Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Tacno je to,ali je Gilbert rekao da ne moze s njim da radi,da je lijen,nisu bili u dobrim odnosima,nije imao strpljenja cini mi se,Andy je cudan tip ;)

    Speaking for the first time about Murray since the Scot’s decision to dump him as coach, Gilbert said in the Guardian: “He doesn't live an outlandish life and he has got to be the only Scottish guy ever who doesn’t drink. His idea of a great time is studying his opponent’s play on DVDs.

    “And then he plays video games seven hours a day. So if he is not playing video games or playing tennis, he is with his girlfriend.
    sigpic

    Comment


    • #77
      Originally posted by Vladan View Post
      Mozda je jednostavno prvoaprilska sala
      Stvarno moguce...ja i zaboravio da je april...al im i nije neka. onda

      Zhelimo mu sve najbolje...iako chovek nije renomiran...
      “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
      Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

      Comment


      • #78
        Tesko da je ovo sala.

        Comment


        • #79
          Originally posted by bojanaBG View Post
          Ziko, niko od nas nije reagovao zato sto vi analizirate njegovu igru, nego zato sto su neki ovde analizirali, a bolja je rec pljuvali i hejtovali njegovo ponasanje na terenu i van njega.
          Ali ja stvarno ne vidim problem u tome ako neko kaze da mu se ne dopada njegovo ponasanje na terenu,sta je tu lose? Meni se ne dopada pravio se flegman 5 godina i posle toga pokazao nesto sasvim drugo i mislim da nije toliki dzentlman kolikim ga pretstavljaju....A to da je neko rekao da on nije vrhunski teniser apsolutno nije tacno,jer je to u najmanju ruku nelogicno...Da se ne izrazavam grublje...Barem ja nisam ako govorim u svoje ime a cini mi se da nisu ni drugi...Dakle bravo za titule,bravo za karijeru,ali dozvolite nekome da kaze da mu Federer nije simpatican i to je to...
          sigpic

          Comment


          • #80
            Originally posted by Denzel80 View Post
            Ali ja stvarno ne vidim problem u tome ako neko kaze da mu se ne dopada njegovo ponasanje na terenu,sta je tu lose? Meni se ne dopada pravio se flegman 5 godina i posle toga pokazao nesto sasvim drugo i mislim da nije toliki dzentlman kolikim ga pretstavljaju....A to da je neko rekao da on nije vrhunski teniser apsolutno nije tacno,jer je to u najmanju ruku nelogicno...Da se ne izrazavam grublje...Barem ja nisam ako govorim u svoje ime a cini mi se da nisu ni drugi...Dakle bravo za titule,bravo za karijeru,ali dozvolite nekome da kaze da mu Federer nije simpatican i to je to...
            Bravo care, forsira se prica da svako ima svoje misljenje i da svacije treba ceniti, a cim neko pomene da ne simpatise Federera odmah pojedini clanovi dizu paniku, sram te ono, sram te ovo...msm vec sam rekao da svako tumaci negoka ili nesto na svoj nacin, onako ili ovako, mac sa dve ostrice, ali kada je vec tako budimo ljudi i dopustimo drugome da kaze ono sto misli,a ne da, ukoliko nam se to ne dopada ili je protiv naseg miljenika, odmah napadnemo istog, da ga kritikujemo i omalovazavamo, te da u nedostatku argumenata se vadimo na njegovo poznavanje ili nepoznavanje gramatike...inace nemam nista protiv tog Federera, cak mislim da ce isti pobediti vcrs, kao ni protiv ikoga ovde, ali sto se toga tice na tvojoj sam strani, slazem se!
            Htedoh reci i mene je to nekoliko puta iznerviralo, a tek sam par dana na forumu!

            Comment


            • #81
              Pa cekajte brani li vam neko da kazete,brise li vam neko postove?Ne shvatam o cemu se radi?Ali ipak malo je ruzno placljivko i sl. za mene
              Postovi su samo ovdje prebaceni jer im nije mjesto u turnirskoj temi,to je sve ;)
              sigpic

              Comment


              • #82
                Pa uopste mi nije jasno zasto neko ocekuje da svi moraju da vole Svajcarcevo ponasenja na terunu i van njega,ja jednostavno ne volim i to je to... Ja koji sam iz Srbije svaki dan slusam u svom okruzenju kako neko blati tenisere iz nase zemlje,a ne smem ovde gde je predvidjeno mesto za te teme da napisem nesto protiv Svajcarca...Ma ajde...
                sigpic

                Comment


                • #83
                  Niko to ne ocekuje,kao sto vidis ovdje ima mnogo Roger-ovih navijaca i oni ce stati u njegovu odbranu sto je i logicno zar ne,pa forum je,ovdje smo da bi diskutovali i sukobljavali misljenja ;)
                  sigpic

                  Comment


                  • #84
                    Originally posted by Vladan View Post
                    Pa cekajte brani li vam neko da kazete,brise li vam neko postove?Ne shvatam o cemu se radi?Ali ipak malo je ruzno placljivko i sl. za mene
                    Postovi su samo ovdje prebaceni jer im nije mjesto u turnirskoj temi,to je sve ;)
                    A za to plazljivko to sam ja napisao i odmah ispod toga sam napisao da se salim i da to nikako nisu argumenti zbog kojih nikog volis ili ne...Dakle sala je bila u pitanju,meni je to smesno jer te price cujem u kafani od nekih matoraca koji odgledaju jedan mec godisnje...Dakle Sala mala...
                    sigpic

                    Comment


                    • #85
                      Originally posted by Vladan View Post
                      Pa cekajte brani li vam neko da kazete,brise li vam neko postove?Ne shvatam o cemu se radi?Ali ipak malo je ruzno placljivko i sl. za mene
                      Postovi su samo ovdje prebaceni jer im nije mjesto u turnirskoj temi,to je sve ;)
                      Druze, nisi me razumeo, nisam rekao da ne sme, msm ja jos nisam primetio da je neko zbog toga sankcionisan, da mu je post obirisan i slicno, dakle svaka cas, vec to da na ovom forumu cim se pomene ime Federera u bilo kom negativno kontekstu, par clanova "skace" kao da je receno nesto o njihovoj licnosti, i namerno ili ne, direktno ili indirektno, omalovazavaju tog clana koji je samo izneo svoje misljenje, a to je "ne svidja mi se Federerovo ponasanje"!
                      Originally posted by Denzel80 View Post
                      Pa uopste mi nije jasno zasto neko ocekuje da svi moraju da vole Svajcarcevo ponasenja na terunu i van njega,ja jednostavno ne volim i to je to... Ja koji sam iz Srbije svaki dan slusam u svom okruzenju kako neko blati tenisere iz nase zemlje,a ne smem ovde gde je predvidjeno mesto za te teme da napisem nesto protiv Svajcarca...Ma ajde...
                      Druze, iskreno ja ga ne mrzim, cak sta vise i gotivna je faca na neki svoj nacin, ali jednostavno me malo nervira to sto clanovi koji navijaju za njega (a u vecini su) ne dozvoljavaju da se nista napise o tom liku na forumu...pa ljudi ovo je forum, svako prica sta misli i kako misli, naravno u skladu sa pravilima, a nisam video da u pravilima pise ne sme se pricati u negativnom kontekstu o Rozeru Federeru, prosto i jednostavno...podrzavam te i ako nesto sa moje stranie nije u redu sto se pravila tice zbog tebe sam spreman cak i da trpim posledice!

                      Comment


                      • #86
                        Pa Roger-ovi navijaci ce ga braniti,sto je nekako i normalno,jer da nema toga onda ne bi bilo ni diskusije
                        Isto kao sto cu ja braniti Novaka
                        sigpic

                        Comment


                        • #87
                          Ma kakve posledice,sve je pod kontrolom,nego sad ce nama Nole da pocne pa ako Bog da i do nedelje sve bude po planu imamo da likujemo ovde 10 dana
                          sigpic

                          Comment


                          • #88
                            Lepo je shto se vode diskusije,pa cu ja malo da zabiberim..

                            Shto se mene tiche kako se ko ponasha na terenu i van njega je irlevantno jer nikada u poptunosti to necemo znati.Naravno,ako se neko dere na linijskog sudiju,psuje,raspravlja se i odugovlachi,naravno da mi se to ne svidja i da se treba kazniti.Videli smo vec nekoliko igracha koji su imali takve momente nekulture,ukljuchujuci i uobichajene mezimce,ali ako bismo onda stalno gledali ko se kako ponasha,ko kakvu zhenu ima i shta sa njom radi na terenu,van njega,onda kad se ko i kako nerivra i shalje prezrive poglede suparniku,shtabu,sudijama svi bismo shvatili da su svi nekulturni u manjoj ili vecoj meri.Posao im je da igraju tenis,nash da gledamo i navijamo i podrzhavamo dobru igru.Ako bismo teniski teren gledali kao ispovedaonicu 'greha' ko zna na shta bismo sve naishli,a uveliko i nailazimo.Meni bi bilo neprijatno da igram protiv igracha koji je naposovao sve shto se napsovati mozhe,bez obzira na to kome je upuceno.
                            Poenta bi bila da ako me jedan teniser nervira zbog ponashnja na terenu,mora da me nervira i drugi zbog iste stvari.
                            Ako ima ruzhnu zhenu i nosi naochare i ima chudan trzaj noge pri servisu,to me ne interesuje jer bi to bilo simpatisanje ili nesimpatisanje u zavisnosti od toga jel mi se to svidja ili ne.Ruzhna zhena mi se verovatno ne bi svidjala
                            “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
                            Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

                            Comment


                            • #89
                              Pa pazi sad opet meni vise zasmeta kada mi necije celokupno pretstavljanje ne odgovara,nego kada neko ima jednu reakciju koja mi se ne dopadne,a 100 drugih postupaka na mestu... A kao drugo ja nisam u stanju da volim nekoga cije mi ponasanje i van terena ne odgovara...Tako isto i za fudbalere i sve ostale sportiste... Ti bi mogao da volis Balotelija!? Salim se naravno,on je mnogo radikalan primer ali shvatio si sta sam hteo reci...
                              sigpic

                              Comment


                              • #90
                                Originally posted by Nyman-Nemanja View Post
                                Lepo je shto se vode diskusije,pa cu ja malo da zabiberim..

                                Shto se mene tiche kako se ko ponasha na terenu i van njega je irlevantno jer nikada u poptunosti to necemo znati.Naravno,ako se neko dere na linijskog sudiju,psuje,raspravlja se i odugovlachi,naravno da mi se to ne svidja i da se treba kazniti.Videli smo vec nekoliko igracha koji su imali takve momente nekulture,ukljuchujuci i uobichajene mezimce,ali ako bismo onda stalno gledali ko se kako ponasha,ko kakvu zhenu ima i shta sa njom radi na terenu,van njega,onda kad se ko i kako nerivra i shalje prezrive poglede suparniku,shtabu,sudijama svi bismo shvatili da su svi nekulturni u manjoj ili vecoj meri.Posao im je da igraju tenis,nash da gledamo i navijamo i podrzhavamo dobru igru.Ako bismo teniski teren gledali kao ispovedaonicu 'greha' ko zna na shta bismo sve naishli,a uveliko i nailazimo.Meni bi bilo neprijatno da igram protiv igracha koji je naposovao sve shto se napsovati mozhe,bez obzira na to kome je upuceno.
                                Poenta bi bila da ako me jedan teniser nervira zbog ponashnja na terenu,mora da me nervira i drugi zbog iste stvari.
                                Ako ima ruzhnu zhenu i nosi naochare i ima chudan trzaj noge pri servisu,to me ne interesuje jer bi to bilo simpatisanje ili nesimpatisanje u zavisnosti od toga jel mi se to svidja ili ne.Ruzhna zhena mi se verovatno ne bi svidjala
                                Ok, ali ne treba nikoga vredjati zbog toga sto ima drugacije misljenje o nekom teniseru....iskreno ima tenisera koje ne gotivim, ali su u manjini, protiv tog Federera nemam nista cak mi je i gotivan, kao sto rekoh...pricam o postovanju tudjeg misljenja, ovde je denzel ako dobro porcitas napadnut zbog toga sto ne gotivi RF, pa je rasprava isla dotle da je jedan clan poceo da pise o tome kako ovaj zna ili ne gramatiku, kakve to veze ima sa temom? to zelim reci ;)
                                I evo da vise ne spamujem temu nebitnim postovima, jer definitivno nisu u vezi sa temom vec se dizen na neki drugi nivo rasprave ja ovim postom prekidam, naravno do sledece slicne...heheheh

                                Comment

                                Working...
                                X