Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ni
    Zanima me sta mislis ti, dali on lazira povredu i kalkulise za London i Pariz ili stvarno je povredjen?
    OVAKO

    Comment


    • Ne zezne se zglob tek tako...kao jedan pogrešan pokret na treningu...jašta

      Delpo muku muči sa tim zglobovima mjesecima...pa se tek onda odluči da ne može da igra...

      Comment


      • Originally posted by NI View Post







        Cetvrti veliki rekord je - osvojiti sve sto mozes. Rafa ima karijerni slem, ima Olimpijadu sto znaci zlatni karijerni slem. Ali Agasi ima sve to plus WTF. Zato je Rafi WTF jako, jako bitan. No postoji i veci rekord od toga koji samo Rafa i mozda Novak mogu da osvoje. 4 GS-a, Olimpijada, WTF, DC i 9 mastersa. Osim WTF, tu je i Pariz koji jako ne odgovara Rafi. (Potom bi ostao samo Maimi.) Rafa, ako tempira formu za kraj godine moze osvojiti oba. Mislim da je cak favorit da osvoji oba.

        Ostalo je kalkulacija. Je li bolje ici na USO sa sansom 5-10% da ga osvojis ili se fokusirati na kraj godine sa sansom od preko 50% da osvojis i WTF i Pariz. Toni je sjajan u kalkulacijama. Sumnjam da ce pogrijesiti.


        -------------------------

        A ovo su neuvjerljive dematije:




        Prave dematije bi bile - Rafa sigurno igra USO.
        NI,Rafi hvali I Sangaj

        Comment


        • Ide se po hat-trick poslije USOa...ko pravi Ronaldo u najboljim danima

          Comment


          • Ne verujem da mu hvali.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Treba mu preporučiti neki kablovski operater koji ima ES

              Comment


              • Pa zavisi ko kako racuna. Neki racunaju Madrida umesto Shagaja, naravno dok se igrao na betonu u Madridu. Po meni nema on ni Shangaja, bez obzira na to sto je osvoijo Madrid na hardu.
                OVAKO

                Comment


                • Zasto bi onda hvalio turnir koji nije osvojio ?!?
                  Last edited by Mr. Wolf; 12-08-14, 13:41.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                    Ni
                    Zanima me sta mislis ti, dali on lazira povredu i kalkulise za London i Pariz ili stvarno je povredjen?
                    Pa nije valjda da si ti poceo da verujes u teroiju zavere. Naravno da je povredjen.

                    Comment


                    • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                      Pa zavisi ko kako racuna. Neki racunaju Madrida umesto Shagaja, naravno dok se igrao na betonu u Madridu. Po meni nema on ni Shangaja, bez obzira na to sto je osvoijo Madrid na hardu.
                      Tacno, ipak je to skroz drugi turnir na drugom kontinentu I pritom ovaj je napolju a ovaj u dvorani

                      Comment


                      • Originally posted by skeptik View Post
                        Pa nije valjda da si ti poceo da verujes u teroiju zavere. Naravno da je povredjen.
                        Ja ne vjerujem, zanima me sta misli Ni.
                        OVAKO

                        Comment


                        • Originally posted by Johnny View Post
                          Zasto bi onda hvalio turnir koji nije osvojio
                          Pa pristojan i fin decko, skroman, zna sta je red


                          Sent from my HTC, posto mi se moze
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                            Ni
                            Zanima me sta mislis ti, dali on lazira povredu i kalkulise za London i Pariz ili stvarno je povredjen?
                            1.
                            Sjecas li se Nadala na RG 2013, pa ocaja na Uimbldonu, pa potom sjajne sjevernoamericke turneje? Sjecas li se Nadalovog servis na USO 2010?

                            2.
                            Nadal ima 20 GS titula i finala i samo 3 polufinala. Feder ima 25:10, Novak ima 14: 9. Bode oci Nadalov mali broj polufinala. Ili ista stvar malo drukcije. Nadal je osvoji 14 GS titula i dobio 187 GS meceva 13.35 po tituli. Kod Federera su ti brojevi 17, 274 i 16.11. Kod Novaka 7, 176 (samo 11 manje od Nadala) i 25.14.

                            Dakle fakti govore da Nadal zna da koncetrise snagu na ono do cega mu je stalo i kad mu je stalo, da zna da prilagodi igru na par mjeseci uslovima koje zahtijevaju turniri na koje se koncetrisao. On nesumnjivo ima povrede ali ih jako dobro kontrolise. Dodacu, i koristi da ostvari svoje sportske ciljeve.
                            Last edited by NI; 12-08-14, 13:42.

                            Comment


                            • Sa tim da ima 9 RGova i to mu poboljsava taj prosek

                              Sent from my HTC, posto mi se moze
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • NI, u pravu si Rafa uvek dodje do svojih ciljeva kadtad dok Novak to tesko radi I obicno ne uradi.Kad pogledam igru Rafe u odnosu na Rogera I Novaka uvek bih se kladio da ce ova dvojica prvi doci do karijernog slema no to je najranije tokom svoje karijere uradio Rafa

                                Comment

                                Working...
                                X