Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Pa Forze, a on se nalazi u organizacionom odboru RG-a, predlaze da se promeni racunanje nosioca, posto bi bila steta da se Nadal i Djokovic sastanu pre finala, tj. postoji mogucnost da se sastanu vec u QF.
    Pa super je to, sastanu se u QF, tu jedan odmah ispada, drugi ce da optereti koljeno/zglob, i Federer osvoji RG. (ili Delpo)
    Fino sam ovo zamislio.
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Originally posted by Ivan Piper View Post
      Pa super je to, sastanu se u QF, tu jedan odmah ispada, drugi ce da optereti koljeno/zglob, i Federer osvoji RG. (ili Delpo)
      Fino sam ovo zamislio.
      I jos Murray bude na njihovoj strani, a Fed drugi nosioc i drama
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by shminka View Post
        Smijesno da zbog toga mijenjaju sistem
        Ne da je smesno, nego bi to bila katastrofalna odluka
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by shminka View Post
          Smijesno da zbog toga mijenjaju sistem
          Smešno je preblaga reč. To bi bio presedan.
          Na kraju će se priča završiti tako što će "spontano" biti u različitim delovima žreba..
          Ja kao Noletov navijač priželjkujem da Nole pobedi, a kad će se sresti sa Rafom to mi je svejedno.. Ne želim da mu eventualni trijumf pokvare priče o zakulisnim radnjama..
          Originally posted by gokara
          Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

          Comment


          • Gotovo sigurno mogu reci da se Fed i Nadal nece naci u istom dijelu zrijeba
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Na Wu nista zvanicna ATP lista ne mora da znaci. Onda ne mora ni na RGu.
              sigpic

              Comment


              • Da, al ne mogu to mijenjati mjesec pred turnir

                Comment


                • Znaci zvanicna lista, W ima tacno odredjenu formulu po kojoj racunaju nosioce i osnova je ATP lista.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Koliko ja znam ni na USO-u. Federer je bio prvi nosilac uprkos tome sto je bio drugi na listi, a Nadal obrnuto (drugi nosilac a prvi na listi). Ili sam ja to pomijesao sa necim?
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • I Ivan se necim poceo pucati

                      Comment


                      • Ma nisam ja za mijenjanje ali Slamovi nisu pod ATPom, samim tim mogu da rade sto oce.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan Piper View Post
                          Koliko ja znam ni na USO-u. Federer je bio prvi nosilac uprkos tome sto je bio drugi na listi, a Nadal obrnuto (drugi nosilac a prvi na listi). Ili sam ja to pomijesao sa necim?
                          Sa wimbledonom si pomjesao
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by shminka View Post
                            I Ivan se necim poceo pucati
                            Ma bolestan sam pa kljukam neke tablete, ocigledno se to odrazilo na mene u negativnom smislu
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan Piper View Post
                              Ma bolestan sam pa kljukam neke tablete, ocigledno se to odrazilo na mene u negativnom smislu
                              Vidim ja

                              Ma djaba vala kako god da taj zrijeb sklepaju...Role osvaja

                              Comment


                              • Samo se treba drogirat, al ne puno. Jedan dva vikenda pa onda pauza mjesec i tako opet

                                Inace, Slamovi su pod ITF-om ne moraju oni nista da gledaju, ali ako budu na neki nacin favorizovali neke igrace mogli bi sponzori da ih jebo, a to im ne odgovara...
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X