Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • jel moze neko da mi nadje koja je bila kvota na ovogodisnjem finalu Rolland Garrosa: Nadal-Ferrer ?

    Comment


    • Lepa priča za početak dana o legendarnom Konorsu i još ponešto
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by nikola_bg View Post
        jel moze neko da mi nadje koja je bila kvota na ovogodisnjem finalu Rolland Garrosa: Nadal-Ferrer ?
        1.11 prema 6.96
        SignaturE se cheka ...sigpic

        Comment


        • Ajde CW, molim te (ili ko god moze), izlistaj mi tenisere sa najvise TOP10 pobeda. Sad me cssr asocirao, Noleo usao u drustvo sa 100 pobeda
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • 1.Role
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              1.Role
              Sutra smanjujemo razliku
              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • Bojim se da tu niko ne moze dati tacan podatak, ovo je sve sto imamo ali treba uzeti sa debelom rezervom igrace koji su igrali pre 1990. http://www.atpworldtour.com/Reliabil...reer-List.aspx

                Posto je Delpo izgubio u Parizu mogu da zavrsim analizu 10 (ili 15) najboljih igraca Masters 1000 serije koji nisu osvojili trofej te kategorije. Suzio sam izbor na samo 100 igraca ()) pa cu veceras napraviti uzi filter od 30 najboljih pa da onda izmedju njih odaberem 10 ili 15, s tim sto je Kafeljnikov daleko ispred svih i nikako mi nije jasno kako mu se bar jedna nije omakla
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • Originally posted by ClayWarrior View Post
                  Bojim se da tu niko ne moze dati tacan podatak, ovo je sve sto imamo ali treba uzeti sa debelom rezervom igrace koji su igrali pre 1990. http://www.atpworldtour.com/Reliabil...reer-List.aspx
                  E na to sam mislio, hvala ti. Znam da je nemoguce znati za ove od pre 1990
                  Originally posted by ClayWarrior View Post
                  s tim sto je Kafeljnikov daleko ispred svih i nikako mi nije jasno kako mu se bar jedna nije omakla
                  Zezas? Nema nijednu? Sad cu to da proverim ne verujem ti
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Vid stvarno, 6 finala sve pogubio. A stvarno sam mislio da je uvatio koju jer mi ostalo u secanju njegovo ime kad sam gledao osvajace tj finala Masters titula.

                    Covek uzeo 26 titula u 4 razlicita grada
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • 1/2 na drugom turniru koji je uopste igrao, i finale na trecem, ali sve dzaba. Ukupno 5 finala na razlicitim podlogama i uslovima, 18 1/2 i 25 1/4!! Zamisli da 18 puta dodjes na dva meca od trofeja i sve procerdas, nesto slicno Bekeru i sljaci

                      Ne verujem preterano ATP bazi, ali bi bilo dobro da su bar od leta 1984. i pocetka nedeljnog rankinga uracunate sve pobede, mada sumnjam. Osnovni problem je sto se Top 10 igraci nisu okupljali na mnogo turnira, eventualno 5 ili 6 godisnje i skoro nikada svi zajedno, sto je velika steta
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Izasle grupe za WTF:

                        A
                        Nadal
                        Ferrer
                        Berdych
                        Wawrinka

                        B
                        Djokovic
                        Del Potro
                        Federer
                        Gasquet
                        link

                        Comment


                        • Koja grupa igra prva

                          Comment


                          • Nemam pojma, ali Nadal opet ima laksi zreb, Djokovicu samo srecu mogu pozeleti
                            link

                            Comment


                            • http://sport.blic.rs/Tenis/242422/Na...esto-ATP-liste

                              Comment


                              • Pa moze, ali u ponedeljak sigurno nece biti.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X