Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://ibnlive.in.com/news/sachin-sa.../153766-3.html

    Comment


    • Neznam sto se toliko lozite na izajve Rogera i komentare Matsa ljudi zive u proslim vremenima i rado ih se secaju naravno sa razlogom ali sadasnja situacija na terenu pokazuje apsolutnu dominaciju jednog tenisera i po svemu prikazanom to ce trajati malo duzi vremenski period po meni narednih 5-6 godina gde ci NOVAK potuci vecinu rekorda koji postoje u tenisu, sve nece sigurno ali sam ubedjen da ce prestici Rogera po broju GS i duzini provedenih nedelja na 1 mestu po meni pocinje apsolutna dominacija jednog tenisera u narednih 5-6 godina a to sujetni ljudi jos uvek nemogu prihvatiti a cini se da je jedino Rafa to shvatio a morace i ostali hteli to ili ne

      Comment


      • Originally posted by BOKI1969 View Post
        Neznam sto se toliko lozite na izajve Rogera i komentare Matsa ljudi zive u proslim vremenima i rado ih se secaju naravno sa razlogom ali sadasnja situacija na terenu pokazuje apsolutnu dominaciju jednog tenisera i po svemu prikazanom to ce trajati malo duzi vremenski period po meni narednih 5-6 godina gde ci NOVAK potuci vecinu rekorda koji postoje u tenisu, sve nece sigurno ali sam ubedjen da ce prestici Rogera po broju GS i duzini provedenih nedelja na 1 mestu po meni pocinje apsolutna dominacija jednog tenisera u narednih 5-6 godina a to sujetni ljudi jos uvek nemogu prihvatiti a cini se da je jedino Rafa to shvatio a morace i ostali hteli to ili ne
        Ne znam da li si svestan koliko je ovo sto si napisao nerealno
        Eh kada bi se tako lako osvajali Slemovi...

        Comment


        • Originally posted by BOKI1969 View Post
          Neznam sto se toliko lozite na izajve Rogera i komentare Matsa ljudi zive u proslim vremenima i rado ih se secaju naravno sa razlogom ali sadasnja situacija na terenu pokazuje apsolutnu dominaciju jednog tenisera i po svemu prikazanom to ce trajati malo duzi vremenski period po meni narednih 5-6 godina gde ci NOVAK potuci vecinu rekorda koji postoje u tenisu, sve nece sigurno ali sam ubedjen da ce prestici Rogera po broju GS i duzini provedenih nedelja na 1 mestu po meni pocinje apsolutna dominacija jednog tenisera u narednih 5-6 godina a to sujetni ljudi jos uvek nemogu prihvatiti a cini se da je jedino Rafa to shvatio a morace i ostali hteli to ili ne

          Hajd' budi ti malo realan i vidi kolike su sanse da prestigne Feda po broju GS-ova ;)
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Originally posted by Dale View Post
            Hajd' budi ti malo realan i vidi kolike su sanse da prestigne Feda po broju GS-ova ;)
            Gotovo nikakve.

            Comment


            • Sa koliko godina je Fed osvojio prvi gs?
              Jedan je Obradovic Zarko!

              Comment


              • Originally posted by BOKI1969 View Post
                Neznam sto se toliko lozite na izajve Rogera i komentare Matsa ljudi zive u proslim vremenima i rado ih se secaju naravno sa razlogom ali sadasnja situacija na terenu pokazuje apsolutnu dominaciju jednog tenisera i po svemu prikazanom to ce trajati malo duzi vremenski period po meni narednih 5-6 godina gde ci NOVAK potuci vecinu rekorda koji postoje u tenisu, sve nece sigurno ali sam ubedjen da ce prestici Rogera po broju GS i duzini provedenih nedelja na 1 mestu po meni pocinje apsolutna dominacija jednog tenisera u narednih 5-6 godina a to sujetni ljudi jos uvek nemogu prihvatiti a cini se da je jedino Rafa to shvatio a morace i ostali hteli to ili ne
                Treba biti realan,Novak je sad bolji od Federer-a,ali tesko da ce se ikad njemu pribliziti,16 Slamova,Rafa je samo godinu dana stariji,a ima 7 vise.Novak je vec sad legenda tenisa,mozda ce biti i velikan,ali jedan od najvecih ili najveci mislim da nece nikad,treba osvajati Slamove godinama,ne Slam,Slamove,2 ili 3 godisnje,ne ide to tako lako...

                Dale svaka cast,majstorski kao i uvijek ;)
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by AcaGrobar View Post
                  Sa koliko godina je Fed osvojio prvi gs?
                  sa 21 godinom,ukoliko se ne varam

                  Comment


                  • Originally posted by AcaGrobar View Post
                    Sa koliko godina je Fed osvojio prvi gs?
                    Sa nepune 22. godine

                    Comment


                    • A zasto vi mislite da Nole nece dominirati kao sto je to Federer radio?Pa pogledajte kako igra.Ne moze to tek tako da se raspadne...
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • Originally posted by AcaGrobar View Post
                        Sa koliko godina je Fed osvojio prvi gs?
                        Sa 21 i 10 mjeseci. Ali je potom 3-4 godine imao JCF, Rodika, Hjuita i Safina kao protivnike. Bez uvrede nijedan nije ravan Novakovim protivnicima - Nadalu, Mariju, Del Potru i, barem jos neko vrijeme, Federeru.

                        Comment


                        • Originally posted by AcaGrobar View Post
                          A zasto vi mislite da Nole nece dominirati kao sto je to Federer radio?Pa pogledajte kako igra.Ne moze to tek tako da se raspadne...
                          On ce dominirati, ali da prestigne Rogera po broju GS-ova, tesko

                          Comment


                          • Originally posted by AcaGrobar View Post
                            A zasto vi mislite da Nole nece dominirati kao sto je to Federer radio?Pa pogledajte kako igra.Ne moze to tek tako da se raspadne...
                            U potpunosti se slazem sto mislite da nece dominirati??
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Kao prvo Novak ima mnogo vecu konkurenciju sad,no sto je federer imao 2004,2005,2006.....a kao drugo tesko da ce moci da odrzava ovakvu formu godinama

                              Comment


                              • Pa ne znam hoce li ga prestici,ali da ima sanse za to ima ih ;)
                                Jedan je Obradovic Zarko!

                                Comment

                                Working...
                                X