Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vec vidim ko ce da ga osvoji
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Stefan Edberg Sportsmanship Award

      Juan Martin del Potro
      Roger Federer
      David Ferrer
      Rafael Nadal

      Obavezno glasati igrača sa dna liste
      Sinonim sportskog ponašanja i fer pleja. Nikad spominjan u kontekstu neprimererenog ili nečasnog.
      sigpic

      Comment


      • Jel' Nole toliko prljav igrač da ne zaslužuje nominaciju?
        Ja definitivno nisam objektivna kada je on u pitanju, ali opet mi tu nešto ne štima..
        Originally posted by gokara
        Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

        Comment


        • Šutanje reklama, mahanje glavom na protivnikove odlicne poteze, prozivanje najblizih ljudima u publici...ne

          David Ferrer bi u ovoj konkurenciji morao dobiti nagradu...dobricina koja ni mrava zgazila ne bi
          Last edited by shminka; 15-10-13, 10:47.

          Comment


          • Ok, moguće, rekoh nisam objektivna.
            A nisi ni ti kada je Novak u pitanju.
            Baš bi me interesovalo mišljenje nekog sa strane, ko nije navijački ostrašćen.
            A takvog ovde nema.

            Za Davida se slažem..
            Originally posted by gokara
            Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

            Comment


            • Jesam objektivan. Nole je meni ok momak, ali njegovo ponasanje mi se u dosta situacija uopste ne svidja. I nisam jedini

              Ni Viškoviću se ponasanje u finalu Sangaja nije svidjelo...ima covjek oci

              Comment


              • Ok ako već kritikujemo Novaka (ni ja vjerovatno ne bi bila objektivna pa neću da ga komentarišem) ali zašto se Nadalovo ime tu nalazi, zar je on fer plej ?
                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                Comment


                • Mislim da ce Role ili Delpo dobiti, tipujem na Delpa. Bilo bi smesno da Rafa osvoji.

                  Naravno, bilo bi pravedno da David dobije nagradu, ali nesto nisam siguran da ce se to desiti.
                  Last edited by Mr. Wolf; 15-10-13, 11:00.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • David je jedini pravi izbor u ovoj konkurenciji...

                    Comment


                    • Znamo svi da David neće dobiti ovu nagradu, a verovatno nagađamo i pobednika, tako da su mogli onda slobodno i Novaka da kandiduju, ne vidim nikakvu razliku.
                      Sve si lepo Shminka nabrojao, još samo da vidim ko i kada pozdravlja protivnikove poteze na terenu i to u situaciji koja nije baš povoljna po Novaka u tom trenutku i ko se ponaša i više nego fer i džentlmenski bilo nakon pobede, bilo poraza?
                      I da, nisi objektivan.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Navijati protiv ne mora značiti da si objektivan
                        Generalno ima Novak nešto u ponašanju što iritira mnoge, ali ima tu i dosta predrasuda od ranije.
                        Od nominovanih David Fererr, ove godine ni Nadal ni Federer nemaju raloga za mesto među nominovanim..Naravno po mom objektivnom mišljenju.
                        Similis simili gaudet

                        Comment


                        • Ko igra tenis zna da taj aplauz sa druge strane moze samo da te iznervira...

                          A kad vec aplaudira dobrim poenima, trebao bi to uvijek raditi...a ne s nevjericom mahati glavom s ironicnim osmjehom i pogledom u nebesa...kada ne ide

                          Bolja mi je opcija ne imati reakciju uopste...a ne gatati na terenu koji potez treba pozdraviti, a koji ne...

                          Da ne pricam o ponasanju kada vecina gledalaca navija za protivnika...tu bas izdominira svaki put

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Znamo svi da David neće dobiti ovu nagradu, a verovatno nagađamo i pobednika, tako da su mogli onda slobodno i Novaka da kandiduju, ne vidim nikakvu razliku.
                            Sve si lepo Shminka nabrojao, još samo da vidim ko i kada pozdravlja protivnikove poteze na terenu i to u situaciji koja nije baš povoljna po Novaka u tom trenutku i ko se ponaša i više nego fer i džentlmenski bilo nakon pobede, bilo poraza?
                            I da, nisi objektivan.
                            Upravo to sam i ja htjela da kažem, ali očito svi samo pamte Novakove "ispade" koje svaki teniser ima, ali niko ne pamti one pozitivne strane. Ma realno zabole me biga što se Novakovo ime tu nije našlo, šta ima od toga, i onako već svi znamo ko će tu nagradu da dobije (izbor nikada nije realan) a on ovih nominovanih, DelPotro je najviše zaslužio!
                            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • Ooo ovo su neki novi momenti, znači vaga šta će i kada pozdraviti. Interesantno.
                              Valjda te iznervira kada je ironičan i bezobrazan aplauz, kojih toliko ima u sportu, ali dobro... ja ne igram tenis.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Pa da, sto nije Tsongi aplaudirao na RGu svojevremeno za skidanje linija...nego se derao:"Sta se ovo desava?"

                                Nemoj da foliras da ne znas za te momente kad protivnicku igru uopste ne postuje...primjera bezbroj
                                Last edited by shminka; 15-10-13, 11:11.

                                Comment

                                Working...
                                X