Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Helemnejse...GS je GS sa Rafom il` bez njega

    napast će žestoko onda WTF...ako ne dodje na USO...bolju priliku vjerovatno nikad neće imati
    Last edited by shminka; 12-08-14, 11:55.

    Comment


    • Kako mislis da optereti kicmu, noge i ostalo? Pa on celi zivot trenira tip tempom, nije frka da udara FH tri sati dnevno Nece kicma zbog neudaranja BH-a stradati.

      Trebutno je najbitnije da je on zdrav i da ga ne ceka duza pauza. Ja zaista mislim da se to nece desiti jer je u pitanju rucni zglob i ne bi trebalo da ima neku vecu pauzu. Ko zna, mozda tanka sad za da osvoji London, Paris i Shangai
      OVAKO

      Comment


      • Originally posted by Bonomo View Post
        Nisam upucen u jacinu njegove povrede ali smatram da bi on mogao da igra USO ali da ipak ne zeli da ga igra posto je on igrac koji voli da taktizira. Lakse bi mu bilo da izgubi 4000 poena i onda se vrati tenisu nego da igra GS za koji nije siguran da ce ga osvojiti posto nije nista igrao jos od WB-a.
        Ja ne mislim kao i ti, da budem iskren.
        Tacno je da Rafa zna da taktizira, ali sigurno pravi krajne napore za da moze da igra na USO. Nije ovo turnir iz serije 500 pa da mu je svejedno.
        OVAKO

        Comment


        • Napada se WTF svom snagom...
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Pa onda gledaj celendzer, ko te tera da gledas USO?
            A i lakse je, Evropa pa nemas vremensku razliku

            Sent from my HTC, posto mi se moze
            U pravu si a necu se ni chuditi shto ne pomjeraju termin za finale
            SignaturE se cheka ...sigpic

            Comment


            • Originally posted by Stefan-kobe View Post
              Kako mislis da optereti kicmu, noge i ostalo? Pa on celi zivot trenira tip tempom, nije frka da udara FH tri sati dnevno Nece kicma zbog neudaranja BH-a stradati.

              Trebutno je najbitnije da je on zdrav i da ga ne ceka duza pauza. Ja zaista mislim da se to nece desiti jer je u pitanju rucni zglob i ne bi trebalo da ima neku vecu pauzu. Ko zna, mozda tanka sad za da osvoji London, Paris i Shangai
              Stradati nece ,rekoh opteretiti , price o jednorucnom BH su jos jedan mit, moze se dobro braniti s njim i sta...
              A ovo ko bi koga razbio i kako, bas i prilice situaciji
              Similis simili gaudet

              Comment


              • Ako Rafa, mozda Toni, bude procijenio da ima sansi da osvoji USO, igrace USO. To je daleko najveci turnir do kraja godine a Rafa hoce da napada Federerovih 17 slemova.

                No, ako i pored sve zelje bude procijenjeno da nema sansi za titulu u Njujorku, on ce se koncetrisati na kraj godine. S obzirom da ce Novak postati tata i, realno je ocekivati, biti u losijoj formi, ova godina moze biti idealna za Rafu da osvoji WTF a mozda i Pariz.
                Last edited by NI; 12-08-14, 12:31.

                Comment


                • NI, ja mislim da je ipak, Rafi, daleko veći turnir do kraja godine WTF...To je jedino što nedostaje, a Toni kao veliki taktičar će znati dobro izračunati šta je bolje, doć svjež na WTF ili pokušati osakaćen do još jednog GS-a a bit će još prilika sljedećih godina.

                  Comment


                  • Novak postaje tata, Roger i Stan imaju DC finale, Murray možda i ne potrefi London...bolju priliku neće imati...

                    Mada ne vjerujem da bi zato preskočio USO...ova dva mastersa ok...USO ne

                    bez dvoručnog BHa neće igrati USO...a ako i zaigra...ispada vrlo rano...nema reterna bez dvoručnog za njega
                    Last edited by shminka; 12-08-14, 12:30.

                    Comment


                    • Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Jednorucnim osvaja USO, rekao sam ja. 15 GS, presudnji u nastavku karijere za da postane GOAT. Zbunice protivnike, nema da znaju sta da rade kad vide Rafin jednorucni BH.
                        OVAKO

                        Comment


                        • Igrace spin na Rafin BH...

                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • I on spin na njihov BH, standard.
                            Spinovi, spinovi everywhere
                            Nego zanima me na kome su dali WC organizatore, ili jos nisu podeljene?
                            OVAKO

                            Comment


                            • kreso,

                              Svi oni razmisljaju u rekordima. A najvazniji rekord, tu nema dileme, je broj GS-ova. I Rafa ima relnu sansu da stigne Federera. Zato on nece bez dobroga razloga odustati od USO.

                              Drugi najvazniji rekord je Grand Slem. Rafa nema sansi da osvoji Slem.

                              Po mom misljenju, treci najvazniji rekord je koliko dugo si bio broj jedan. I to ne po broju nedjelja nego broju godina koje si zavrsio kao broj jedan. Rafa nema nikavih sansi da stigne Samprasa (6) a da ne pricamo o Gonzalezu (8).

                              Cetvrti veliki rekord je - osvojiti sve sto mozes. Rafa ima karijerni slem, ima Olimpijadu sto znaci zlatni karijerni slem. Ali Agasi ima sve to plus WTF. Zato je Rafi WTF jako, jako bitan. No postoji i veci rekord od toga koji samo Rafa i mozda Novak mogu da osvoje. 4 GS-a, Olimpijada, WTF, DC i 9 mastersa. Osim WTF, tu je i Pariz koji jako ne odgovara Rafi. (Potom bi ostao samo Maimi.) Rafa, ako tempira formu za kraj godine moze osvojiti oba. Mislim da je cak favorit da osvoji oba.

                              Ostalo je kalkulacija. Je li bolje ici na USO sa sansom 5-10% da ga osvojis ili se fokusirati na kraj godine sa sansom od preko 50% da osvojis i WTF i Pariz. Toni je sjajan u kalkulacijama. Sumnjam da ce pogrijesiti.


                              -------------------------

                              A ovo su neuvjerljive dematije:


                              Originally posted by Johnny View Post
                              Prave dematije bi bile - Rafa sigurno igra USO.
                              Last edited by NI; 12-08-14, 13:05.

                              Comment


                              • Ide se po Pariz i London...nema sumnje u to

                                ako dodje spreman na ova dva turnira...veliki je favorit da ih osvoji
                                Last edited by shminka; 12-08-14, 13:06.

                                Comment

                                Working...
                                X