Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fed trenira u planinama, u ratnoj zoni, bez kolaca i birtija, kad dodje u civilziaciju nece mu meda moc
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by shminka View Post
      A to Federer vise ne moze da dobije njih dvojicu?
      Na sporoj sljaci, bez brzih loptica? Ne.
      U Rimu mozda i moze nekim cudom, u Parizu mislim da ne. Lome ga posle dva sata.
      sigpic

      Comment


      • Nemoj da te prstic iznenadi

        Comment


        • Ako uslovi budu kao 2011. kad ce moci toliko na servis da se osloni onda moguce, ali ne vjerujem da ce vise biti takvi uslovi. Na Wu moze obojicu da dobije, cak mislim da moze da ih veze, ali u Parizu jako tesko, teze nego u Melburnu.
          sigpic

          Comment


          • To bi bila izvanredna odluka jer bi zaista bila tragedija da se Djokovic i Nadal sastanu u QF recimo, pa nema veze i ako je ad hoc, odnosno samo za ovu godinu. Osim toga, ako bi se nosioci odredjivali na osnovu stanja na ATP listi to bi moglo da dovede do disproporcije u kvalitetu dve strane zreba, pa bi na jednoj mogli da imamo Nadala, Djokovica i Federera, a na drugoj Skota i Ferera cime bi turnir bio ozbiljno osakacen i treba to preduprediti. Slemovi su pod okriljem ITF-a i imaju diskreciono pravo da odredjuju nosioce nezavisno od zvanicne ATP liste ako sam dobro upucen, a ovo je zaista pravi trenutak da se tako nesto ucini. To bi bilo vrlo jednostavno za izvesti, smucka se neka formula ocas posla i svi zadovoljni. Dobar primer su Englezi oni valjda imaju neku satro specijalnu formulu, uzimaju se obzir rezultati na travi, pa kad mogu oni iz cistog hira i nadobudnosti zasto ne bi mogli i drugi narocito ako to diktiraju prakticne potrebe.
            Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

            Comment


            • http://live-tennis.eu/forecast_atp_ranking

              http://live-tennis.eu/
              Last edited by miloolja; 21-04-13, 22:48.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • David Ferrer kopa 12 mjeseci i sad neke guzonje iz fotelja treba da donesu izvanrednu odluku da on ne zasluzuje laganog protivnika u nekom stadiju turnira

                Comment


                • Madrid im ne moze pomoci posto tu sljake nema, posle ovoga volio bih da Novak odustane od Madrida i da sve sto ima u Rimu i Parizu.
                  sigpic

                  Comment


                  • Samo da izreklamiram novi avatar.

                    Mi pricamo o Rogeru Federeru, najvecem teniskom igracu koji je ikada krocio na teren i uzeo reket u ruke, da ne moze da pobijedi Novaka i Rafu, how yes no
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by Navras View Post
                      To bi bila izvanredna odluka jer bi zaista bila tragedija da se Djokovic i Nadal sastanu u QF recimo, pa nema veze i ako je ad hoc, odnosno samo za ovu godinu. Osim toga, ako bi se nosioci odredjivali na osnovu stanja na ATP listi to bi moglo da dovede do disproporcije u kvalitetu dve strane zreba, pa bi na jednoj mogli da imamo Nadala, Djokovica i Federera, a na drugoj Skota i Ferera cime bi turnir bio ozbiljno osakacen i treba to preduprediti. Slemovi su pod okriljem ITF-a i imaju diskreciono pravo da odredjuju nosioce nezavisno od zvanicne ATP liste ako sam dobro upucen, a ovo je zaista pravi trenutak da se tako nesto ucini. To bi bilo vrlo jednostavno za izvesti, smucka se neka formula ocas posla i svi zadovoljni. Dobar primer su Englezi oni valjda imaju neku satro specijalnu formulu, uzimaju se obzir rezultati na travi, pa kad mogu oni iz cistog hira i nadobudnosti zasto ne bi mogli i drugi narocito ako to diktiraju prakticne potrebe.
                      Wimlby uvek primenjuje tu formulu, samo sto se poslednjih godina to poklapa i sa pravom listom. Jedino se pre par godina desilo da je Nadal no.1, a da Fed bude prvi nosilac, a mislim da je to bilo 2010. godine.
                      A da promene samo za ovu godinu, to bi tek bila zestoka sprdnja onda neka izbace sve igrace i neka njih dvojica odmah odigraju finale
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • To bi bila velika nepravda prema Davidu. On nazalost nije dovoljno jak i nikoga ne zanima ni on ni oni iza Nadala. Surovo ali istinito. Samim tim ako odgovara najboljima onda ce biti minoran broj onih koji ce se buniti. Ipak ne bih volio da se to desi. Jer to ne bi bilo posteno, neko je ulozio krv i znoj za poziciju na kojoj se nalazi. Ali nisu pod okriljem ATPa i samim tim mogu da rade sto god oce.
                        No postoji jednostavniji nacin, svakako mogu namjestiti da su na razlicitim stranama i rijesiti problem.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma nek namjeste da se ne mogu sastati prije finala...barem to nije problem...ali okrutno Ferreru reci da nije dovoljno dobar...odnosno da je budala...ne ide

                          Comment


                          • Neka stave Ferera i Nadala u cetvrtinu i resen problem.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Wimlby uvek primenjuje tu formulu, samo sto se poslednjih godina to poklapa i sa pravom listom. Jedino se pre par godina desilo da je Nadal no.1, a da Fed bude prvi nosilac, a mislim da je to bilo 2010. godine.
                              A da promene samo za ovu godinu, to bi tek bila zestoka sprdnja onda neka izbace sve igrace i neka njih dvojica odmah odigraju finale
                              Zapravo je na W sprdnja jer nicemu ne sluzi, ali vole Englezi da budu u svemu posebni Bilo bi pozeljno da RG primeni neku specijalnu formulu ove godine jer je jasno da se radi o dva najbolja igraca na sljaci i da lista ne oslikava pravo stanje stvari. Ovako se favorizuju slabiji teniseri, pa bi se recimo moglo desiti da Skot dogura do finala samo i iskljucivo zbog otvaranja zreba, a mislim da igrama koje prikazuje na sljaci ne zasluzuje takav vetar u ledja.
                              Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                              Comment


                              • Ne brinem se ja, namjestit ce Fedovi drugovi da Fed ima povoljan zrijeb
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X