Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by BOKI1969 View Post
    Jel mozes ti da prihvatis da je vec sada Novak bolji u necemu od Rogera kazi da nemozes i sve je ok..
    Ma bolji je, ima taj niz koji Roger nikad nije napravio, ali ne mogu da kazem da je Djokovic oborio 2 Rogerova rekorda, kad ovaj nikad nije ni drzao te rekorde, je l' ti to shvatas?
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Indigo, a vidis ja to mogu ovako da napisem 16>8, uvek bilo i uvek ce biti.

      A mogu i drugacije, Roger ima skoro 30 godina i sve je osvojio i svaka mu cast sto jos uvek ima motiva da igra, taj mali sa Majorke, po stazu na tour-u je blizi Federeru nego svojoj generaciji, Marej nema nijedan GS i raspao se u svakom finalu koji je igrao, znaci da je psihicki slab, a Delpo je toliko dugo bio povredjen da se jos uvek na njega ne moze ozbiljno racunati, makar ne na GS.
      ako pravilno cenim tvoja razmisljanja NOVAK u narednih 5 godina koliko ce verovatno vladati osvaja sve GS AU KOLIKO LI JE TO?

      Comment


      • Originally posted by majabl View Post
        Nije prosao do titule, ali ga je pobijedio na W, ako se ne varam, u 5 tijesnih setova... pa izgubio u sljedecem kolu...
        Ali ako cemo tako, nije ni Novak do sada "prosao" Nadala do svoje GS titule... ;)
        I Roger je morao proci mnoge, 2005. godine su Roger i Andre igrali finale USO, a iste te godine je vec Rafa osvojio RG... Sve vrijeme je tu Safin, a ni Hjuit, Ferero, Rodik i ostali nisu bas za odbaciti...

        Dobio ga je jednom i to je za svaki respekt, ali mu on nije bio konkurencija u periodu kada je vladao, jer se čovjek oprostio. Nije Novak prošao preko Nadala, ali će proći, mora i to vrijeme doći Andre je tad u polufinalu izbacio Ginepria, i tu je bježao par puta grobaru sa lopate , sjećam se meča kao da je sad bio. Ne mogu ti sada porediti, jer ne znam otkad pratiš tenis, Safin je bio tu sve vrijeme, ali u isto i nije bio. Povrede, luda glava, osporavanje nekih turnira tipa Wimbledon i priče da je trava za krave i još mnogo stvari vezanih za njega, mogao bi pisati do sutra. Veliki talenat koji je zaslužio mnogo više od 2 GS.

        Comment


        • Bojana mozes naravno 16>8 to stoji to je matematika......Naravno ako li Novak i osvoji toliko to smo hipoteticki rekli....
          Svaka mu cast sto ima motiva.....
          Ali opet kazem konkurencija je ludackaaa i barem 5 puta jaca nego li u periodu do 2006 god... ;)
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Originally posted by BOKI1969 View Post
            ako pravilno cenim tvoja razmisljanja NOVAK u narednih 5 godina koliko ce verovatno vladati osvaja sve GS AU KOLIKO LI JE TO?
            Postoji jedan mali problem, Djokovic nece moci da izdrzi da trci 5 godina kao sto sad trci, on ipak ima 24 godine.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by Indigo View Post
              Bojana mozes naravno 16>8 to stoji to je matematika......Naravno ako li Novak i osvoji toliko to smo hipoteticki rekli....
              Svaka mu cast sto ima motiva.....
              Ali opet kazem konkurencija je ludackaaa i barem 5 puta jaca nego li u periodu do 2006 god... ;)
              ma 100000 puta je jaca...
              ni sama ne znam zasto sam potrosila sat vremena, kad je za vas Djokovic izmislio tenis, a Fed je samo bio srecan sto je bas to godiste...
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Марат је стварно био лудак...
                А кад почне да ломи рекете,само се питаш да ли ће да му остане неки читав којим ће да заврши меч...
                Забибери ударац момче!!!
                http://www.youtube.com/watch?v=__jLJE3T4XQ&NR=1

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Postoji jedan mali problem, Djokovic nece moci da izdrzi da trci 5 godina kao sto sad trci, on ipak ima 24 godine.
                  Nece biti potrebe za tim vecina ce gubiti jos u svlacionici a spremace se za GS kao i Roger u njegovo vreme koje je nazalost proslo

                  Comment


                  • Originally posted by ClayWarrior View Post
                    Trebalo im je malo vremena da se zagreju ali su poslednja dva seta bila nesto strasno.. Marat u svom poslednjem velikom izdanju

                    Nalbandian je napravio veliki preokret na Masters kupu ali po suvom kvalitetu verujem da taj mec ne moze prici mecu Rafe i Federera na Vimbldonu ali pre svega, po mom misljenju, u Rimu 2006. jer je ono bio vrhunac igre na sljaci i tenisa uopste

                    Agasi protiv Hjuita na US Openu 2002. pa zatim Rodik protiv Nalbandiana godinu dana kasnije.. Gaske protiv Rodika na Vimbldonu 2007. ili Djokovic protiv Nadala u Madridu

                    Bilo je tu svega

                    Kad smo kod šljake, Nadal-Coria takođe u Rimu i Ferrero-Kuerten na RG, sad bem li ga ne znam je li u prošloj deceniji, mrzi me provjeravati.

                    Comment


                    • Originally posted by Софроније View Post
                      Марат је стварно био лудак...
                      А кад почне да ломи рекете,само се питаш да ли ће да му остане неки читав којим ће да заврши меч...
                      ZEC jedan mec ppredao jer nije imao sa cim da igra

                      Comment


                      • Ovo mi je bas bilo zanimljivo, lista najbolje rangiranih mladih igraca 2005...samo neki su uspeli... ovi od 17 godina su strasni...
                        http://stevegtennis.com/data/05agerank.txt
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • нисам то знао...
                          Забибери ударац момче!!!
                          http://www.youtube.com/watch?v=__jLJE3T4XQ&NR=1

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG
                            za ovaj bold pa x100000000

                            a za ovu pricu o slaboj eri, mogu samo da se nasmejem...
                            ja isto tako mogu da kazem da trenutno Djokovic nema protiv koga da igra osim mozda Nadala, posto je Marej psihicki slab, Federer je mator i spreman za penziju (to su vase reci), a ostatak top 10 je presmesan, dovoljno je sto je jedan Almagro bio u top 10....

                            Comment


                            • Originally posted by Софроније View Post
                              нисам то знао...
                              U novembru 2000. je bio primoran da preda meč 2. kola na Samsung Openu u Brajtonu nakon što je polomio sva tri reketa.

                              - Nemam više s čime da igram - rekao je pre nego što je predao meč.

                              http://www.youtube.com/watch?v=KdzqW...layer_embedded
                              Last edited by BOKI1969; 01-06-11, 00:50.

                              Comment


                              • Kada se sastanu Safin i Zec, to je prštalo na sve strane. Bio je još jedan "ludak" Tarango, samo kada pomislim na njega lud je bio u igri ljevicom kad stane da poteže, lete loptice ne vidiš ih ali isto tako kada stane da baca rekete na sve strane. Ako se ne varam dva puta je napustio meč, malo je falillo da dođe do fizičkih obračuna sa sudijom, ali što on ne stigne, stigne žena pa napadne sudiju Koje su to scene bile, treba potražiti to sve na youtube.

                                Comment

                                Working...
                                X