Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Taman sam pomislio da se situacija sa Igorom popravlja oko "NADAL ovo NADAL ono..." kad ono i nad popom - emila. Jednom sam danas pisao o tome da se sa ovog posta premeste SVE OVAKVE diskusije na pravi post.

    Pošto sam na tom postu rekao da ne ulazim u rasprave sa ostrašćenim i jednosmernim navijačima

    Samo da pozdravim sve poznavaoce tenisa i da opet po ko zna koji put konstatujemo - na RG iznenađenja uvek na pretek, pa čak i u kvalifikacijama. Uf jedva čekam petak

    Comment


    • Originally posted by emila View Post
      nista nisam izmislila,napisala sam kako je bilo do pre par meseci,pa mnogi teniseri iz top deset su se zezali na djokovicev racun,na racun njegovih predaja meceva
      Hm tesko da je to bilo do prije par mjeseci,jer se vise ni ne sjecam kad je Novak predao mec poslednji put.A pod mnogi vjerovatno mislis na Roddick-a.A taj Roddick inace posle Davydenko-a ima najvise predaja,mnogo vise i od Novaka
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan
        Inace na RG-u smo do sad mogli da gledamo interaktivni zrijeb nadam se da cemo moci i u petak,a bice mnogo informacija tokom zrijeba na twitter-u tako da cemo biti brzi
        Sto se W-a tice Novak i ako bude prvi on tamo nece biti prvi nosilac,posto oni sami odlucuju nosioce,vjerujem da ce Rafa i Roger biti prvi i drugi ;)
        Najverovatnije ce na W biti raspored nosilaca kao sto je sad na listi: Nadal, Djokovic, Roger
        Koliko sam ja racunala, da bi Federer bio ispred Djokovica, razlika na listi mora da bude manja od 1000 poena, a ja ne znam da li je to uopste i moguce.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Retko intrigantna si osoba, u negativnom smislu, od trenutka kada si se registrovala ovde!
          Svaka čast, malo njih je uspelo to što si ti za nekoliko dana, da iznerviraš sve!
          Razumem tvoju ljubav i poštovanje prema Rafi, ali ti spadaš u onu najgoru vrstu tzv. navijača.... pljuvanje po protivniku, ne birajući sredstva...
          ....pre par dana titulu iz Madrida "dodelila" si Rafi... cccccccccc

          Originally posted by emila View Post
          meni je drago da tog djokovica ne muce vise zdravstveni problemi tipa losa probava,problemi sa ledjima ,vidom,socivima...bio je predmet zezanja medju ostalim teniserima.Mozda je trenutno u dobroj formi ali tesko da ce mu to potrajati
          Dobra forma je kada si treći na svetu tri godine neprekidno... e, to je dobra forma, a kada pobeđuješ SVE, a glavne favorite2,3 ili ČETIRI puta zaredom i tako mesecima... onda si najbolji na svetu! Razumeš!
          To što je Nole bio "predmet zezanja"... ma jaka stvar, sada se on sa njima zeza!

          Originally posted by emila View Post
          Znas li koliko je puta Djokovic predavao meceve zbog navedenih problema ili si ga poceo pratiti pre 2-3 meseca
          Koliko ja znam ima JEDNU predaju više!

          Originally posted by emila View Post
          pa naravno,svi koji ne navijaju za djokovica su glupi i iskopleksirani,strasno
          Kada pišeš danima provokativne i bezobrazne komentare, normalno da izazivaš bes, koji ne opravdavam, ali iritiraš...

          Originally posted by emila View Post
          Napises da volis Nadala a per njih ti odmah skoci za vrat,strasno
          Dušo, nisi napisala da voliš Nadala, već si omalovažavala i blatila Novakove uspehe, a Rafu možeš da voliš koliko ti god srce ište i želi!
          Last edited by miloolja; 18-05-11, 14:45.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • A jel Wimbledon ima neka posebna pravila za to odredjivanje nosilaca ili mogu da ih postave po totalnom sopstvenom nahodjenju? Nikad mi to nije bilo jasno, ako moze neko ukratko, bio bih zahvalan. Znam da se ne tice RG, ali ako bude kratko, nije strasno, zar ne...

            Sad vidim da su ih na ATP sajtu za Wimby poredjali Rafa-Novak-Federer-Murray-ostalo je isto, ali nisam siguran da li ce takvi biti i kao nosioci...

            Comment


            • Seeding is Ranking Points+all ranking points from 2010 on grass X 2+all ranking points from 2009 on grass X 1.75.
              Rafa ce biti prvi nosilac prilicno sam u to ubijedjen,e sad ko ce biti drugi bice zanimljivo za vidjeti ;)
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Nema tu dobre forme,svi ocekuju da Novak padne,da se vrati na onog od prosle/proslih godina.Nema nista od toga,uvijek je bio najbolji igrac osnovne linije na tour-u,a sad ima servis i fizicki je spreman.Ono sto je mozda i najvaznije gladan je i posvecen tenisu maksimalno,ima vrhunski tim ljudi i mnogo zeli svaku titulu.Svi koji misle da je ovo posledica forme se grdno varaju,podigao je taj igru na veci nivo,na nivo na kojem su bili svi veliki igraci u istoriji ove igre.Naravno za dominaciju su potrebne godine,a ne mjeseci,ali dobrom formom se odigra jedan,eventualno dva turnira i ovo sto Novak radi nije to

                To je to Baš sam se spremao nešto slično da napišem, jer sam primjetio da protivnički navijači sve više spominju formu, što je komično. Ne može biti dobra forma, ako iz turnira u turnir igraš u kontinuitetu bez padova, to je znak da je prešao na viši nivo i to je sada on Novak 2011. Protivnički navijači neka se tješe, to im je jedino ostalo

                Emila kao i Igor, baš su simpatični ne bi bilo zanimljivo da ih nema

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Rafa ce biti prvi nosilac prilicno sam u to ubijedjen,e sad ko ce biti drugi bice zanimljivo za vidjeti ;)

                  Mislim da će biti Novak, jer je prevelika razlika u bodovima između njega i Rogera, nadamo se da se neće smanjiti nakon RG

                  Comment


                  • Mislim da ste malo pozurili sa postavljanjem nosioca na Wimbledonu treba svakako sacekati RG, a ako dodje do promene na celu Rafa sigurno neci biti 1.nosilac na W. Nevidim nijedan razlog zasto bi bio ako bude drugi na listi a po rezultatima mogao bi biti i treci

                    Comment


                    • Originally posted by BOKI1969 View Post
                      Mislim da ste malo pozurili sa postavljanjem nosioca na Wimbledonu treba svakako sacekati RG, a ako dodje do promene na celu Rafa sigurno neci biti 1.nosilac na W. Nevidim nijedan razlog zasto bi bio ako bude drugi na listi a po rezultatima mogao bi biti i treci
                      Poenta je to sto se na W. ne postavljaju nosioci po rankigu nego po rezultatima na W do tada ako se nevaram

                      Comment


                      • Kako bi mogao biti treći On će vjerovatno biti prvi, ako se to ne desi sigurno drugi, treći neće biti 100%, još brani titulu.

                        Comment


                        • "too"emila i Igor
                          A da se nadjete tet-a-tet pa da se "nahvalite". .

                          Ono sto neko ne zeli da primeti jeste da je Novak Djokovic od kada je imao prvu malo ozbiljiniju sezonu( 2006g.), nije imao POVREDU. Dakle kada je odustajao, to je bilo zbog alergije( problemi sa disanjem), problema sa temperaturama( "digestivnim traktom" -na AO) ili sa zuljevima( Wimbledon).
                          Nabrojite druge igrace iz Top 10 kojima je to uspelo. Novak Djokovic je zver! Novak savrseno koristi svoje telo( i savrseno ga poznaje)!!!
                          Samo da ne ureknem- puj, puj.. Ali na to vec misli ekipa kojom je okruzen.
                          Uzdravlje

                          Comment


                          • Hm na W je ranking drugačiji.. .Vladan je postavio...
                            Seeding is Ranking Points+all ranking points from 2010 on grass X 2+all ranking points from 2009 on grass X 1.75.
                            Biće interesantno...

                            Što se tiče Emile i Igora... meni nisu simpatični...
                            Simpatičniji bi bili da su kao i ostali, vole svoje favorite, ali ih brane do granica ferplay-a i poštovanja protivnika...
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • I ja mislim da je Federer npr. br.2 , bio verovatno bio prvi nosilac zbog rezultata koje ima na Wimbledon-u.

                              Comment


                              • Originally posted by notorious View Post
                                Kako bi mogao biti treći On će vjerovatno biti prvi, ako se to ne desi sigurno drugi, treći neće biti 100%, još brani titulu.
                                Ako malo pogledate ko su bili nosioci na W. videcete da je 1. nosilac uvek 1.sa liste (izuzetak bio Delpo uskocio umesto Rafe) a 2 .moze po rezultatima tako da ima osnova da Roger bude 2 nosilac a Rafa 3.

                                Comment

                                Working...
                                X