Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svi rezultati prije toga bi trebali da mu budu ponisteni. Sve nenamjerni drogasi, fascinantno.
    sigpic

    Comment


    • Ma svi oni nesto koriste, samo su nasli Cilica i Troickog za zrtve. Nidje veze...

      Comment


      • Ocekujem da Cipe pauzu provede trenirajuci. Taman ima dovoljno vremena da radi na nedostacima na kojima je jako tesko raditi u hodu. Mozda je upravo ovo prekretnica u njegovoj karijeri

        Comment


        • http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...&nav_id=754598


          hahahahahahahahahaha kakav kralj, koliko ga volim, ne moze ti biti dosadno pored njega. steta sto nema jos tenisera kao on( po izjavama)
          steta sto je glup, nisam to izvalio ranije
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Ma cega glup, ovo je zajebancija garant, kao da ne znas Gulbisa
            sigpic

            Comment


            • sto glup?
              on zna Nokija od 12 godine i ako kaze da se promenio, ja mu verujem
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Jeste, promijenio se jer ima drugaciji pogled, meni ovo lici na klasicnu zajebanciju izmedju dva lika koji se dugo poznaju. On pokusava da ostane isti, a vazda bio bogat, ovo je legendarna izjava. Kakav je car Gulbis
                sigpic

                Comment


                • Ma verujem mu i ja, ali Ernest Gulbis kritikuje nekoga sto su ga promenili slava i novac
                  Pritom mu je Gaske fin decko.
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • ja ne verujem da je zajebancija, lik je dovoljno lud, on govori ono sto misli, a ko zna na cemu je bio kad je davao izjavu
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Jos gore ako se zajebava, onda je jos gluplja fora
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Gasquet mu mora biti ok, kokain je ok, ni tu se nije promijenio
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma mrkno on s Gasquetom jednu na brzaka pa mu dobro
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • U pravu je Ernest.
                            Novak se promenio i odrastao, a u Ernestu još čuči dvanaestogodišnjak.
                            sigpic

                            Comment


                            • http://sport.blic.rs/Tenis/239913/Ce...kom-smo-igrali

                              Comment


                              • Vidim na sve stane ljudi dižu frku oko izjave nekog tamo Gulbisa, dobro vi ovdej to okrećete na šalu, kako god da je uredu, nije! Ali kako god, ne moraju svi ni da ga vole! Ne kaže se uzalud "Za dobrim konjem se prašina diže" ili "Neće te komentarisati onaj ko je bolji od tebe, samo onaj gori" oni koji nešto vrijede nemaju vremena da komentarišu tuđi život! Ali ne treba zaboraviti da kada pljuneš nekog ko je iznad tebe, to će da se vrati nazad tebi, baš zato što si ispot i uvijek ćeš biti! Možda sam ovo previše ozbiljno shvatila, ali nerviraju me ovakve izjave!
                                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                                Comment

                                Working...
                                X