic najbolji gubitnik definitivno.
                        Odlicno, to je tvoje mišljenje i ja ga cijenim, a ti pokušaj da cijenis mišljenje navijača širom svijeta koji su opet ovu nagradu dali Federeru a i mišljenje tenisera sa toura koji su opet glasali za Federera.
                        Ne znam šta tu ima cudno
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                        Comment


                        • Ne moze nikako Rodzer Federer da bude veci fer plej od Keija Nisikorija, Marina Cilica, Milosa Raonica, Dzona Iznera, jednostavno to su momci koji odrade svaki mec bez ijednog jedinog ekscesa i nikad ne pokazu nepostovanje prema onom preko puta mreze.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by LegendaBL View Post
                            Odlicno, to je tvoje mišljenje i ja ga cijenim, a ti pokušaj da cijenis mišljenje navijača širom svijeta koji su opet ovu nagradu dali Federeru a i mišljenje tenisera sa toura koji su opet glasali za Federera.
                            Ne znam šta tu ima cudno
                            Cekaj, neli igrace glasaju? Daj se dogovorite vec jednom. Moras i sam da priznas da Fed ima najvecu fan bazu i naravno da ti navijaci nece glasati (ako vec glasaju oni) da je Nadal vise fair play nego Fed, jel tako?

                            Ja govorim ovde kako stvari stoje realno, a mislim da to nije tesko da se primeti na terenu. Ne moze niko da me razuveri da je Roger vise fair play igrac nego Raonic ili Nisikori, ali oni nemaju slem, nemaju masters i zato ih niko nece glasati, a clanovi su top 10.
                            OVAKO

                            Comment


                            • Ništa, postavite anketu da mi izaberemo svog igrača za fer plej, hebo Edberga

                              Comment


                              • Trenira ga Edberg i da mu sad bas izbjegne Edberg, previse bi bilo

                                Gofan, Pui, Dimitrov, Krajinovic, stvarno nisu sceli da glasaju za Federera zbog ovog ispada protiv Mareja, ali su se ipak odlucili jer su duboko uvjereni da se to vise nikad nece ponoviti.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X