Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa bas suprotno...da im nije nikakav problem nastimati zrijeb kako hoce, ne bi se zezali oko mijenjanja pravila...nego bi ga jednostavno sastavili kako im volja

    Comment


    • Originally posted by shminka View Post
      Pa bas suprotno...da im nije nikakav problem nastimati zrijeb kako hoce, ne bi se zezali oko mijenjanja pravila...nego bi ga jednostavno sastavili kako im volja
      Da ali ranije nisu morali ovako javno, nisu morali da se cimaju i prave fijasko nego lepo sve odgovore da se ne zna, al sad kad nemaju sta da rade jer je ovaj 5i pa moraju drasticne mere da koriste. Ne kazem da postoji zavera, samo da ti je logika losa
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Originally posted by prskaj View Post
        Da ali ranije nisu morali ovako javno, nisu morali da se cimaju i prave fijasko nego lepo sve odgovore da se ne zna, al sad kad nemaju sta da rade jer je ovaj 5i pa moraju drasticne mere da koriste. Ne kazem da postoji zavera, samo da ti je logika losa
        Pravilniku RG-a kaze da je dozvoljeno da se urade odredene izmjene kada je zdrijeb u pitanju. Znaci to nije nedozvoljeno ali ja ipak zadrzavam moji stav da je to glupa stvar, jer ima momci koi su mukotrpno radili za da dodje do svoju poziciju a sad da im to neko lagano oduzme i da sve ode u vodu nekako mi nema smisao. Ali pare su u pitanju, TV gledanost i jos mnogo drugi stvari, pa zatoa ce da rade takve odstupke...
        OVAKO

        Comment


        • Sto mi je logika losa?

          Pa ako su inace stimali zrijebove...ne vidim razlog sto to opet ne mogu uraditi

          Comment


          • Originally posted by shminka View Post
            Sto mi je logika losa?

            Pa ako su inace stimali zrijebove...ne vidim razlog sto to opet ne mogu uraditi
            Shminka,nisu oni stimali da se to vidi golim okom nego onako perfidno, tipa 1. na 3-eg, 2-i na 4-og...
            nemoj te pomisliti da pricam o teorije zavere. Sto kaze @prskaj sada posto je Rafa 5-i moraju onako "zvanicno
            i na glas" da se sete da imaju diskreciono pravo.
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • Pa isto je nastimati 3. i 4. na neku stranu...kao i 5. na neku stranu...50-50 u oba slucaja

              Comment


              • @shminka nema veze,kako god odluce tako ce i biti.
                Nego sinoc sam posle AO gledao zenski tenis i Masha me bas razocarala. Nisam znao da moze biti takva "djubrida".
                Ono sto je juce uradila Ani stvarno nije fer al` cestitam joj pobedu i tenisku radinost.
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Da, ali kakav god zrijeb bio...bit ce namjesten

                  Comment


                  • Originally posted by shminka View Post
                    Da, ali kakav god zrijeb bio...bit ce namjesten
                    Upravo tako, sa ovim su malo ispitivali reakcije,sad i ako Rafa bude 5 nosilac garantujem da ce biti na suprotnoj strani od Novakove
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                    Comment


                    • Ako Rafa i Novak budu igrali u 1/4 finalu onda moze te biti sigurni da nije namjesteno.

                      Comment


                      • A pobjednik na Murraya...nastimali Federeru 100%

                        Comment


                        • Originally posted by shminka View Post
                          A pobjednik na Murraya...nastimali Federeru 100%
                          shmnika,

                          Nije moguce. Mari ce biti 2. nosilac.

                          Inace oni nikada nece nastimati ono sto odgovara igracu, nego ono sto cini turnir zanimljivim. Cetvrfinale Novak-Nadal nije dobro za turnir.

                          Comment


                          • Ne mora Andy biti 2. nosilac

                            A u to da ce turnir biti bolji ili losiji u zavisnosti od toga kad ce se njih dvojica sastati necu ulaziti...RG je RG...i sa i bez njihovog duela

                            Comment


                            • Originally posted by shminka View Post
                              Ne mora Andy biti 2. nosilac

                              A u to da ce turnir biti bolji ili losiji u zavisnosti od toga kad ce se njih dvojica sastati necu ulaziti...RG je RG...i sa i bez njihovog duela
                              Mozda teoretski ne mora, ali sam mislio da ni Bojana ne moze biti tako nadobudna. Mari bjezi Federeru 1260 poena do RG.

                              RG je RG ali samo zato sto moze uvijek privuci najbolje igrace na turniru. I naravno zele da ti igraci igraju u finalu, jer zele najbolji moguci turnir. Ako ove godine u finalu RG ne budu igrali Nadal i Novak, bice to osakaceni RG. Sto se danas pamti od RG 2009? Rafa je izgubio od Sederlinga.

                              Jedina druga kombinacija bi, koliko toliko, bila za pamcenje, ako Novak pobijedi Nadala a onda u finalu izgubi od Federera. Mec Novak-Rafa mora svakako biti za pamcenje.
                              Last edited by NI; 27-04-13, 18:43.

                              Comment


                              • Da je Roger pokazao bolju formu u 2013, pretpostavljam da bi bilo manje zanimljivo za sam RG da se on i Rafa nadju u cetvrtini, bez obzira na njihovu raniju istoriju na RG. No sve je to jos u domenu spekulacija, i zelja.
                                Kada nisu vec do sada izmenili pravila-sada je kasno, uvodjenjem formule kao na W, s tim sto je i to diskutabilno, mnogo vise meceva i turnira se igra na sljaci, pa bi se tako favorizovali i neki drugi igraci ciji renking je nizi, ostaje da stari dobri zreb odradi svoj posao, pa cemo onda o teorijamaVremena za to ce biti na pretek, a tu su i Madrid i Rim da potvrde/opovrgnu vidjenje trenutnog stanja snaga na sljaci
                                Last edited by Maxx-a; 27-04-13, 19:23.
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X