Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jebiga Vlajko, nije koks djaba skup za mrkanje

    Cak 2 dana ostaje u krvi, i manje od 24 h u urinu.. skupa droga, ne zovu je djaba bogovska droga

    Al ovo za Viktora je suludo. Mislim dobot ce on zalbu ali ce mu sjebat americku turneju, nazalost...
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Govna su bre, ona najgora. Mnogo mi je krivo zbog Viktora, samo mu je jos ovo trebalo.. Hahaha majku mu, Troicki se dopinguje. Viktor jebeni Troicki. Sramna organizacija. Jos kad se uporedjuje sa ostalim slucajevima.. stvarno neverovatno

      Comment


      • Ovo me podseti, kada su jednog naseg isto drakonsko kaznili. Dusan Savic mislim da se zvao, neko iz svetskog vrha je koristio doping a njega su kaznili.

        Comment


        • Ovo je velika bruka za srpski tenis. Viktora treba da je sramota. Profesionalac je već godinama i znao je kakve su mu obaveze tako da su sada svi izgovori suvišni. Najbolje bi mu bilo da se više ne oglašava i da ostavi tenis sportistima.
          Izgleda da je on pogrešno razumio zbog čega tenis zovu "bijelim" sportom.

          Comment


          • Zanimljivo, debil napravio glupost, verujem da ce mu smanjiti kaznu posle zalbe ali ostace bar preko 6 meseci pod suspenzijom, ode mu karijera, nikad se taj u top 50 nece vratiti
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Ne mogu da verujem da je ispao tako naivan i glup Naravno, gospoda su jedva docekala da ga cepnu drakonski ne bi li pokazali da sistem funkcionise. Kaznicemo Viktora Troickog i tako pokazati svima da nema sale sa ovim stvarima. Da, problem je Viktor, a to sto Nadal na RG-u izgleda kao supermen da bi samo 15 dana kasnije neodoljivo podsecao na narkomana koji krizira to je valjda normalno. Gaskeov kokainski poljubac je takodje uverljivo objasnjenje u koje je prvi poverovao taj isti Rafael Nadal pokazujuci iskreno razumevanje za svog narkomanskog brata. Ali to je sve normalno, Viktor je problem.
              Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

              Comment


              • Razocaran sam ponasanjem sportskog osoblja u zadnje vreme, ne samo vezano za ovaj slucaj i za ovaj sport... Vrlo neprofesionalno od tog doktora da mu kaze da ne daje krv ako se ne oseca dobro. Ne krivim ja ovde Viktora nista, taj doktor je morao da ima zvanicno odobrenje da mu kaze da ne daje krv, sto ocigledno nije slucaj...

                Comment


                • Citam i ne verujem. 18 meseci!!!! Previse.

                  Comment


                  • 'Oce on da se zajebava sa Murijeo m
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Ako nije uzimao doping, ispao je stvarno glup...
                      Ako jeste, vidi se, da doping u tenisu (za razliku od npr. biciklizma) nista posebno ne znaci, covek igra celu sezonu lose, na listi je cak iza top 50...

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Gasquet moze da smrka i prodje sa par mjeseci, a cist covjek dobija godinu i po dana zabranu igranja. Simpaticno.
                        Ako razmisliš tako i treba biti. Ne davanjem uzorka krvi ostavio je sumnju da se u nalazima ne bi nalazio samo "prašak za pecivo", nego i neka ciljana supstanca unijeta sa namjerom da podigne nivo igre. A svima je jasno da se "prašak" ne uzima zbog boljih teniskih rezultata.

                        Druga je stvar što bi kod Viktora u selu lakše podnijeli da su nalazi pokazali 100 zabranjenih supstanci, nego da se otkrije da je povukao par crta .

                        Comment


                        • Originally posted by Mr.M View Post
                          Zanimljivo, debil napravio glupost, verujem da ce mu smanjiti kaznu posle zalbe ali ostace bar preko 6 meseci pod suspenzijom, ode mu karijera, nikad se taj u top 50 nece vratiti
                          Nece moci od silnog kvaliteta koji se nalazi izmedju 50. i 100. mjesta

                          Comment


                          • Pravda za Viktora!












                            It is not the violence that sets a man apart.
                            It's the distance he's prepared to go.

                            Comment


                            • Originally posted by 80Vlado View Post
                              Ako razmisliš tako i treba biti. Ne davanjem uzorka krvi ostavio je sumnju da se u nalazima ne bi nalazio samo "prašak za pecivo", nego i neka ciljana supstanca unijeta sa namjerom da podigne nivo igre. A svima je jasno da se "prašak" ne uzima zbog boljih teniskih rezultata.

                              Druga je stvar što bi kod Viktora u selu lakše podnijeli da su nalazi pokazali 100 zabranjenih supstanci, nego da se otkrije da je povukao par crta .
                              Sigurno da je bilo nesto, nema sanse da bi onako odigrao bez pomoci ciljane supstance Samo sto je njeno magicno dejstvo isparilo tokom noci tako da rezultati, na uzorku uzetom narednog dana, nisu nista pokazali.

                              A Gaskea treba nagraditi jer je smrkanje tako Cenim da kod tebe u selu tako gledaju na ove stvari
                              Last edited by Navras 16950; 26-07-13, 13:20.
                              Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                              Comment


                              • Ja Vjerujem da Viktor nije kriv, gledala sam njegovu izjavu sa konferencije, i on je totalno slomljen, ni sam ne moće da vjeruje šta se depava, a ono ne može da bude gluma , vidjelo se da je iskren. 18 mjeseci je previše, gedala sam njegov meč protiv Neiminena, i vidjelo se da se ne osjeća dobro, uzorak krvi su mu tražili nakon meča, i normalno je da ga nije dao kada se nije osjećao dobro, ne branim ga, ali i ljekar je kriv što nije dao obrazloženje zašto mu krv nije uzeta. Nadam se da će se ovo riješiti u Viktorovu korist!
                                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                                Comment

                                Working...
                                X