Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 128 igrača na GSu...sasvim dovoljno da se vidi sve što tenis može da ponudi u ovom trenutku

    Comment


    • Originally posted by shminka View Post
      Treba pomjeriti USO 20tak dana da se Rafko može oporaviti...da bi se i ostalima igralo
      Duhovit si!


      --------------

      Cekajmo konacnu odluku. Odustajenje me ne bi potpuno iznenadilo. Rafa nije tip igrac koji hoce da proforme igra jedan GS. On ce da igra USO samo ako ima sansi da ga osvoji.
      Last edited by NI; 12-08-14, 11:40.

      Comment


      • Ovo je velika prilika za Rodzera da izgubi u jos jednom finalu.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by Johnny View Post
          Ovo je velika prilika za Rodzera da izgubi u jos jednom finalu.
          Ti bas trazis ban

          Sent from my HTC, posto mi se moze
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by shminka View Post
            128 igrača na GSu...sasvim dovoljno da se vidi sve što tenis može da ponudi u ovom trenutku
            Aha,ipak se zadovoljavash loshim glumcima,ja ne,ne volim jeftine filmove kad se ochekuje borba za Oskara ;)
            SignaturE se cheka ...sigpic

            Comment


            • Ovo su jos samo nagadjanja, kredibilitet izvora nije jos potvrdjen. Cudno da povrdjen jako trenira na Majorci i jos o tome obavestava javnost a sada pre posete lekarima vec donosi odluku da nece biti u stanju da se takmici na USO.Kontradiktorno
              Malo spina nije na odmet
              Similis simili gaudet

              Comment


              • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                Nije dobro ako je ovo istina. Previse je da propusti jos jedan Slam, pa jebote kolku je on malerozan Al dobro, nek bude ruka bolje sto pre, to je najbitnije, najmanje sto treba je jos jedna duga pauza.
                Nisam upucen u jacinu njegove povrede ali smatram da bi on mogao da igra USO ali da ipak ne zeli da ga igra posto je on igrac koji voli da taktizira. Lakse bi mu bilo da izgubi 4000 poena i onda se vrati tenisu nego da igra GS za koji nije siguran da ce ga osvojiti posto nije nista igrao jos od WB-a.
                sigpic

                Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                Without error there can be no brilliancy.

                Comment


                • Veća priča na GSu su ti loši glumci koji pokušaju upasti na GS po prvi put...koji pokušaju proći koje kolo...koji igraju klasike na parkingu i ostalim terenima

                  Nijednom nisam odgledao loš Watts Zap poslije nekog GSa

                  svakako treba sačekati zvaničnu vijest...tačno je ovo što NI kaže...neće se on pojaviti da izgubi
                  Last edited by shminka; 12-08-14, 11:46.

                  Comment


                  • Originally posted by Maxx-a View Post
                    Ovo su jos samo nagadjanja, kredibilitet izvora nije jos potvrdjen. Cudno da povrdjen jako trenira na Majorci i jos o tome obavestava javnost a sada pre posete lekarima vec donosi odluku da nece biti u stanju da se takmici na USO.Kontradiktorno
                    Malo spina nije na odmet
                    Njega boli desni rucni zglob, a sve drugo je zdravo. Ne vidim razlog da ne trenira kad moze da trci, kad moze da udara FH
                    Ne moze igrati BH i kad mu dodje lopta na taj udarac on odigra ili slajs ili jednorucni BH.

                    Kakav bi trol bio da Rafa osvoi USO jednorucnim BH-om
                    OVAKO

                    Comment


                    • Razbio bi ga Roger spinom po tom jednoručnom BHu

                      Comment


                      • Originally posted by shminka View Post
                        Veća priča na GSu su ti loši glumci koji pokušaju upasti na GS po prvi put...koji pokušaju proći koje kolo...koji igraju klasike na parkingu i ostalim terenima

                        Nijednom nisam odgledao loš Watts Zap poslije nekog GSa

                        svakako treba sačekati zvaničnu vijest...tačno je ovo što NI kaže...neće se on pojaviti da izgubi
                        Aha,meni nisu jer ne vidim nikog zanimljivog od tih novih-loshih glumaca ...milije mi je onda gledati Challenger u San Marinu gdje se jedan Antonio Veic bori kao lav a pod povredom .
                        SignaturE se cheka ...sigpic

                        Comment


                        • Gledao sam i ja istog tog Antonia tamo...ali je zanimljivije vidjeti ga kad osvoji neku lovu na GSu...to su prave emocije

                          Comment


                          • Vidis,@Stefane ja mislim da trenirati sa povedjenim zglobom, rukom nedominantne ruke znaci dodatno opteretiti drugu, pa i kicmu, noge, ukoliko to nije rekorvalescentni trening tipa Delpotrovog.A cini se da je prikazano da on bas posveceno trenira .
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • Originally posted by shminka View Post
                              Gledao sam i ja istog tog Antonia tamo...ali je zanimljivije vidjeti ga kad osvoji neku lovu na GSu...to su prave emocije
                              Eto koliko ti je onda bio zanimljiv turnir u Torontu kad si i ti gledao Antonia tamo ...
                              SignaturE se cheka ...sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by shpageti View Post
                                Aha,meni nisu jer ne vidim nikog zanimljivog od tih novih-loshih glumaca ...milije mi je onda gledati Challenger u San Marinu gdje se jedan Antonio Veic bori kao lav a pod povredom .
                                Pa onda gledaj celendzer, ko te tera da gledas USO?
                                A i lakse je, Evropa pa nemas vremensku razliku

                                Sent from my HTC, posto mi se moze
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X