Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ljubicic amazing pill:"Head to head and stats are like the bikini.U can see a lot but not the most important things"

    Ljubo je car...hahahha
    sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

    Comment


    • Originally posted by AIRBORNE View Post
      @Vladane,poznajem tvoj sarkazam ali brate,zasto bi imao problema.Zasto ne moze Novak da kaze ono sto misli?
      Pa jos bi gore bilo da izjavi ono sto ne misli,bar ja to tako vidim.
      Moze, ali mora takticnije. Volim ja Novaka bas zbog svega ovoga, ali da je pametno mislim da nije. Preostar je, bio je preostar i kod Armstronga na pocetku godine iako se ja slazem sa njim ali mora da uci od Federera i Nadala neke stvari. Novak je iskreniji, cesto sto na um to na drum, to se meni svidja, ali ne mislim da je pametno.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by MarRF View Post
        Ljubicic amazing pill:"Head to head and stats are like the bikini.U can see a lot but not the most important things"

        Ljubo je car...hahahha
        To on kopira Bojanu

        Comment


        • Rafa says he and Stan have good relationship: "That's why I told Toni to stop because the relationship is more important than any match."

          Thats a lie

          Comment


          • Originally posted by straxx90 View Post
            Rafa says he and Stan have good relationship: "That's why I told Toni to stop because the relationship is more important than any match."

            Thats a lie
            Kakav car!!!
            Originally posted by gokara
            Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

            Comment


            • Prskaj, Amneziak i Prototajp.. dajte ljudi bilo koju temu, sta god vam padne na pamet a da se ne pominju igraci za koje dise ovaj podforum

              Ovako otprilike izgleda moja lista 15 najboljih igraca Masters 1000 serije bez titule + Fabris Santoro (skor, finala, 1/2, 1/4)

              Code:
              Yevgeny Kafelnikov    / 117-77  / 5 / 18 / 25
              Juan Martin Del Potro / 73-38   / 3 /  9 / 15
              Richard Gasquet       / 91-67   / 3 /  7 / 14
              Mardy Fish            / 69-59   / 4 /  6 /  9
              Fernando Gonzalez     / 86-67   / 1 /  8 / 13
              Radek Stepanek        / 89-79   / 2 /  6 / 10
              Stanislas Wawrinka    / 93-63   / 2 /  4 / 12
              James Blake           / 83-68   / 2 /  3 / 11
              Todd Martin           / 84-63   / 1 /  4 / 11
              Nicolas Kiefer        / 87-83   / 1 /  4 /  9
              Gilles Simon          / 80-63   / 1 /  3 / 10 
              Jonas Bjorkman        / 66-88   / 1 /  5 /  9
              Jiri Novak            / 71-66   / 1 /  5 /  7
              Dominik Hrbaty        / 65-77   / 2 /  2 /  7
              Gael Monfils          / 53-48   / 2 /  3 /  8
              
              Fabrice Santoro       / 120-108 /   /  2 / 15
              Mislim da bih Gaskea mogao da stavim ispred Delpa, skoro 20 pobeda vise ipak neutralise razliku od 2 1/2. Ostali su verujem poredjani kako treba, Fabris ih sve sije kada su u pitanju pobede ali ima nepremostiv minus zbog skora u cetvrtfinalnim mecevima
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Clay, ti si listu pravio iskljucivo po njihovom ucinku na mastesima, ne po igrackim kvalitetima?
                Ako je tako onda je odlicna lista .....
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Clay, ti si listu pravio iskljucivo po njihovom ucinku na mastesima, ne po igrackim kvalitetima?
                  Ako je tako onda je odlicna lista .....
                  Ne ne, samo Masters 1000 serija. Uhvatio sam sve igrace koji su igrali u Masters 1000 1/2 http://www.sportklub.info/forum/show...l=1#post878883 i od njih stotinjak koji nisu uzeli titulu sam probrao ovih 15 + Madjionicar
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Tako sam i mislio, lista je odlicna, samo nikako ne kontam kako Kafenjikov nikako nije uspeo da uzme barem jedan masters
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • To niko ne konta! Pre pocetka analize znao sam da je sigurno najbolji igrac koji nema trofej ali nisam imao pojma da je ovoliko puta stizao do 1/2, a sve dzabe. Sada mi ostaje da o svakom napisem po par recenica, a o njemu svakako najvise, da se vidi u kom finalu je bio najblizi. Onda prevod na engleski pa objavljivanje na PeRFecttennis-u

                      Zamisljam kolicinu histerije na forumu kada bi neki od miljenika dosao do skoro 120 pobeda, igrao 5 finala i 18 1/2 a da ne podigne trofej.. svakog dana bi se slusalo kako je ovo najvece tenisko doba ikada, i da treba da uzivamo dok traje
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by ClayWarrior View Post
                        Prskaj, Amneziak i Prototajp.. dajte ljudi bilo koju temu, sta god vam padne na pamet a da se ne pominju igraci za koje dise ovaj podforum

                        Naldanbian vs Federer 2005

                        Pa ne znam, pada mi na pamet ucinak No 1 koliko su osvojili kad su postali No1 a koliko kad nisu bili na toj poziciji ( za Feda nema smisla raditi to ).
                        I ima jedna tema koja me mnogo zanima ali je isuvise opsirna. A to je pocetak devedesetih, vreme za koje ja smatram kvalitetnijim i meni licno mnogo zanimljivijim nego vreme 2000+
                        Znaci rivalstva Agasija, Samprasa, Edberga, Bekera, Ivanisevica itd kao i njihovi poceci , znaci da li su morali da se sastaju na GS sa matorim magovima ove igre - Borg, Mekinro, Konors i kakvo im je iskustvo donelo to. Kao i osvrt na razlicite podloge i npr kako je Sampras maltene preskakao sezonu sljake. To je meni jedan prelep period a pritom je sjajno dokumentovan jer svi znamo da je od 1990 sve zabelezeno maltene perfektno a i mogu se naci snimci.

                        Pretpostavljam da nemas vremena za sve ovo, tako da moras mi malo suziti izbor da izaberemo neku konkretnu temu da je obradis a da je zanimljiva i da ti ne treba vise od par dana da je zavrsis. Al verujem ja da ti imas dosta u rezervi odakle da izaberes

                        Btw svaka cast za listu, zao mi je samo sto Mardy i Jevgenij nisu osvojili neku titulu, za ove ostale me zabole
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Uradicu taj mec sigurno do kraja godine

                          Uhvatio sam da radim finale Vimbldona 1996. ali koliko je Krajicek ubijao servisom i forhendom sumnjam da cu imati sta mnogo da analiziram, mec je vise obelezila golotinja pre pocetka




                          Nemam ja vremena skoro ni za sta, ali ako bih o necemu voleo da pricam onda je to period pocetka 90-ih. Ako se ne varam imam analize finala AO iz 1992. i 1993. u koja sam se zaljubio, zatim finale Masters Kupa 1990. i Vimbldona 1992. Bice toga jos, mada bi najzanimljivije bilo neko poredjenje po podlogama. Imamo Agasija koji 1992. osvaja Vimbldon a da mu se par godina pre toga uopste nije islo na turnir, i Samprasa koji je u Rimu 1989. protiv Agasija izgledao kao beznadezan slucaj na sljai, da bi takodje par godina kasnije dosao do vrednog 1/4 Rolan Garosa. O dvoranskom tenisu da i ne pricamo

                          Mozda uhvatim slobodnu nedelju u fabrici krajem meseca, tad bi svakako valjalo pricati o svemu ovome
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • duhovita porodica

                            Bernard Tomic can be the Next Rod Laver
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • неће он бити ни Р од Рода Лејвера

                              Comment


                              • Skromni nam je Rafa: http://www.profesionalnitenis.com/na...erer-i-lejver/

                                Comment

                                Working...
                                X