Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Naravno da ne moze. Ubedjen sam da je javna tajna medju teniserima da je Nadal na hemiji, ali niko ne zeli da prica o tome i pravi sebi probleme.
    Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

    Comment


    • Da li je na hemiji ne znam ali znam da je steroidima napumpao onu misicu na levici...to je bar ocito
      sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

      Comment


      • Nema tu reči o nečem nečasnom.
        Tako mi onog šarana od 53,452 kg što se otkači.
        Last edited by pecaros; 26-09-13, 13:49.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by FC Nadal View Post
          Haha,a tvoje moze?! Ne razumijem kako mozes napisati da je realnost takva da je ovo potpuna istina,lupate gluposti bezveze,bez ikakvi argumenata

          Evo ja cu reci,sta je Djokovic uzimao na pauzi izmedju 2010 i 2011,ono nije bio isti igrac ni u jednom segmentu,posto nisam Novakov navijac,ova moja teza je sasvim realna
          Eto vidiš kako ti razmišljaš, odmah sve prebacuješ na Novaka, ali ok. oprošteno ti je. Ja sam Novakov fan već godinama, ali ne mogu ni za koga sa 100% sigurnošću da kažem da ne uzima ništa, samo znam da bi bila jako razočarana kada bi se pojedine tenisere saznala da su koristili nešto ne dozvoljeno.

          Ajde ti sada meni reci, zašto je Nadal taj kojem najčešće postavljaju pitanja vezana za doping? Kako je moguće da se neko vrati nakon 7 mjeseci pauze, i "ozbiljne" povrede koljena, i osvoji gotovo sve turnire na kojima je igrao?

          A Vladane, Novak sigurno neće da komentariše ništa povodom toga, nikada nije i neće ni sada, jednostavno njima ne trebaju takvi problemi, zašto da se miješaju u nešto što nema veze sa njima. Možda Fed nekada kasnije, ali trenutno sada niko neće ništa komentarisati, barem ja mislim tako!
          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

          Comment


          • Ma niko od tih najvecih igraca nece nista kazati dok se nesto ne bude dokazalo, a posto je spanski sud rekao da se svi dokazi spale, tesko ce se to ikada desiti.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • U odlicnim filmovima obicno postoji neki moralni radnik suda koji nije bacio sve dokaze na gomilu za spaljivanje i oni isplivaju prije ili kasnije.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Crazy Dani legenda. Ovo mu je ziva istina, jednostavno Nadal je bio na tihom banu i to je to.
                Kakav Ernests, ovo je tata
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Moraju da se oglase Federer i Djokovici, drugacije nece ici.
                  Federer bi mogao ako mu se ugroze ovi silni rekordi, a Novak je onda prilično burno reagovao na Lensovu aferu http://sport.blic.rs/Tenis/226716/Dj...port-neka-pati
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Federer bi mogao ako mu se ugroze ovi silni rekordi, a Novak je onda prilično burno reagovao na Lensovu aferu http://sport.blic.rs/Tenis/226716/Dj...port-neka-pati
                    Jeste Novak reagovao, ali tek kad je sve dokazano, nije sigurno unapred nesto govorio, tako da sumnjam da bi i sad nesto rekao.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Federer bi mogao ako mu se ugroze ovi silni rekordi, a Novak je onda prilično burno reagovao na Lensovu aferu http://sport.blic.rs/Tenis/226716/Dj...port-neka-pati
                      On je baš potiv toga, i možda bi i reagovao kada bi bilo konkretnih dokaza vezanih za Nadala, još uvijke su to samo nagađanja, ali da je sumnjivo, jeste!
                      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Jeste Novak reagovao, ali tek kad je sve dokazano, nije sigurno unapred nesto govorio, tako da sumnjam da bi i sad nesto rekao.
                        Jeste reagovao onako burno tek posle Lensovog priznanja kod Opre, ali malo sam sam čitala između redova , kao da bi još nešto imao da kaže.
                        Dobro naravno da oni neće ništa reći, dokle god ne postoje dokazi, već će uvek neko poput Ludog Denija, mada bi mogli i ovi što dižu glas protiv istih zarada u WTA.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Novak mora da cuti o ovome. Federer? Kako hoce, ali je i njemu pametnije da cuti.

                          Comment


                          • Nije isključeno da si donekle u pravu, ali baš da mora da ćuti...
                            Priče da u vrhunskom sportu postoje dopinzi nisu nikakava novina, ali svo to podgrevnje ne samo mašte, već i normalnog razmišljanja potiče od činjnica kao što su odluka madridskog, španskog čijeg več suda o spaljivanju dokaza u Operaciji Puerto, o zabrani testiranja američkih sportista na OI-ma, NBA ...itd, itd... znači materijala na pretek. Ko može onda da zameri pretpostavkama koje bodu oči?
                            Ne znam kako bih reagovala da se ne daj Bože Novak... svi drugi (mislim na sportiste koje cenim i volim) nekako da... ali on... Malo bi bilo reći da bih se jako razočarala... Razočaram se u i u atletičare onoliko, gde je doping kao dobar dan, a tek ovde...
                            Ne znam.
                            Last edited by miloolja; 26-09-13, 15:36.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Dobro, ljudi, vi mislite da je od svih tenisera samo Nadal na necemu, a ostali su 'nakve zivotinje od spinata ? I da je razlog sto se niko ne javlja taj sto se boje nekoga ili necega? Boje se za svoje dupe, malo ko je cist u profesionalnom tenisu, neko uzima vise, neko manje, iza nekog je veca masinerija, iza nekog manja, ali cist je malo ko.
                              Ne ciljam ovdje na Djokovica i Federera, vec generalno...
                              Last edited by eM; 26-09-13, 16:25.

                              Comment


                              • Svako ko je dopingovan treba da mu se oduzmu nagrade sa turnira, trofeji, odma bi ih i sponzori napustili. Nije fer prema momcima koji svaki dan treniraju i pokusavaju da igraju sportski.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X