Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cudne se stvari pisu veceras.

    1. Federer je najveci igrac svih vremena. Cini mi se da to niko i ne pokusava da ospori

    2. Konkurencija: Konkurencija u Fedovo vreme nije bila slaba. Marat Safin je bio nevidjen talenat i mogao je neverovatne stvari sa loptom da radi. AO 2005, doobio tada vec premocnog Rodzera. David Nalbandijan. Cinjenica da je dobio Federera mnogo puta. Strasan bh. Hewit. Uzasno borben, do poslednjeg poena. Strasan sa osnovne linije.. Mozda najbolji lob ikada. Svi oni bi, da su mladji, mogli da konkurisu za top 5.
    Kada se pojavio Federer je doneo nezemaljski tenis, prosto niko nikada nije bio na takvom nivou. Apsolutna dominacija. I tako bi bilo u svakoj eri.

    3. Djokovic je trenutno najbolji i tu nema dileme. Jeste da je pocetkom tour bio u blazoj krizi, ali je i Nole maximalno podigao kvalitet. 4 puta je za redom dobio Nadala. Mozda ne 100% mocnog Nadala, ali je i vise nego impresivno. Ako ovako nastavi, realan domet do kraja karijere je 7-8 GSova sto ce ga staviti u Hall of Fame, pogotovo sto je jedan deo toga postigao u vreme dvojice najvecih igraca ikada.

    Comment


    • Када смо већ код судија јел мислиш да је била добра одлука увођење хок-ај система?
      Не знам зашто али ми је мало чудно да мнооого битне мечеве и поене одређује компјутер...
      Забибери ударац момче!!!
      http://www.youtube.com/watch?v=__jLJE3T4XQ&NR=1

      Comment


      • Originally posted by zdravkelja View Post
        Cudne se stvari pisu veceras.

        1. Federer je najveci igrac svih vremena. Cini mi se da to niko i ne pokusava da ospori

        2. Konkurencija: Konkurencija u Fedovo vreme nije bila slaba. Marat Safin je bio nevidjen talenat i mogao je neverovatne stvari sa loptom da radi. AO 2005, doobio tada vec premocnog Rodzera. David Nalbandijan. Cinjenica da je dobio Federera mnogo puta. Strasan bh. Hewit. Uzasno borben, do poslednjeg poena. Strasan sa osnovne linije.. Mozda najbolji lob ikada. Svi oni bi, da su mladji, mogli da konkurisu za top 5.
        Kada se pojavio Federer je doneo nezemaljski tenis, prosto niko nikada nije bio na takvom nivou. Apsolutna dominacija. I tako bi bilo u svakoj eri.

        3. Djokovic je trenutno najbolji i tu nema dileme. Jeste da je pocetkom tour bio u blazoj krizi, ali je i Nole maximalno podigao kvalitet. 4 puta je za redom dobio Nadala. Mozda ne 100% mocnog Nadala, ali je i vise nego impresivno. Ako ovako nastavi, realan domet do kraja karijere je 7-8 GSova sto ce ga staviti u Hall of Fame, pogotovo sto je jedan deo toga postigao u vreme dvojice najvecih igraca ikada.
        Cinjenica je da Roger ima najvise GS jedino po tome je najveci ali ima puno tenisera koji su u drugim segmentima bolji npr.ukupno pobeda, broj osvojenih turnira ukupno, nizovi pobeda itd.o tome moze svako da ima svoj sud ko je najveci, svakako jedan od najvecih tenisera ikad sigurno jeste a dali je najveci to je subjektivni osecaj

        Comment


        • Originally posted by Софроније View Post
          Када смо већ код судија јел мислиш да је била добра одлука увођење хок-ај система?
          Не знам зашто али ми је мало чудно да мнооого битне мечеве и поене одређује компјутер...
          Zanimljivo pitanje ali sam pazljivo pratio Madrid tamo su pustali TV ho-kaj i nisam primetio ni jednu odluku sudija koja se kosila sa ho-kajem tako da se moze zakljuciti da je veoma pouzdan

          Comment


          • Морам да признам да сам волео федерера до једне конференције за новинаре после неког ГС (чини ми се да је у питању Вимблдон) када га је рафа скинуо са 1. места.. Новинар га је питао како се осећате као број 2,или нешто у том стилу... На шта је он одговорио "ја ћу увек бити број 1"... мислим стварно... шта је его...
            Забибери ударац момче!!!
            http://www.youtube.com/watch?v=__jLJE3T4XQ&NR=1

            Comment


            • Originally posted by Софроније View Post
              Када смо већ код судија јел мислиш да је била добра одлука увођење хок-ај система?
              Не знам зашто али ми је мало чудно да мнооого битне мечеве и поене одређује компјутер...

              Po meni jeste, iako je tim uvođenjem nestala draž rata sa sudijama Nestali su takvi igrači, nekada npr. Connors i Mcenroe sigurno ne bi radili, to što su radili, da je bila mogućnost provjere, mada bi opet ratovali između sebe Pravednije je da igrači ne budu zakinuti, iako je taj sistem zakazao jednom, koliko se sjećam na meču Ljubo-Murray. Tada se lijepo vidilo na snimku da je lopta u autu, Murray je podigao ruku, i provjera je pokazala da je lopta dobra Da je bila ta mogućnost, siguran sam da bi Zec imao bar jedan Wimbledon više, i još mnogi su bili zakinuti.


              i tako sam ubio vrijeme do NBA i posla
              Last edited by notorious; 01-06-11, 01:17.

              Comment


              • можда јесте праведније... али онај чудан јајасти отисак лоптице када лоптица једва милиметар качи линију...
                или када је у ауту а не знам да ли можеш длаку да провучеш између линије и трага...
                то стварно зна да спуца играча...
                Забибери ударац момче!!!
                http://www.youtube.com/watch?v=__jLJE3T4XQ&NR=1

                Comment


                • Originally posted by Софроније View Post
                  можда јесте праведније... али онај чудан јајасти отисак лоптице када лоптица једва милиметар качи линију...
                  или када је у ауту а не знам да ли можеш длаку да провучеш између линије и трага...
                  то стварно зна да спуца играча...
                  Zasto cudan pa to zavisi pod kojim uglom loptica udara u podlogu to se lepo vidi i na sljaci isto tako samo to tv malo uveca pa izgleda neprirodno

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG
                    za ovaj bold pa x100000000

                    a za ovu pricu o slaboj eri, mogu samo da se nasmejem...
                    ja isto tako mogu da kazem da trenutno Djokovic nema protiv koga da igra osim mozda Nadala, posto je Marej psihicki slab, Federer je mator i spreman za penziju (to su vase reci), a ostatak top 10 je presmesan, dovoljno je sto je jedan Almagro bio u top 10....
                    Jednom sam pokusao objasniti ljudima da je ona era od pre 5-6 godina bila bolja od ove trenutne, ali ne vredi jer tad nije igrao Djokovic i to je kljuc svega. Cuj 8 GS vredi vise nego 16 Pa ko kaze da ce taj isti Djokovic uopste i da dodje do tih 8 GS-a.

                    Puno podcenjivanja i prica sta bi bilo kad bi bilo. Za ovo gatanje ne vredi ni pricati tek je covek osvojio 2 GS i veci je najveci u istoriji

                    Comment


                    • Originally posted by BOKI1969 View Post
                      Nece biti potrebe za tim vecina ce gubiti jos u svlacionici a spremace se za GS kao i Roger u njegovo vreme koje je nazalost proslo
                      Јел можеш да ми одговориш шта си овде хтео да кажеш? Да није играо мање турнире због ГС или шта...
                      Забибери ударац момче!!!
                      http://www.youtube.com/watch?v=__jLJE3T4XQ&NR=1

                      Comment


                      • Za sve fanove gospodina Rogera ako ste toliki fanovi onda sigurno znate i njegovu tamnu stranu Elem dok je Federer imao oko 24 godina on je na skoro svakom mecu izlivao bes... Lupao rekete psovao sudije... I angazovali su mu tim psihologa da ga smire. Uspeli su u tome potisnuli su taj bes i on je postao najbolji ikada. Ali onda se pojavio fenomen NOVAK DJOKOVIC. Elem nista nije slucajno. Djokovic je prvi covek koji je naterao Rogera da lomi reket posle jedno 5 6 godina. Pa me onda posle pitajte zasto ga ne volim. Volim ja da gledam i druge tenisere pored Noleta ali dva lika na turu koje ja ne volim su Federer i Marej. Dva naj antipaticnija stvorenja koje sam ja ikada video. Ne moram da ih upoznam da bih znao kakvi su... Dovoljni su mi njihovi postupci da mi sve kazu...Svako ima svoje misljenje a moje je da Nole i Nadal salju Rogera polako ali sigurno u zasluzenu penziju.

                        Comment


                        • Originally posted by Prototype View Post
                          Jednom sam pokusao objasniti ljudima da je ona era od pre 5-6 godina bila bolja od ove trenutne, ali ne vredi jer tad nije igrao Djokovic i to je kljuc svega. Cuj 8 GS vredi vise nego 16 Pa ko kaze da ce taj isti Djokovic uopste i da dodje do tih 8 GS-a.

                          Puno podcenjivanja i prica sta bi bilo kad bi bilo. Za ovo gatanje ne vredi ni pricati tek je covek osvojio 2 GS i veci je najveci u istoriji
                          Fora je u tome sto Nole ima jos ihaaaaa godina da igra i da se razvija. Ko zna mozda i predje tih 16 GS titula... Nikad ne znas ;)

                          Comment


                          • Originally posted by Destroyer View Post
                            Fora je u tome sto Nole ima jos ihaaaaa godina da igra i da se razvija. Ko zna mozda i predje tih 16 GS titula... Nikad ne znas ;)
                            Pa nek' ih predje srecno mu bilo ali jbg zivimo u dansnjici i daj da se tako ponasamo.Msm ovo je sve sport, pa ti ljudi su nevidjeno srecni sto uopste igraju tenis + placeni su papreno za svoje dobre uspehe. I sto bi se sada neko ovde raspravljao o tome ko je bolji koje gori do te mere da se dobije slika kao da branimo rodjenu bracu i nedamo da jedna losa rece padne na tog omiljenog tenisera.

                            Msm jbt Federer je bio 237 nedelja uzastopno na 1. mestu u svetu tenisa, Djokovic nije bio nijednu pisljavu nedelju i sad se nadju ljudi da izigravaju hipoteticke gatare i dave ovde sa spikom sta bi bilo kad bilo.

                            Nek' obori sve jbne rekorde i svi cemu se klanjati a do tada spustite loptu pa nije on savrsen. Ni ja nisam voleo Federera nesto preterano dok je vladao, bio mi je dosadan onako "savrsen". Kad je pao i morao da ustane i da opet pokaze zasto je najbolji, e tad sam ja navijao za njega pravim srcem jer tad mu je bilo najteze.

                            Comment


                            • Navijaci ostalih tenisera su ljubomorni jer je Novak osvojio 8 hipotetickih slemova
                              ~ Djoko ~ Fed ~ Nikolay ~ Simon ~ Dolgo ~ Soda ~


                              "Those who overlooked Djokovic don't know anything about tennis" - Fed

                              Comment


                              • To sto je on osvojio 7 uzastopniih titulta ili 8 xD nema veze sa onim sto govorim. Ono sto je uradio uradio je i svaka mu cast na tome. Jednostavno mora se postovat ono sto je dosad uradio jer istina niko drugi nije tako nesto uradio dosada.

                                Ali potpuno je glupo pripisivati mu nesto sto nije uradio tj sto bi tek trebao da uradi. Kao sto je na primer dolazak do 8GS titula. A u isto vreme nidopostavati sve ono sto su drugi uradili. Pa te trofeje koje su osvojili Federer i Nadal niko im nije tek tako dao u ruke vec su se dobro oznojili za svaki trofej.

                                Comment

                                Working...
                                X