Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa Nadal se nakljukao neke hemije,vidjeli smo da se izduvao na Wimlbodnu,krenula prica o dopingu i kola se sruse na Viktoru. Samo gdje njega nadjose,jadan,hiljadu puta se razocarao na terenu sad jos i ovo.

    Comment


    • Pa siguran sam da im ne izvade pola litra krvi...bezveze se kockao

      Comment


      • Originally posted by shminka View Post
        Pa siguran sam da im ne izvade pola litra krvi...bezveze se kockao
        Normalno i dobio zasluzenu kaznu koja trenutno izgleda prevelika ali ce to ustvari biti par mjeseci da se pokaze svima da se to ne smije raditi

        Comment


        • Dok Gasquet moze da smrka kokain, to je ok? Aggasi moze da se drogira i da prodje bez ikakvih posledica, ali ajde da izigravamo silu nad momkom koji nije dao krv jednom. To se ne smije ipak. Nedje se mora povuci granica.
          sigpic

          Comment


          • Ma ok je to...ali im je Viktor dao povoda da to bude upravo on...nisu ga oni izabrali

            Poprilicno me nerviraju situacije oko dopinga u svim sportovima...

            Comment


            • Ovo toliko zvuci smesno da je to neverovatno, koja smejurija od ITF/ATP, nemam reci. Dok narkomani slobodno igraju tenis, nasli Viktora koji ima sjajne rezultate u ovoj godini (priblizno kao Nole 2011) da sjebu.

              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Dok Gasquet moze da smrka kokain, to je ok? Aggasi moze da se drogira i da prodje bez ikakvih posledica, ali ajde da izigravamo silu nad momkom koji nije dao krv jednom. To se ne smije ipak.
                Pa Gaske je bio pod suspenzijem oko 5 mjeseci ja mislim sto ja mislim dovoljno za ono sto je uradio i sto mu nije nista pomoglo sto se tice meceva ili slicno.

                To za Agasija je vec druga stvar,takvih slucajeva ima na hiljade u sportu

                Comment


                • Da... prevelika izgleda zbog mogucnosti da nije uzeo doping... ali kazna mora biti ista kao da je uzeo, inace bi svak mogo da odbije kontrolu da mu se smanji kazna.

                  Ovo je Viktor sam sebi sjebo...
                  Last edited by Zzz; 26-07-13, 14:39.

                  Comment


                  • Samo cu reci da je Odesnik bio dopingovan i da je dobio dvogodisnju zabranu, koja mu je na kraju umanjena na jednu godinu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ma sve dok ne ulove neku vecu ribu, ovi slucajevi su smijesni

                      Comment


                      • Role nesto rano poceo da ispada sa turnira
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Problem je sto se izivljavaju na malima, bas da vidim sto bi kaznili Tsongu zbog ovakve stvari, o najboljima i da ne pricam.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by shminka View Post
                            Ma sve dok ne ulove neku vecu ribu, ovi slucajevi su smijesni
                            Nema sanse da uhvate neku vecu ribu, prevelike pare su u igri.
                            A i dovoljan ti je slucaj doktora Fuentesa, gde spanski sud nalaze da se sve to spali, a ne da se tacno vidi koji su to spanski sportisti sve bili kod njega, a poznato je da je medju njima bilo i tenisera.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Ne znam da li ima neko toliko naivan da vjeruje da u tenisu nema dopinga. Ima ga, kao i u svim sportovima, ali nikada neće uhvatiti one koje bi trebalo jer se oko tih vrti previše para i interesa, tako da je, što kaže shminka, ova priča oko Viktora smiješna.
                              Stoji sve to što ste napisali, da se na njemu lome kola, a da na ovim većim facama nikad neće. Sportisti iza kojih ne stoji toliko mnogo ljudi, para i interesa nikada neće biti ravnopravni sa velikim facama, tako je uvijek bilo. Nije fer, ali nikad neće biti bolje. Da je kojim slučajem bio u pitanju neko iz velike trojke, nema šanse da bi se ovo desilo. Prvo, nema šanse da bi oni postupili kao Viktor i nešto prepustili slučaju, a sve i kad bi im se desilo, nema šanse da bi ih kaznili.

                              Ali s druge strane, nije Vica ni prvi ni posljednji sportista koji ispašta zbog svog nemara, da ne kažem glupoće. Ili bar nije ni prvi ni posljednji koji tako tvrdi.

                              Pisala sam jednom prilikom u temi o biciklizmu o Tadeju Valjavcu, slovenačkom biciklisti koji je bio suspendovan iako mu nikad nisu našli zabranjene supstance u krvi. Imao je oscilacije nekih parametara u krvi u biološkom pasošu jer je bio bolestan i čak imao sve ljekarske nalaze ali mu je neko rekao da to ne treba da šalje i nije im poslao, nakon toga su ga suspendovali. U Sloveniji su ga svi podržavali, baš kao i sad Troickog, kritikovali sistem kontrola, a on je kao sitna riba ispao žrtva sistema, nekoliko godina prije Armstonga. Isto se sad dešava i sa Viktorom, samo što ne vjerujem da će uskoro pasti i neka veća riba.
                              Kao što tad nisam Tadeja branila, tako neću ni sada Viktora, koliko god mi ga bilo žao. Ne zato što mislim da se dopingovao već iz drugih razloga.
                              Prvo, on je profesionalni teniser, sve što treba da radi u životu je da igra tenis i da pazi na sve ono što ide uz to, a doping kontrole su bez sumnje dio toga. Drugo, koliko god mi njega kritikovali i osporavali njegov kvalitet, on nije neki lijevi teniser, bio je na pragu top 10 i ima tim ljudi oko sebe, ne smije sebi dozvoliti takve propuste i biti toliko nemaran. Ako nije sposoban sam misliti o tome, neka zaposli nekog ili otpusti ljude oko sebe. Treće, vađenje krvi za testiranje ne podrazumijeva vađenje litra krvi ili nešto što bi trebalo čovjeku da predstavlja neki ogroman objektivan problem. I kad se loše osjećaš pa odeš kod ljekara, prvo ti obično krv vade. Razumijem i strah od igle i slično, ali nije to nikakvo opravdanje. I četvrto, ne mogu da vjerujem da je Viktor toliko glup i naivan da ne zna da bi to odgađanje vađenja krvi za sutra moglo mnogo šta da promijeni u samom nalazu. Šta, kontrole idu u svako doba dana kod tenisera onako, iz zabave? Ne isključujem da ga je ta doktorica zeznula, da li iz loše namjere ili nesvjesno, ali nije da nema njegove krivice. Profesionalni teniser ne smije sebi dozvoliti toliki nemar i neznanje, da ne kažem glupoću, zato je sam kriv za ovo što gaje snašlo. I to sve pod pretpostavkom da nije ništa uzimao. A ako kojim slučajem jeste, u što ne želim da vjerujem, onda je postupio najpametnije što je mogao.

                              Comment


                              • Da ironija bude veca setih se emisije prosle godine ili pretprosle na RTS-u sa Viktorom kako se vraca u svoju skolu, prica neke anegdote i posebno skrece paznju kako je anti doping u tenisu takav da ga se treba paziti i da nikad ne znas kad ce te uhvatiti...
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X