Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • zrtva...da bi pokazali da nema zezanja u tenisu morali su nekog da razapnu...a mi Srbi smo bas pogodni za to...

    Comment


    • Mučno mi bilo u stomaku dok sam ono čitao, mučno

      Comment


      • Ne mogu ni da zamislim kako se on sada osjeća, propade mu karijera totalno, suze su mi krenule dok sam čitala ovaj tekst
        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

        Comment


        • Bez prava žalbe!!!
          Originally posted by gokara
          Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

          Comment


          • I Cilic misli da mu je naneta nepravda: http://www.index.hr/sport/clanak/pog...ma/709864.aspx

            Comment


            • Originally posted by SaleRado View Post
              zrtva...da bi pokazali da nema zezanja u tenisu morali su nekog da razapnu...a mi Srbi smo bas pogodni za to...
              Nisam neko ko veruje da su se svi okomili na nas zbog nas, vec zbog novca do kog je ovde zadnjih godina bilo lako doci zbog opsteg haosa, a i slicne stvari se u nesto drugacijem formatu rade i u drugim mestima na svetu. Medjutim, primer Viktora i Cilica stvarno su me naterali da malo preispitam taj stav... Nije da cu ga promeniti, ali stvarno je situacija zbog koje se covek mora dobro pocesati po glavi... Vadjenje na zakone i propise i svojevrsnu formu presedana u slucaju Cilica ostavljam onima koji to izucavaju, meni je to licno uvek bilo odbojno. Rupe u zakonu treba da trazi i eksploatise pojedinac, a ne da ih sud tumaci kako mu odgovara od situacije...

              Comment


              • Originally posted by Niki View Post
                I Cilic misli da mu je naneta nepravda: http://www.index.hr/sport/clanak/pog...ma/709864.aspx
                Ali najjaca izjava povodom povratka je "Rafael Nadal mi je odmah pruzio podrsku" ROFL ...
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Živa istina, javno je davao istu.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...&nav_id=774067

                    Svaka čast Novaku na ovakvoj izjavi
                    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Ali najjaca izjava povodom povratka je "Rafael Nadal mi je odmah pruzio podrsku" ROFL ...
                      Dobro podrsku su mu pruzili i Federer i Murray, kao sto stoji, ali pretpostavljam da ti mislis da ga Rafa najbolje razume.

                      Comment


                      • Originally posted by Niki View Post
                        Dobro podrsku su mu pruzili i Federer i Murray, kao sto stoji, ali pretpostavljam da ti mislis da ga Rafa najbolje razume.
                        Ma ja to onako samo mi simpaticno A vidis dokazali su da Marin u stvari nista (ni svesno ni nesvesno) nije ni uzeo, tako da je u pitanju bila gruba greska ...
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • http://uk.eurosport.yahoo.com/news/t...0006--ten.html

                          Griša najavljuje GS sljedece godine

                          Comment


                          • Hrabra Novakova izjava, mozda i glupa. Mogao bi imati problema u buducnosti.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by shminka View Post
                              http://uk.eurosport.yahoo.com/news/t...0006--ten.html

                              Griša najavljuje GS sljedece godine


                              Biće mu dovoljno za početak da ponegde prođe u drugu nedelju.
                              sigpic

                              Comment


                              • Novakova izjava tacno govori da mu je svega preko glave. Pre je mozda umeo i da precuti ali sada se ipak jasno vidi sta rade... Da se Viktor zaista dopingovao pa da razumem kaznu. Ali ovako bez ikakvog dokaza za doping... Nepravda.
                                sigpic

                                Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                                Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                                Without error there can be no brilliancy.

                                Comment

                                Working...
                                X