Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije bila potrebna ova sedmica da bi se znalo...ali Novaka mora brinuti cinjenica da je od 2011. odsvojio samo 2 od 6 GSova...njegovo je vrijeme, ali bi ga morao bolje koristiti

    Comment


    • Da, nisam ni primetio, verovatno su ispustili 2010.
      Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

      Comment


      • Originally posted by shminka View Post
        Nije bila potrebna ova sedmica da bi se znalo...ali Novaka mora brinuti cinjenica da je od 2011. odsvojio samo 2 od 6 GSova...njegovo je vrijeme, ali bi ga morao bolje koristiti
        Sa ovim se slazem delimicno.Po meni je Novak morao imati makar jos jedan,ako ne i dva slema vise.Us open 2012 je morao osvojiti po meni,plus Rolan Garos ove godine,to su mecevi u kojima je imao prilike i propustio ih je...Rolan Garos 2012 i Wimbldon 2012 je ipak izgubio od boljeg i nije imao toliku sansu.

        Ovaj Wimbldon je velika prilika,i mislim da bi Novak morao da ga osvoji,kako god Marej igrao,Novak je bolji igrac,i mora da dokaze da je sa pravom broj 1 u svetu,da dominira kao sto je Federer dominirao nekada.

        Comment


        • Originally posted by Navras View Post
          Da, nisam ni primetio, verovatno su ispustili 2010.
          Ali interesantno, nisu je ispustili dok su racunali QF...

          Comment


          • Originally posted by Vanja #66 View Post
            Ali interesantno, nisu je ispustili dok su racunali QF...
            Verovatno zbog toga sto QF niz pocinje 2009. Krenuli su od prave godine i onda im ni 2010. nije promakla, a sf niz su krenuli da racunaju od 2011. verovatno. Desava se da ljudi zaborave na ta dva polufinala iz prethodne godine. Sta znam, trazim neko logicno objasnjenje
            Last edited by Navras 16950; 28-06-13, 17:45.
            Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

            Comment


            • Nema objasnjenja... Svetska globalizacija vodi specifican rat protiv cele planete...

              Sto se tice GS turnira, ispravice se on na polovican ucinak u ove dve do kraja ove godine... U to ne treba sumnjati. USO je i prosle godine trebao biti njegov, ali kao sto je tad Prle rekao - zvezde su se poklopile Murrayu da mu se desi sto i Lendlu...

              Comment


              • Od ovog GSa ponovo pocinje brojanje i za QF i za SF

                Comment


                • Za Nadala?

                  Comment


                  • Za Roleta ;)
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Jamie Baker zavrsio karijeru u 26.godini. Na ovogodisnjem Wimbledonu je ispao u kvalifikacijama.

                      http://www.bbc.co.uk/sport/0/tennis/23111034
                      Last edited by Lord Aleksoni; 29-06-13, 12:44.

                      Comment


                      • http://www.daviscup.com/en/draws-res...tieId=10005491

                        zanimljiv podatak na zvanicnom sajtu dejvis kupa koji kaze da je prije 35 god. u pauzi izmedju dizanja pehara na r.garosu i vimbldonu, tj. prvom od nekoliko njegovih channel slemova, partizanove teniske terene na autokomandi svojim prisustvom pocastio najbolji koji je uzeo reket u ruke


                        nazalost na netu o tome nema ni traga, nikakve arhive, nijednog clanka, nista..
                        Last edited by cssr; 29-06-13, 20:47.

                        Comment


                        • Originally posted by Gandalf View Post
                          Za Roleta ;)
                          Nije fora, hteo sam da shminka odgovori...

                          Comment


                          • „Mislim da sve operacije i povrede koje sam imao tokom godina ne mogu da mi služen kao izgovor. Za sve morate da se borite, nije moguće kupiti ATP bodove, jer da je moguće, Gulbis bi bio najbolji na svetu“, rekao je Has.

                            Kakav Bogotac, Tommy oplodi me
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Jel zna neko nesto vise o teniskim ligama koje se igraju po evropskim zemljama. Bašić je jedno vrijeme igrao Bundesligu, a neki dan i neku ligu u Zagrebu. Džumhur bi isto trebao igrati sad nekad Bundesligu. Gorčić je redovno igrao ligu u Italiji...A upoznao sam i neke momke koji su ih igrali u Belgiji i Niskozemskoj..

                              Kako sve to fercera
                              Last edited by shminka; 02-07-13, 08:50.

                              Comment


                              • Originally posted by shminka View Post
                                Jel zna neko nesto vise o teniskim ligama koje se igraju po evropskim zemljama. Bašić je jedno vrijeme igrao Bundesligu, a neki dan i neku ligu u Zagrebu. Džumhur bi isto trebao igrati sad nekad Bundesligu

                                A upoznao sam i neke momke koji su ih igrali u Belgiji i Niskozemskoj..

                                Kako sve to fercera
                                E ne znam ni ja a vidim chesto i m i z igraju te lige...mediji to izgleda uopshte ne prate.
                                SignaturE se cheka ...sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X