Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovaj se previse uzdigao, nece biti dobro po njega kad dodje u Novakov ili Rogerov dio zrijeba, ali ce biti omiljen kod navijaca Nadala i Murraya to je sigurno

    http://www.tennisworldusa.org/Jerzy-...icolo8330.html
    sigpic

    Comment


    • Da postavila altlosta pre par dana http://www.sportklub.info/forum/show...l=1#post947640
      Mora i on nekako u centar pažnje... biće da zaslužuje...
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Meni je to ok, neka se malo promijesa situacija u tenisu pa bar van terena, neka bude i likova koji kazu ono sto misle i nije sve sjajno i pozitivno ali jednostavno to nije dobro za njih, bolje da ih ususkaju nego da im se najbolji inate vidjeli smo Tomika kako je brzo promijenio plocu
        Paznju ce najbolje dobiti rezultatima
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Kako Toni da mu skrene paznju kad je on prvi izjavio da je sad red da se Djokovic i Federer povrede
          I jeste posle rekao da se on salio, ali sa tim stvarima se ne sali...
          Sarkazam. Sta ocekivati od Nadala kada njegov mentor daje takve izjave Upravo, sa takvim stvarima nema sale jer se zna da sportisti od toga najvise prezaju. Sto rece Vladan, plasim se da nesto ne izbaksuziraju.
          Originally posted by Vladan View Post
          Give me two years without an injury and…. ovdje vjerovatno treba da stoji i drzacu 8 Slamova
          I vladacu tenisom kao niko pre mene Njemu je ovo win/win situacija: ako bude traljavo igrao bice da jos oseca posledice povrede, a ako krene da sabija ispasce da je toliko nadmocan u odnosu na konkurente da cak ni 7 meseci pauze ne znaci nista.
          Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Meni je to ok, neka se malo promijesa situacija u tenisu pa bar van terena, neka bude i likova koji kazu ono sto misle i nije sve sjajno i pozitivno ali jednostavno to nije dobro za njih, bolje da ih ususkaju nego da im se najbolji inate vidjeli smo Tomika kako je brzo promijenio plocu
            Paznju ce najbolje dobiti rezultatima
            Misliš neka se kuva i valja iza brda (van terena), kada već na njima nema šta valjano da se gleda?
            To ti kažem, on i slični, ti koji mnogo pričaju i imaju uvek nešto da kažu ne prolaze baš... al su rekli
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Navras View Post
              I vladacu tenisom kao niko pre mene Njemu je ovo win/win situacija: ako bude traljavo igrao bice da jos oseca posledice povrede, a ako krene da sabija ispasce da je toliko nadmocan u odnosu na konkurente da cak ni 7 meseci pauze ne znaci nista.
              Pa celu karijeru on ima takvu situaciju, posto koliko se ja secam on je jos 2005. godine imao povredu stopala zbog koje mu je cak i karijera bila ugrozena.
              Tako da kad god pobedi to je zato sto je neverovatan ratnik na terenu, nikad se ne predaju, uprkos povredi, a kad izgubi onda je to dokaz da je i on covek

              I zato, kad krenu najvazniji turniri, on ce se pojaviti i bice maksimalno spreman, ova pauza nikog ne treba da zavarava...
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Procitao sam i ja tu izjavu jos pre neki dan, ali je bilo nekih problema oko prevoda sa poljskog na engleski ako sam najbolje razumeo. Ima decko pravo na svoje misljenje, mada mu je bolje da se koncentrise na tenis.

                Originally posted by bojanaBG View Post
                Pa celu karijeru on ima takvu situaciju, posto koliko se ja secam on je jos 2005. godine imao povredu stopala zbog koje mu je cak i karijera bila ugrozena.
                Tako da kad god pobedi to je zato sto je neverovatan ratnik na terenu, nikad se ne predaju, uprkos povredi, a kad izgubi onda je to dokaz da je i on covek

                I zato, kad krenu najvazniji turniri, on ce se pojaviti i bice maksimalno spreman, ova pauza nikog ne treba da zavarava...
                Pa celu proslu godinu je kukao da ga muci koleno, pocev od AO, mada nesto nisam primetio da mu je to smetalo tokom turnira. Mislim, ko jos moze da igra maraton od sest sati sa rovitim kolenom Onda se povukao iz Majamija, i tada se svasta pricalo, da bi potom trcao na sljaci kao zec.
                Ja sam iskreno mislio da je stvar ozbiljna, narocito kad su otkazali AO ( onako naivno ), ali kad su rekli da i dalje oseca bolove nakon tolike pauze bilo je jasno da tu nisu cista posla.
                Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                Comment


                • Ja sam vec rekao zajebao me jednom i nikad vise. On je rekao i pred MC da je tek poceo da trenira, da osjeca bol u koljenu pa je uzeo svaki pravi sljakasti turnir. Milo mi je sto je Bodo ono napisao, vide sad svi. Pa juce je 40 minuta odigrao na jednom nevjerovatnom nivou za toliku pauzu, a pod bolovima je. Kaze i u ovom intervjuu boli ga ali ce igrati svoju igru i nece se obazirati na bol koji ce vremenom popustiti
                  Navras pomenuo si Novakovu povredu, e posle te povrede se nije kretao kako treba na narednim turnirima do kraja, a tri je odigrao, imao strahovite padove, izbacivao po metar sa oba krila, ni blizu nije bilo snage u udarcima, kakvu je Nadal samo imao juce u drugom dijelu meca. Trebalo mu je dva mjeseca da se vrati, a on za 40 minuta nadje najstrasniji nivo. Ali to je standardno od njega i strika, igraju igrice i dobri su u tome. Pravi su politicari.
                  sigpic

                  Comment


                  • A šta je cilj takavih priča? Šta time dobijaju Rafa i Toni?
                    Da protivnici ulaze manje spremni (koncentrisani) u mečeve, da više obraćaju pažnju da li Rafu nešto boli?
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Meni je sasvim ok da se vrati tek kad je potpuno spreman, tj. da se ne vraca dok nije na najvisem nivou, ja mu za to skidam kapu. Nije to zavaravanje, ne znam kakve su mu pripreme za meceve, ali ako on moze nakon 7 mjeseci da zaigra na najvisem nivou, svaka mu cast, pa neka prica sta hoce.
                      A nije propustio 2 gren slema i OI cisto da bi ljudi mislili da on ima veliku povrjedu...

                      Comment


                      • Nije problem sto je spreman, problem je sto konstantno muku muci sa koljenima, a igra sa tim unistenim koljenima kao da nema nikakvih problema. Neko kome su unistena koljena se ne krece tako. Znaci da mu problemi nisu toliko veliki kako ih predstavlja.
                        sigpic

                        Comment


                        • Haha, sad tek vidim ovu izjavu Nadala, dakle na tome se radilo u kampu prethodnih 7 meseci - bacanje crne magije

                          Comment


                          • Pa njegov moto je uvijek bio da igra na najvisem nivou dok moze, ono, dok traje - traje, to nije nista novo. I citavu karijeru tako igra i igrace, odrzavace mu ta koljena cim god mogu i koliko budu mogli... I mislim da problem nije ni toliko mali, jer ne bi zbog gluposti propustio OI, USO, AO i jos masu turnira...
                            Nije da ga branim, i meni smeta to kukanje i njihove izjave (mada sam kod njegovih izjava popustljiva jer vjerujem da mnogo puta na engleskom kaze i sto ne misli , tj. sigurno ne kaze na nacin na koji bi to rekao na spanskom, mada je i to njegov problem ), ali mislim da i ovdje cesto pretjerujete sa umanjivanjem tih njegovih povrjeda. ;)

                            Comment


                            • Ja sam sinoc odgledao samo drugi set i odlicno je izgledao, malo jeste delovao sporije i vidi se da nije dugo igrao, izbacivao je prilicno lake fh-e za njegove standarde, ali je opsti utisak daleko bolji od ocekivanog. Svako ko se vrati posle povrede kolena u pocetku hoda kao po jajima, a on je juce jurcao za lopticom bez ikakvih problema. Meni je odustajanje od AO-a bilo signal da je vrlo moguce da stvar uopste nije naivna, medjutim nakon izjave da jos uvek oseca bolove ali da ce uprkos tome igrati bilo je jasno da su po sredi klasicne igrice koje on i striko vole da praktikuju. Sta su radili sedam meseci, u cemu je problem, kakvu terapiju su koristili, do koje mere je koleno sanirano...? To su samo neka od pitanja koja se namecu. Bodo je pogodio u srz.

                              I ne samo Novak, svi koji se vrate nakon pauze, narocito ako je ona duza kao u Nadalovom slucaju, imaju dosta problema u pocetku jer je nemoguce da pauza ne ostavi traga. Nadal kako je krenuo ne samo da ce sabiti na ovim manjim turnirima vec se uopste ne bih iznenadio da i na betonskim mastersima odigra odlicno. Bilo bi dobro pogledati spisak igraca koji su se vracali nakon pauze duze od 6 meseci i videti koliko im vremena treba da udju u takmicarsku formu i postanu konkurenti na turnirima, narocito onim velikim.
                              Last edited by Navras 16950; 07-02-13, 22:21.
                              Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                              Comment


                              • Upravo to, on je juce u prvom setu izgledao ocajno za svoje standarde, ali se tako ocekuje da izgleda neko posle pauze od 7 mjeseci i oporavka od teske povrede. I za 40 minuta se sve okrenulo, poceo da stize sve zivo, da nalazi izuzetno snagu u udarcima, pogadja iz punog trka sa oba krila. Mozda je na svjezinu vidjecemo, ali znajuci njega on ce sve bolje i bolje izgledati. Ali je cudno da posle tolike pauze odma ima formu, igru, jer znamo mi svi da treninzi i mecevi nisu isto. Nikakvog straha nije bilo, ma nista. U drugom setu je izgledao kao da ima standardni dan u kancelariji.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X