Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by SonjaFan View Post
    Iznenađuje me da si tek sad obratio paznju na to
    Meni se cini da se stalno prica o Sinsinatiju... upravo zbog toga sto je to zadnji Masters 1000 koji Noletu fali
    Ako Nadal sad uzme titulu u Majamiju njemu fali samo Paris za "golden Masters". Znaci obojica ove godine imaju sansu.
    Zar Nadalu ne fali i Shanghai, ili sam se ja zeznula
    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Nisi bas shvatila Sonjice, ne gledaju oni to, vec da jedan teniser na svetu u odredjenom trenutku ima svih 9 mastersa, znaci da za odredjeni preiod od godinu dana samo jedan covek osvoji svih 9 masters turnira. Shvatas: 9 uzastopnih mastersa. A to je prilicno zajebana stvar. Verovatno u svetskom tenisu i najzajebanija...
      Izvini

      proud:
      Ne treba mu Sanghaj, to je ekvivalent nekadasnjeg Madrida.

      P.S: Meni dovoljno da Nole osvoji svih 9 Mastersa i da postane prvi igrac koji je to uspeo Ne mogu da zamislim da osvoji svih 9 uzastopno A i ne treba, bolje da se cuva za Slemove
      Last edited by Zzz; 28-03-14, 17:05.

      Comment


      • Originally posted by SonjaFan View Post
        Izvini

        proud:
        Ne treba mu Sanghaj, to je ekvivalent nekadasnjeg Madrida.
        Nista, nista. I treba mu Sangaj Sonja Jeste da je to ekvivalent nekadasnjeg Madrida, ali taj turnir nema u svojoj kolekciji mastersa. Znaci fali mu Majami i Sangaj (od TRENUTNIH mastersa koji postoje). Ne znam ima li Pariz, mrzi me da proveravam, mislim da mu i on nedostaje ...
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • WTF , postavice Strikan sljaku jedared, ne zvao se on Strikan
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Nista, nista. I treba mu Sangaj Sonja Jeste da je to ekvivalent nekadasnjeg Madrida, ali taj turnir nema u svojoj kolekciji mastersa. Znaci fali mu Majami i Sangaj (od TRENUTNIH mastersa koji postoje). Ne znam ima li Pariz, mrzi me da proveravam, mislim da mu i on nedostaje ...
            Pa zar moras da proveravas Paris iako sam ti napisala u prethodnom postu:
            Originally posted by SonjaFan View Post
            Ako Nadal sad uzme titulu u Majamiju njemu fali samo Paris
            ?

            Mislim da mu zvanicno ne fali Sanghaj...ali moguce da gresim

            Comment


            • Izvini Sonja, nije da nemam poverenja u tebe vec mi je promaklo da si to napisala .
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Ne fali Nadalu Shanghai, jer se tada igrao Madrid, a imao je i Hamburg na cije mjesto je presao Madrid posle, njemu fale Miami i Paris.
                sigpic

                Comment


                • Ok. to, ali svakako Shanghai kao trenutni masters nikada nije osvojio!
                  * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                  * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                  NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                  Comment


                  • Ali opet nema pehar iz Sangaja. Ima Madrid na hardu i na sljaci, ali ajde da kazemo da je to ekvivalent za Sangaj ...
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Ima on taj Masters, Madrid se igrao na betonu, zamijenio ga je Shanghai kad je zavrsio sa domacinstvom Masters Cupa tada. Nadal nema ni WTF, ali mu se taj Masters racuna kao da ga ima. Hamburg je onda izgubio status Mastersa, a na mjesto njega je upao Madrid kao Masters na sljaci.
                      Nadalu fale dva Mastersa da bi kompletirao kolekciju, Djokovicu jedan.
                      sigpic

                      Comment


                      • realno je da nadal uzme majami, ovaj ili neki od narednih...nebitno.....kao sto je realnost da i novak uzme sinsinati.
                        e bersi mu je vec problem. dvorana, kraj sezone.......isto kao sto federer moze da se slika sa rimom ili monte karlom.

                        Comment


                        • Intervju sa Delpom, ali na francuskom:

                          http://tennistrotteur.com/2014/03/28...ours-presente/

                          ovo je odatle:
                          Adeline Auger ‏@adel1609
                          Del Potro news: not to come back before 2015 after wrist surgery. Talks about fear of retiring earlier than expected
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Ma igrace on jos, sto da propusti sansu da zaradi jos koji evro. A sto kaze shminka, levi zglob ce lakse zaleciti nego desni.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Intervju sa Delpom, ali na francuskom:

                              http://tennistrotteur.com/2014/03/28...ours-presente/

                              ovo je odatle:
                              Malo prevoda...operacija ovog puta kompliciranija nego prethodna, za 15 dana sledi prva procena, povreda trazi duzi oporavak, ne pre 2015 kada se menjaju prioriteti jer opet pocinje odnovo, o povlacenju ne pomislja, ali to je neki strah koji ga normalno prati. Ostalo kratak rezime prethodne povrede.

                              Comment


                              • Ana Mitrić izveštava:

                                Bob Bryan calls it "criminal" there's so little tv coverage of doubles. Why not "a camera in the back just rolling, live stream taping"?

                                "It doesn't take much. I'll pay for the videotape. You know, I'll put my friend back there with the camera or whatever."

                                Mike Bryan adds: "​It's tough in the US to have that go out to a major network, but I know a TV station in Colombia would have picked it up"

                                Both Bryan brothers think that live streaming doubles finals on the internet is the least the ATP & major tournaments can do.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X