Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tomas je odlucio da se vrati u Davis cup, igrace protiv Francuske.

    Comment


    • Cisto iz znatizelje - koliko meceva ste odgledali ove sezone u kojima su obojica ucesnika bili raspolozeni za igru i odigrali kvalitetan mec?
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Ja dva Ako malo spustim kriterijume onda tri .... Ali nisam nesto puno meceva ispratio (barem ne onoliko koliko obicno ispratim do RG-a)
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Znao sam da neces napisati koji su to, jer nisam lepo pitao. Koja dva tri?
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Da su obojica bili bas raspolozeni ne mogu se setiti. Mozda jedan raspolozen, a jedan tako-tako? Sveukupno bas prosecan tenis do sada, sa ponesto dobrog tenisa.

            Comment


            • Zna se ko je dobio WC za RG, glavni zreb i kvalifikacije:

              Wild cards announced for main and qualifying draws

              Kirgios dobio za glavni zreb, a Kokinakis za kvalifikacije
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • AO, RG i USO izmedju sebe podijele po 1 WC...takav je dogovor...dok je Wimbledon i tu unikat

                Comment


                • Originally posted by prskaj View Post
                  Znao sam da neces napisati koji su to, jer nisam lepo pitao. Koja dva tri?
                  Djokovic-Vavrinka AO, Nadal-Anduhar Rio (taj mi je ako spustim kriterijume), Dimitrov-Gulbis Meksiko.
                  Mogu da ne cepidlacim pa da nabrojim jos koji, na primer par meceva Dolgopolova i u IW kada se Gulbio "osvetio" Dimitrovu, i jos koji Fonjinjijev mec ...
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Azarenka propušta RG

                    Last edited by Lord Aleksoni; 19-05-14, 03:37.

                    Comment


                    • Uh dragi moji ljudi, danas sam konacno smogao snage da odem na teniske terene gde sam nekada davno pikao tenis, gde je nekada JJ igrala turnir Paja patak... Sljakasti tereni kraj Morave u Cacku... srce mi je stalo na trenutak...uploadfromtaptalk1400530550193.jpguploadfromtaptalk1400530577977.jpguploadfromtaptalk1400530619601.jpguploadfromtaptalk1400530648701.jpguploadfromtaptalk1400530698472.jpguploadfromtaptalk1400530735905.jpg

                      SMS na 1003

                      Comment


                      • bas tuzno izgleda

                        Comment


                        • Strasno, mene je zeludac zaboleo...

                          SMS na 1003

                          Comment


                          • Nema vise Stanislava
                            Pod stare dane promenio ime u Stan
                            https://www.google.rs/url?sa=t&rct=j...hklKguR61wtk5A
                            sigpic

                            Comment


                            • I jos mu je R u prezimenu necujno
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Originally posted by pecaros View Post
                                Nema vise Stanislava
                                Pod stare dane promenio ime u Stan
                                https://www.google.rs/url?sa=t&rct=j...hklKguR61wtk5A
                                Po meni skroz bolesno.

                                SMS na 1003

                                Comment

                                Working...
                                X