Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by majabl View Post
    Kolike su sanse Nadalu da stigne Federera po broju gren slemova?
    Gotovo je izvesno da ce ga prestici, osim ako ga knee opet ne izda. Nije nerealno da naredne godine uzme tri komada cime bi dosao na samo jedan slem zaostatka, a potom do kraja karijere moze uzeti, ako nista drugo, jos dva RG-a sto ce mu biti sasvim dovoljno.
    Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

    Comment


    • Dajte i meni tu kristalnu kuglu, imam par pitanja

      Na kraju 2010. da li je iko ocekivao onakvu Novakovu 2011.?
      Na kraju 2011. da li je iko ocekivao da ce se Fed vratiti na prvo mesto, osim nas vecitih optimista?
      Na kraju 2012. da li je neko ocekivao da ce Nadal biti neporazen na HCu i da ce osvojiti ovoliko titula, a posebno posle poraza od Zebaljosa?
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • I Anna Chakvetadze se povlači.

        Anna Chakvetadze retires from professional tennis

        Former world No.5 Anna Chakvetadze decided to officially quit tennis, succumbing to her chronic back injury and the consequences of the robbery she survived in her house in Moscow in December 2007 at the peak of her career, in the year she won four WTA titles, reached the semifinals of the US Open and WTA Championships and the quarterfinals of the Australian Open and French Open.Here's what the 26-year-old Chakvetadze said to Sports Express in Russia about how the robbery affected her:

        ''After that, I has an absolutely disastrous season. Just robbed me at the wrong time ( laughs). After all, at that time was to take preparation for the season. And I've already signed a contract with the WTA Tour, I had obligations to the association, according to which I was to speak at certain events. So I played, even though I did not have, such as training, and I was not in shape. So yes – it's affected my future career.''

        The last tournament Chakvetadze played was the 2012 Tashkent Open, where she came through qualifying and lost in the second round to Galina Voskoboeva. The Russian's ranking is now No.577.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Dajte i meni tu kristalnu kuglu, imam par pitanja

          Na kraju 2010. da li je iko ocekivao onakvu Novakovu 2011.?
          Na kraju 2011. da li je iko ocekivao da ce se Fed vratiti na prvo mesto, osim nas vecitih optimista?
          Na kraju 2012. da li je neko ocekivao da ce Nadal biti neporazen na HCu i da ce osvojiti ovoliko titula, a posebno posle poraza od Zebaljosa?
          Sta je sledece, Murray koji dominira jos rasnije nego Novak 2011?

          Comment


          • Rekla je neocekivano, ne the Opposite day i smrzavanje pakla.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Ako mu Britanci srede da se puca nekim opijatima cele godine ko na Olimpijadi, nista me ne bi cudilo... Apetiti ce im porasti nakon ovogodisnjeg Wimbledona...

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Dajte i meni tu kristalnu kuglu, imam par pitanja

                Na kraju 2010. da li je iko ocekivao onakvu Novakovu 2011.?
                Na kraju 2011. da li je iko ocekivao da ce se Fed vratiti na prvo mesto, osim nas vecitih optimista?
                Na kraju 2012. da li je neko ocekivao da ce Nadal biti neporazen na HCu i da ce osvojiti ovoliko titula, a posebno posle poraza od Zebaljosa?
                Jeste ovo tocno, ali nekako sad nema ko da ga ugrozi osim Novaka. Federer ima hronicne probleme za ledjima i ne moze da igra u kontinuitetu, Marej nije na Nadalovo i Noletovo nivo kada oni igraju najbolji tenis, tako da ostaju samo Novak i Rafa kao jedini konkurenti. Mislim da ce obojca podeliti slemove u 2014, naravno ako budu zdravi.
                OVAKO

                Comment


                • Isto tako su postojala neka predvidjanja na kraju 2010., 2011,. 2012., pa su se desile neke drugacije stvari...
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • I tu si u pravo, niko ne moze da zna sta ce biti, ali ja samo sam rekao ono sto je najlogicnije za sledecu sezonu.
                    OVAKO

                    Comment


                    • Sta je ovoooooooo?

                      link

                      Comment


                      • Daj ne zezaj?

                        Comment


                        • Zavrsena karijera Petre Kvitove

                          Comment


                          • Novi par je baš u žiži...




                            Ako i Petra okači reket o klin

                            Comment


                            • gde su joj oci ?

                              Comment


                              • Nemoguce da tolike teniserke imaju probleme s vidom...Stepsu ocigledno ne mogu odoljeti

                                Comment

                                Working...
                                X