Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najmanje je pricao o konkurenciji sto je najjace. Pricali smo i mi o tome, Murray najbolji pobjednik, Novak najbolji gubitnik, njemu je to vazno, to cijeni i stvarno ne vidim problem. I jasno je da Judy bas cijeni njih i Novaka, kad je Novak dobijao Andya posle teskih meceva uvijek je na tw cestitala, rekla da se radi o velikom sportisti i dzentlmenu tako da ne znam sto je problematicno. Ko oce da vidi vidi da Nadal nije isti covjek kad pobjedjuje i gubi. Za Federera se sa njim ne slazem ali Rogeru tesko padaju promjene, jedva je i Nadala kao silu prihvatio, trebalo mu je dosta vremena, Novaka i Andyua nikad nije na pravi nacin cini se. Ima i on ispade sto se mene tice ali sa njim covjek zna na cemu je, on je takav i to je to, Nadal je dvolicniji masu.

    A ito je Kurir, ko kaze da je uopste i radjen intervju sa Srletom
    sigpic

    Comment


    • Ma ok, realno, do misljenja Srdjana Djokovica mi je stalo kao do lanjskog snega, a i on je totalno nebitna figura u svetskom tenisu, neka prica sta god hoce ja samo kazem da ovim izjavama steti samo svom sinu i nikom vise...
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Godfather je bez dlake na jeziku i njegovo misljenje je veoma bitno, mag
        sigpic

        Comment


        • Nego da vas pitam, bojite li se posle ove serije doping afera iako je tenis vazio kao najcistiji sport da ce jednoga dana i vas teniser biti medju dopingovanima? I ako bude biste li prestali da navijate za njega, bi li bili maksimalno razocarani?
          sigpic

          Comment


          • Није Ђока у том фазону.

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Nego da vas pitam, bojite li se posle ove serije doping afera iako je tenis vazio kao najcistiji sport da ce jednoga dana i vas teniser biti medju dopingovanima? I ako bude biste li prestali da navijate za njega, bi li bili maksimalno razocarani?
              ne brinem se za Đokovića nimalo po pitanju toga, ja ću ga uvijek podržavati, sumnjam da bi on tako nešto svjesno mogao uraditi, ima moju punu podršku u nastavku karijere
              Last edited by ognjen; 29-07-13, 21:14.

              Comment


              • Pa ja više ne znam šta da mislim, iskreno, svi su mi pomalo mutni
                Lično nemam čega da se plašim, mislim ono, ko se dopinguje zaslužuje da bude kažnjen, nikako ne bi mogla da nadjem opravdanje ni za mog omiljenog a još manje za ostale.
                Sed lex dura lex, ali ravnopravno, neću nedodirljive.
                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • Larisa, slažem se s tobom, ako je neko kriv treba da bude adekvatno kažnjen...ja se i ne zamaram nešto tim stvarima oko dopinga, meni je samo krivo ako nekoga nevinog optuže za doping pa mu se djelimično uruši karijera

                  Comment


                  • Dok Duracella ne uhvate i ne kazne, ja im ne vjerujem nista.
                    Mislim da su malo poostrili kontrole sada, ne znam da li su uveli neke nove metode za otkrivanje ili su zabranili jos neke supstance, ali vjerujem da je to u pitanju, a ne da su teniseri tek sad poceli da se dopinguju... Koriste oni to od ranije, samo su ih sad uhvatili... I vjerujem da bismo se svi bar malo razocarali kad bi znali pravo stanje...

                    A sto se Srdjana Djokovica tice... U intervjuu u kom toliko hvali ponasanje svog sina on pljuje njegove kolege. Pa nek se ugleda malo na Novaka i drzi jezik za zubima. Ovako samo svom sinu steti, on je potpuno nebitna figura i ljude boli uvo za njim, ali sin mu je prvi reket svijeta i neka se ponasa u skladu s tim...
                    A genijalno mi je da je (ako je) pristao dati intervju Kuriru. Sto kazu, nasla krpa zakrpu.

                    Comment


                    • Ko je pa ikad uzimao za ozbiljno Djokovicevog oca,sumnjam da su i najblizi,faca mu govori dosta toga.
                      SignaturE se cheka ...sigpic

                      Comment


                      • Svaka mu je rec na mestu, veliki Don Srki Djokalone
                        Last edited by Mr. Wolf; 30-07-13, 14:22.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Srki dominator Svaka mu je ka' u Njegosa
                          Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                          Comment


                          • Ajmo dobrovoljci za otvaranje Montrela

                            Na MTFu se jos prica o Srdjinom intervjuu
                            sigpic

                            Comment


                            • Podrska za Srkija!

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Ajmo dobrovoljci za otvaranje Montrela
                                Otvoricu ja, ako vec niko nije uzeo.

                                Comment

                                Working...
                                X